Як я можу додати ярлик до певного документа Google Диска на свій домашній екран Android?


59

Як я можу додати ярлик до певного документа Google Диска на свій домашній екран Android?

Це аналог Android для цього питання . Використання URL-адреси не працює, оскільки я не хочу відкривати веб-переглядач і хочу безпосередньо отримати доступ до файлу Диска Google, який я зробив доступним в режимі офлайн.

Чи можна використовувати QuickShortcutMaker ? Коротко ознайомившись із цим ( див. Тут ), це не виглядає можливим, оскільки "наміри", які використовується QuickShortcutMaker, не беруть аргументів, таких як ім'я файлу.


Існує пов'язане питання, в якому обговорюється і старіша версія додатка, але додаток з цього часу змінився досить істотно, тому я думаю, що нормально питання існувати.
eldarerathis

Відповіді:


54

Ви повинні мати можливість це робити на самому собі.

Android 3.0 (і нижче):

У пусковій панелі натисніть і утримуйте порожню область і натисніть "Швидкі клавіші". Виберіть "Яскравий ярлик", потім ваш документ, і він створить посилання для вас.

Android 4.0 (і вище)

Відкрийте ящик додатка та перейдіть до розділу Віджети. Проведіть пальцем доти, доки не потрапите на "Ярлик ярлика". Довго натискайте та кидайте на робочий стіл. Виберіть обліковий запис, який потрібно використовувати (якщо необхідно), а потім виберіть документ.


2
Здається, що це працює не скрізь. :( Я не впевнений, чим відрізняється, але, як видається, віджет надається програмою Google Диск, однак на одному пристрої (телефон ZTE з 4-м чимось) його немає в списку віджетів.
dash-tom-bang

16

Ось дещо інше сприйняття відповіді Майка, із скріншотами:

(Клацніть зображення, щоб збільшити його)

  1. Відкрийте додаток Диск ( не додаток для конкретного типу документа; це не працюватиме в додатках Документи, Таблиці, Слайди тощо)
  2. Клацніть 3 крапки (або натисніть і утримуйте), щоб відкрити контекстне меню документа

    IMG:

  3. Прокрутіть униз, якщо потрібно, і натисніть «додати на головний екран»

IMG:


Якщо у документа немає трьох крапок, оскільки він відображається у "нещодавно відкритому", потрібно спробувати його відобразити як частину якогось іншого списку (наприклад, результатів пошуку), перш ніж можна зробити крок 2.
Pocketsand

2
@Pocketsand Ви можете довго тримати документ у "нещодавно відкритому", щоб отримати (те саме?) Контекстне меню.
hBy2Py

1

Зрозумів це. Перейдіть на диск, довго тримайтеся на документі, скопіюйте посилання, скопіюйте у буфер обміну. Відкрийте веб-браузер і вставте URL-адресу, а потім скопіюйте сторінку на головний екран. Для довідки у мене була увімкнена копія на пристрій.


1
Не могли б ви пояснити краще? Спробував і не працював.
Ломба

1

Нещодавно (серпень 2016 року, додаток Google Drive версії 2.4.311.34.34 в моєму Moto X з 2013 року під керуванням Android 5.1) з'явилася функція "Додати ярлики домашнього екрана до улюблених файлів". Натисніть меню з трьома крапками праворуч від документа (на моєму прикладі "Корм у Facebook"):

IMG:

потім прокрутіть вгору, поки не з’явиться елемент "Додати на головний екран". Це дасть посилання на ваш документ на поточному головному екрані.

IMG:

(FYI, коли я вперше спробував це, Google Drive не зміг відкрити документ. Я убив додаток Google Drive, спробував ще раз і успішно відкрив документ. Я не маю поняття, наскільки поширеною може бути ця проблема.)

Редагування : Додавання екрана головного екрана

IMG:


Ось результат на моєму головному екрані: i.stack.imgur.com/B2wJ9.png
user10543

0

Що тут бентежить людей, це те, що це можна зробити з Google Диска, а не з головного екрану телефону. Тому відкрийте додаток Диск на своєму телефоні, відкрийте файл Диска, для якого потрібно створити ярлик, а потім перейдіть у меню налаштувань / параметрів. Ви побачите опцію "Додати ярлик на головний екран", і ви можете натиснути її, щоб це зробити. Потім вийдіть із програми Диск і огляньте екрани свого телефону, куди він не помітить значок ярлика, і перемістіть його туди, куди вам потрібно.


-1

додати на головний екран більше не з’являється.

як було запропоновано вище, створити ярлик за допомогою запуску -> вибрати диск у списку google ->, а потім відкрити google, що дозволяє нам вибрати папку та файл, натисніть кнопку ВИБІР та скорочення вуаля до конкретного файлу диска google на екрані Android .

сподіваюся, що це допомагає.


-1

Помилка, яку я робив, полягає в тому, що кнопка "Додати на головний екран" існує лише в додатку Google DRIVE. Я намагався додати документ безпосередньо з програми DOCS / SHEETS Google. Якщо ви зараз використовуєте Google SHEETS, Google DOCS або Google SLIDES, ця кнопка не буде існувати. Ви повинні вийти з цього додатка і перейти в Google DRIVE (кожен андроїд повинен мати його завантажений), а звідти утримувати файл, який ви хочете додати на головний екран, з'явиться спадне меню та кнопка "додати на головний екран".

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.