Як я бачу, яку IP-адресу має мій андроїд телефон?


102

Я хотів би дізнатися, яку IP-адресу має мій Android телефон. Наприклад, якщо я використовую свій телефон через WiFi, як я можу отримати локальну IP-адресу, призначену моєму телефону?

Відповіді:


121

Найпростіший спосіб - перейти до налаштувань WiFi та натиснути Menu > Advanced. Він з’явиться там, або ви можете встановити його на статичний IP, якщо хочете.

Класний спосіб - набрати номер, *#*#4636#*#*щоб відкрити меню Тестування. Потім натисніть Інформація про Wi-Fi, а потім Стан Wi-Fi.


2
Коли я дзвоню , ##4636##я отримую це повідомлення: Connection problem or invalid MMI code. А в розширеному меню налаштувань WiFi я не бачу IP-адреси, якщо вона встановлена ​​DHCP. Але дякую за це меню, я про це не знав.
Йонас

Ха-ха, вибачте з цього приводу, так, мабуть, зірочка вирізняється курсивом курсивом? Тож ви насправді не можете бачити свою DHCP-адресу у налаштуваннях Wi-Fi? Я запускаю Cyanogenmod, і я бачу мій у нижній частині меню. Не знав, що це не стандартна функція. : O
kcoppock

Ні, на моєму Nexus One з Android 2.2 немає IP-адреси. але Testing menyдуже добре.
Йонас

13

ifconfigта ipAndroid 7

adb shell ifconfig
adb shell ip address show

ifconfig було дратівливою реалізацією, яка не показувала всі версії за замовчуванням на попередніх версіях, як пояснено нижче, але зараз вона працює чудово.

netcfg Android 5.1.1

Цей інструмент було видалено в пізніших Android, і він ifconfigбув більш пристойним і показує всі інтерфейси за замовчуванням, тим самим робить цей метод марним у нових версіях.

adb shell netcfg | grep wlan0

з робочого столу - найкращий варіант, якщо ви вже розробляєте для Android і маєте adbі налаштування USB-з'єднання.

Вибірка зразка:

wlan0 UP 192.168.0.3/24 [...]

Підтвердити за допомогою:

adb shell ifconfig wlan0

ifconfigна Android ( заварений в домашніх умовах ?) відрізняється від настільних ПК ( net-toolsпакунок на Ubuntu 15.10), оскільки вимагає надання інтерфейсу.

Про це також йдеться у: Чи є команда чи програма, схожа на ipconfig?

Крім того, можна встановити емулятор терміналу , як Teriminal Emulator від Джека Palevich , відкрийте його і введіть: netcfg. Але в цьому випадку вам буде краще з додатком, який показує IP-адреси, оскільки введення на пристрої - це біль (якщо ви не маєте зовнішньої клавіатури ...).

Якщо все, що ви хочете, щоб SSH потрапив у пристрій, adb shellце шлях: https://stackoverflow.com/a/34040560/895245

Якщо ви розробляєте серверну програму, найбільш зручним для цього є показ IP-адрес пристрою на деяких TextView, у яких є метод чистого Java: https://stackoverflow.com/questions/494465 | https://stackoverflow.com/questions/6064510/how-to-get-ip-address-of-the-device

Управління браузером маршрутизатора

Якщо ви вдома, ви можете:

  • підключіть робочий стіл до роутера за допомогою кабелю Ethernet
  • отримати доступ до деяких магічних залежних постачальників адрес, часто http://192.168.0.1
  • Більшість постачальників мають список IP-адрес пристроїв десь там

nmap

Якщо ваш пристрій працює з сервером, наприклад, SSHD на порту 2222, як це пояснено за адресою: https://stackoverflow.com/a/34040560/895245 , ви можете перенести його на порт :

sudo nmap -sV --open 192.168.0.0/24 -p2222

Працює і на Android 4.2.1.
Firelord

9

Найпростіше використовувати такий інструмент, як, наприклад, Монітор ОС , який показує (серед інших) також безліч деталей мережі:

Монітор ОС
Монітор ОС, що показує інформацію про мережевий інтерфейс (джерело: Google Play ; натисніть зображення, щоб збільшити)

Як показує знімок екрана, ця програма розкриває для кожного мережевого інтерфейсу:

  • назва інтерфейсу¹
  • IPv4 призначена IP-адреса (якщо 0.0.0.0цей інтерфейс наразі не використовується)
  • IPv6-адреса (за наявності)
  • MAC-адреса
  • статистика пакетів (тобто передані дані)
  • статус

Names Імена інтерфейсів можуть по-різному оброблятися на різних пристроях. Але в більшості випадків ви можете сказати з IP, куди він належить. Крім того, rmnetв основному використовується для GPRS (мобільних даних), тоді як WiFi використовує імена, як tiwlanабо eth.


1

У будь-якому додатку емулятора терміналу:

~$ ip -o a

Застосовується як для WiFi, так і для мобільних даних. Не вимагає root.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.