Чи може хтось пояснити процес завантаження пристрою Android?


24

З точки зору користувача, коли вмикаю телефон, я бачу дві анімації завантаження в моєму LG P500 під керуванням CM10. Перша анімація - від LG, а друга - від CM10. Потім він розміщується із заблокованим екраном, готовим до мого введення.

Чи може хтось знаючий (і добрий) досить пояснити, що відбувається за сценою (екраном) під час завантажувального процесу, коли вмикається андроїд-пристрій? Буде корисно, якщо відповіді допоможуть невідомим зрозуміти різні процеси та жаргони (наприклад, fastboot, завантажувач, відновлення, якщо це стосується тощо) стосовно послідовності завантаження.

Відповіді:


23

Ви знайдете гарне пояснення, включаючи графіку, щоб візуалізувати, що відбувається в статті Процес завантаження Android від включення живлення . В основному, такі дії:

  1. Виконати завантажувальний код ROM. Це зберігається в специфічній для обладнання області і зберігає інформацію про те, де знайти перший етап завантажувача, який потім завантажується в оперативну пам'ять. Ви можете порівняти завантажувальний ROM з BIOS на настільному ПК.
  2. Виконати перший етап завантажувача. На настільних комп’ютерах це можна порівняти з меню завантаження, наприклад Grub / LiLo в Linux. Він встановлює основні речі, а потім повертає контроль до ...
  3. Ядро Linux, яке разом з процесом init ініціалізує базову систему, наприклад, кеші, файлові системи тощо, а потім викликає ...
  4. Zygote, який ініціалізує Dalvik VM, а потім запускає ...
  5. Системний сервер. Зараз ми перебуваємо в Android-системі і налаштовуємо всі сервіси для Android, наприклад, менеджер телефонії та Bluetooth. Нарешті приходить:
  6. Завантаження завершено - ця подія буде транслюватися, тому програми, що мають зареєстрованих слухачів, будуть запущені.

Щоб допомогти вам уявити це, ось останнє зображення із згаданого сайту:

Процес завантаження Android


Що таке швидке завантаження в цьому контексті? Також у link2sd.info/faq згадується термін швидке завантаження та справжнє завантаження. Я припускаю, що швидке завантаження стосується перезавантаження lib інтерфейсу користувача, який відрізняється від швидкого завантаження, хоча він виглядає аналогічно. Чи можете ви пояснити це у власному (і хорошому) стилі?
Нараянан

4
Ви вірно ставитесь до швидкого завантаження. Це просто повертає вашу систему назад до кроку 5 і запускає системний сервер. Однак термін Fastboot трохи вводить в оману; спрощено сказано, він просто переходить до кроку 3, а потім чекає команд (це спеціальний режим для прошивки оновлень / нових зображень ROM на вашому пристрої).
Іззі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.