Чи потрібно заряджати телефон до першого використання?


33

Коли я отримав свій останній телефон SE k850i, мені рекомендували зарядити його повністю один раз, перш ніж я навіть увімкнув його. Чи застосовується це сьогодні і для мого майбутнього HTC Desire HD?

Чому мені рекомендували це робити в першу чергу?

Відповіді:


36

Усі новіші телефони використовують літієві полімерні батареї.

Чому це частково стягується?

Щоб зменшити їх старіння, вони призначені для зберігання з 40% заряду. Це означає, що коли ви отримуєте телефон, він повинен заряджатися 40%, інакше вони постарять вашу батарею для вас. (ви, мабуть, звикли до наслідків старіння, як у 2-річного телефону, який, здається, має дуже короткий термін служби акумулятора). Коли ви отримаєте ваш телефон, ви можете користуватися ним, поки він не розрядиться, але вони, як правило, кажуть "зарядити його", тому що люди не помітять часткової зарядки.

Не повністю розвантажуйте

Ви не повинні повністю турбуватися про повне розряджання, це забобони до більш ранніх технологій акумуляторів. Повнорозряджений літієвий акумулятор - це один з найкращих способів його виходу з ладу. нижче певного заряду вони вийдуть з ладу в схему захисту від перезарядки, і ви взагалі не можете її заряджати. Я бачив дослідження, які показують, що це складає більше 75% "вийшли з ладу" літієвих батарей.

Старіння літієвої батареї

Літієві акумулятори мають задану кількість циклів розряду заряду до виходу з ладу. Це може бути число, як 500 циклів. Ви насправді отримуєте більше 1000 циклів, якщо перед зарядкою вивантажите лише 50%. Літії справді не люблять глибокого розряду, я не можу цього підкреслити достатньо.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про технологію літієвих батарей, дайте мені знати, я можу отримати багато посилань, просто залиште мені коментар. У мене є кілька відповідей на обмін стеками електроніки та робототехніки.

Чи можу я постійно залишати його підключеним до мережі?

Так і ні. Це дуже залежить від того, хто робить ваш пристрій.

Наприклад, мій ноутбук Lenovo не заряджатиме акумулятор, якщо він не перевищує 97%. Коли акумулятор заряджається, він заряджається безпосередньо до 100%, а потім зупиняється, поки акумулятор не опуститься нижче 97%. Багато ноутбуків цього не робили, більшість просто застосовували зарядку, якщо вона не на 100%. Це дозволить акумулятору пройти тисячі циклів заряду за тиждень, коли ви не використовуєте акумулятор. Це швидко старіє батарею.

Якщо ваш виробник телефону зайняв час і заплатив додаткові гроші, то ваш телефон припинить заряджатися, як тільки він досягне повного заряду і просто зарядить систему від розетки. Набагато ймовірніше, що ваш телефон заряджає акумулятор за короткий цикл і ретельно старіє.

Міфи

У деяких людей виникає певна плутанина з деяких міфів, які існують. Основна - це пам'ять. Як скаже Університет Батареї, це здебільшого вимерла і фактично стосується нікель-кадмієвих акумуляторів . Як було сказано в коментарі про кристали, університет батареї посилається на нікель-кадмій:

З пам'яттю кристали ростуть і приховують активний матеріал від електроліту. На передових стадіях гострі краї кристалів проникають у сепаратор, викликаючи високу саморозрядку або електричну коротку.

Тепер, кажучи про літієві акумулятори, якими користується ваш телефон, є ще більша різниця. Щоб цитувати їх університет акумуляторів безпосередньо з їх простих рекомендацій:

Уникайте частих повних розрядів, оскільки це додатково напружує акумулятор. Кілька часткових розрядів з частими перезарядами краще для літій-іонних, ніж один глибокий. Перезарядка частково зарядженого іона літію не завдає шкоди, оскільки немає пам'яті. (У цьому відношенні літій-іонний відрізняється від нікелевих акумуляторів.) Короткий термін служби акумулятора в ноутбуці в основному викликаний теплом, а не моделями заряду / розряду.

Я розумію, як це може суперечити тому, чого ви вчили, але я - хтось, хто не тільки досліджував це, але використовує літієві батареї в щоденній роботі інженером.


-1: Якщо я не можу повністю розрядити акумулятор, як мені протидіяти кристалу, що утворюється в ньому? Якщо ви продовжуєте вивантажувати його до 50%, а потім заряджати його знову, він поступово втрачає працездатність до повного використання.
Арда Сі

@Arda Xi, ви можете розрядити його до тих пір, поки він не скаже, що він мертвий, але якщо ви дасте йому якийсь час для продовження цього шляху, вам доведеться самостійно розрядитись, взяти його нижче безпечного заряду.
Кортук

1
@Arda Xi, Ви також невірні, цього не відбувається з літієвими батареями. Я додам посилання для відповіді. Я працюю на роботі, де я щодня використовую тисячі літієвих батарей.
Кортук

9
Я не знаю, чому хтось за це проголосував. Ця інформація є достовірною і правильною.
Факен

4
@faken, я думаю, що Арда Сі змішав акумуляторні технології, нічого важливого, я начебто цього очікував.
Кортук

6

Ні. Вам не потрібно повністю заряджати АБО будь-який акумулятор до моменту його використання. Не має значення, чи це новий, старий, телефон чи навіть пульт. Це не впливає на акумулятор, якщо цей акумулятор не був використаний занадто багато. Отже, те, що я кажу, - ні. Перед використанням не потрібно повністю заряджати щось нове.


-2

Більшу частину часу, так, вам доведеться заряджати телефон повністю, а потім іноді повністю розряджати його під час першого використання. Більшу частину часу у вас буде добре, якщо телефон увімкнено, коли ви заряджаєте його вперше, доки він повністю заряджений, перш ніж вимкнути його.

Для цього є кілька причин, деякі історичні, деякі практичні. Історична причина полягає в тому, що за старих технологій батареї акумулятор повинен був пройти повний цикл заряду / розряду, щоб зберегти високий термін служби акумулятора. Телефони поставлятимуться з акумуляторами, які мають лише достатню потужність для їх початкового налаштування, змушуючи власника робити повний заряд, коли вони повернулися додому. Практична причина полягає в тому, що батареї не витримують заряд на невизначений час, коли вони від'єднані від розетки, тому, хоча ваш телефон може бути поставлений із акумулятором, який заряджався з повним зарядом, до моменту потрапляння до вас це може бути вже дуже низько.


Літієві акумулятори ніколи не поставляються з повним зарядом, і ви ніколи не повинні брати акумулятор через повний цикл розряду зарядки. Це досить погано для літію, якщо ви сприймаєте занадто низький заряд.
Кортук

Ви абсолютно праві. Однак, як я вже сказав, батареї старшого покоління не схожі на батареї Li-Ion та Li-poly, оскільки вони могли б сильно погіршитися без повного циклу заряду / розряду.
MBraedley

1
Це питання стосується HTC Desire HD. Для цього використовується літієва батарея htc.com/www/product/desirehd/specification.html У оригінальному телефоні, про який він згадує, також використовується літієва батарея, яка потребувала деякого погляду. Він speced тут: mobiletechreview.com/phones/Sony-Ericsson-K850i.htm
Kortuk
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.