Як підключитися до мережі Wi-Fi ap та 3g мережі одночасно?


16

Коли я вмикаю Wi-Fi на 3g, то з'єднання відключається, що в більшості випадків нормально, але мені потрібно підключатися до локальної мережі на роботі, яка не підключена до Інтернету, і я вважаю за краще не втрачати з'єднання для передачі даних під час підключення до робота в інтранеті.

Як я можу підтримувати обидва з'єднання активними?

В ідеалі я можу обмежити цю бажану поведінку цим SSID, тому що я хочу, щоб вона продовжувала працювати з поведінкою за замовчуванням для всіх інших з'єднань Wi-Fi. Якщо цього неможливо зробити, це рішення, яке легко включати та вимикати.

Я використовую VZW Galaxy Nexus на CM9.


Дивіться цю відповідь Коротше кажучи, ви не можете мати обох, оскільки вони взаємовиключні.
t0mm13b

@ t0mm13b, це обмеження для Android? Я розумію, що в iOS APNS завжди ввімкнено і завжди використовує з'єднання даних. Здавалося б, що з Android ви просто переходите в автономний режим з деякими програмами, коли відбувається перемикання між з'єднаннями?
cnst

Наприклад, мені потрібно мати можливість завжди бути доступним у SIP , здавалося б, увімкнено Wi-Fi, то виключає таку вимогу; з іншого боку, якщо у вас немає включеного Wi-Fi, GPS не працює. WTF?
cnst

@cnst - це обмеження для Android, головним чином, як програмується драйвер RIL спільно з телефоном Ts TelephonyManager (PhoneManager) Android. Щоб мати можливість використовувати як WiFi, так і 3G, знадобляться модифікації драйвера RIL і TelephonyManager / PhoneManager, розташованих у надрах нижнього шару механізму телефонії, що працює з боку Java . Ви згадали про APN-i iOS, які безумовно застосовні для передачі даних через 3G-телефонний рівень телефонії.
t0mm13b

Крім того, для GPS йому не потрібен WiFi, адже він може працювати над 3G, якщо це потрібно, але Карти Google рекомендують використовувати Wi-Fi спільно з GPS, щоб не виснажувати ваш план даних 3G. Якщо у вас є необмежений план даних будь-якими способами, чудово. Але, сказавши те, що я сказав, не відомо жодної модифікації RIL в мережі, щоб ввімкнути / обійти взаємовиключний механізм обертання. На 100% впевнений, що це стосується i iOS - увімкніть WiFi, 3G стає відключеним. Немає wtf з того, що я бачу.
t0mm13b

Відповіді:


8

Незважаючи на широку інформацію про її неможливість, додаток під назвою Super Download стверджує, що здатний до цього, про що ви можете прочитати у статті " Комбінувати 3G 4G Mobile Data + Wifi разом", щоб збільшити швидкість завантаження в Geeknizer.

Супер Завантажити

Як і очікувалося, це походить від одного з розробників XDA ( elban ) - і, також очікується, що він вимагає, щоб ваш пристрій був укорінений (це не проблема для вас, оскільки ви працюєте з CM9;)).

Відповідно до статті, слід пам’ятати про деякі речі додатково:

  • Використання обох з'єднань підтримується не на всіх комбінаціях пристроїв / rom.
  • Деякі веб-сервери можуть надавати недостатньо функціональних можливостей для запитуваних файлів.
  • Версія Lite має обмеження розміру файлів у 50 мегабайт. Вам потрібно буде придбати повну версію, щоб піти далі. Але якщо ви скачаєте його звідси (використовуючи штрих-код нижче), його безкоштовно, із повною функцією, люб’язно надавши XDA ).

EDIT: t0mm13b був настільки шокований, що він копав глибше, тому тепер я можу додати посилання на FAQ про Super Download ...


Я в шоці, коли це бачимо - як, чорт, робить мультиплексний tcpip через wifi та [3 | 4] g .... виглядає цікаво, можна очікувати, що для цього потрібно користувацьке ядро ​​з певним чіпсетом wifi?
t0mm13b

@ t0mm13b Як я вже писав у своїй відповіді: Використання обох з'єднань підтримується не на всіх комбінаціях пристроїв / rom. Це все, що я знаю про це ...
Izzy

Мені цікаво, як добре це працює - не спробував сам, так як у мене ще не було потреби. Але про всяк випадок ... Будь ласка, повідомте нас про це;)
Izzy

Це не спрацювало. Я запустив додаток, і в моїй панелі повідомлень були і 3g, і піктограми Wi-Fi, але я не зміг потрапити в Інтернет. Я перевірив стан свого з'єднання в еліксирі, і це показало, що незважаючи на піктограму, мої стільникові дані відключені. Все одно, дякую.
Метт

Тож ви, мабуть, зазнали впливу не підтримуваних на всіх пристроях / комбінацій rom . Вибачте, що прочитав це. Але варто було спробувати.
Іззі

0

Існує перемикач сповіщень , який може відображати кнопки на панелі сповіщень для швидкого перемикання на Wi-Fi та багато інших матеріалів. Невже ЦМ не вбудував це?


Перемикачі, здається, не змінюють ні обмеження, ні.
Метт

@Matt: ти прав, це відповідь на цю частину питання, If that can't be done is like a solution that is easy to toggle on and off.я не думаю, що практична реалізація подвійної мережі SuperDownload доступна для довільних з'єднань, і таким чином.
Лі Лі Райан

0

Це дуже дивно. Є такі додатки, як Livestream, які дозволять вам підключитися через Wi-Fi до GoPro або іншої екшн-камери та передавати його за допомогою підключення 4g мобільного телефону.

У мене є галактика Grand Prime, і я можу потік з камери Wi-Fi FPV. Мені довелося викорінювати пристрій, тож якщо ви не хочете викорінювати свій телефон ... вибачте!

Я знаю для ФАКТУ, що додаток Livestream працює для трансляції відео з Wi-Fi понад 4 г на Galaxy S3 і Grand Prime. Сподіваюся, це допомагає!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.