Як запустити WindowsXP як віртуальну машину на Android?


23

Я хотів би запустити Windows XP як віртуальну машину на своєму планшеті Android. Оскільки Android базується на Linux, чи можна компілювати VirtualBox для роботи в Android? Якщо це неможливо, чи можливо запустити WinXP як віртуальну машину будь-яким способом на планшеті Android?Не всі процесори рівні. Є річ під назвою ARM.
neverMind9

Відповіді:


12

Погляньте на кему . Мабуть, відомо, що він працює на ARM. Запуск XP (якщо він навіть працює), ймовірно, не стане приємним враженням через те, що відмітив Кріс Герберт та ймовірну відсутність драйвера екрана / покажчика. Якщо ви дійсно хочете це зробити, можливо, почекайте планшетів на базі Intel Atom (x86). Зараз має існувати кілька планшетів Windows 8 на базі Atom. Андроїди незабаром приходять .


19

VirtualBox використовує віртуалізацію, що неможливо, коли хост-пристрій (планшетний ПК Android) використовує іншу архітектуру процесора, ніж гостьовий пристрій (x86 ПК з ОС Windows XP). Оскільки на вашому планшетному ПК Android напевно є процесор ARM, процесор x86 повинен був би бути емульованим, що значно повільніше, ніж віртуалізація. Здається, це не було б практично.


Дякую за пояснення. Я працював з Google TV, забув, що Планшети не використовують x86.

Що щодо запуску іншого Android (або Debian ARM)?
f.ardelian

@ f.ardelian Так, такі програми, як Nonroot Debian і Complete Linux Installer, дозволяють вам запускати GNU userland на Android без емуляції.
Revetahw каже: Поновіть Моніку

Насправді багато пристроїв Android зараз x86, тому це технічно можливо. @ f.ardelian
Revetahw каже: Відновити Моніку

Я не погоджуюсь з тим, що віртуалізація взагалі вимагає щось про архітектуру процесора. Я маю на увазі, в javascript є емулятор x86, і він може працювати з w98 і MSDOS.
Томаш Зато - Відновити Моніку

0

Ви можете використовувати будь-який емулятор QEMU (x86) для android. Він працює на комірці, планшеті та смартфоні. Емулятор не існує в google play. Завантажте його з офіційного сайту емулятора (.apk).


3
Чи хотіли б ви пояснити, чим ваша відповідь відрізняється від цієї ? Якщо це так, розгляньте детальну відповідь із посиланням на продукт та кроки для досягнення бажаної мети.
Firelord

0

Ну, ви можете спробувати емулятор з підтримкою DOSBox , MS-DOS, Windows 95/98 / XP на основі QEMU. Він буде імітувати щось близьке до Pentium першого покоління, тому не сподівайтеся, що він буде швидким, навіть якщо ви запускаєте його, скажімо, на Nexus 9 (але це може бути корисним). XDA має деякі хитрощі, щоб дещо підвищити продуктивність.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.