Менеджер ПЗУ - що це за ціль?


9

Я щойно закінчив вкорінювати свій телефон (Moto Droid) вперше за допомогою програми z4root. Це спрацювало чудово (одним клацанням миші, комп'ютер не задіяний). Однак перед тим, як почати возитися зі своїм телефоном, я хотів зробити резервну копію свого телефону, щоб у випадку, якщо я справді по-справжньому закрутився, я можу легко відновитись до певного моменту (AKA - я не хочу забивати свій телефон ).

Коли я читав, я почав слухати про резервні копії Nandroid. Однак, здається, вам потрібно встановити якийсь ПЗУ, щоб це сталося. Я перевірив це і почув про диспетчер ROM. Мабуть, деякі модники, які постачаються з диспетчером ПЗУ, здатні налаштувати резервне копіювання Nandroid. Однак у мене спочатку є кілька питань.

  1. Я помітив, що диспетчеру ROM потрібен великий доступ до ваших контактів, акаунтів тощо. Це тому, що він робить повну резервну копію чи щось інше недобре? (Так, я підозрілий.)
  2. Чи є простіший спосіб резервного копіювання? Мені не дуже цікавий новий ROM (наприклад, CynogenMod). Мені просто хотілося кореневого доступу через пару, дуже конкретних причин.
  3. Якщо Nandroid - єдиний хороший / правильний спосіб резервного копіювання телефону, чи я йду правильним шляхом / процесом? Що я повинен вивчити, перш ніж продовжувати роботу (наприклад, Titanium Backup )?

Дякуємо за будь-яку допомогу, яку ви можете надати.

Відповіді:


8

1) Менеджер ПЗУ - це фактично додаток для виконання двох конкретних речей: 1) Встановлення користувальницького відновлення 2) Встановлення користувальницького ПЗУ (або ядер. Перевірте ядра ChevyNo1s для Droid). Вам не потрібно турбуватися про будь-які проблеми з дозволом на цю програму, оскільки майже кожен її корінець використовує. Це також додаток, який надає Куш , відомий хакер у спільноті Android (він переніс CyanogenMod на Droid).

2) Для створення резервної копії NANDROID вам не потрібно мати спеціальний ром. Але вам потрібно спеціальне відновлення. Завантажте диспетчер ROM. Flash "Відновлення ClockworkMod". Потім знову відкрийте диспетчер ROM. Потім у розділі "Резервне копіювання та відновлення" зробіть "Резервне копіювання поточного ПЗУ". Це запустить резервну копію телефону NANDROID. Зробіть це якомога швидше. Дуже важливо створити резервну копію телефону відразу після того, як ви його увімкнули, якщо вам коли-небудь доведеться відновити телефон до цього стану. Резервна копія NANDROID - це як зробити повне зображення / знімок телефону. Маючи резервну копію NANDROID, ви зможете експериментувати з користувальницькими дисками (або що завгодно, насправді), захищаючи сітку від можливості повернутися до того, яким був ваш телефон. Ви також можете виконати резервну копію NANDROID, увійшовши до програми Recovery під час завантаження телефону (натискайте і утримуйте X на Droid при включенні, доки не з’явиться жовтий знак трикутника, а потім натисніть кнопку Camera і Volume Up, щоб перейти до меню показувати).

3) NANDROID - це найкраще відновити телефон у попередньому стані. Я настійно рекомендую створити резервну копію Titanium, якщо ви плануєте перейти на користувальницький ПЗУ або коли-небудь планувати витирання та перезавантаження телефону (або якщо вам потрібно перевстановити додаток, але потрібно зберегти його дані). Titanium Backup дозволить створювати резервні копії конкретних програм (І їх даних, це можуть робити лише користувачі root!) Та відновити їх. Таким чином, ви можете створити резервну копію всіх своїх додатків на Android Android, встановити CyanogenMod, а потім скористатися Titanium Backup для відновлення всіх ваших програм та їх даних.

Ознайомтеся з цими іншими питаннями про те, як я викорінюю свій телефон , і я вкоренив свій телефон, що тепер ?


Відмінна відповідь! Дякую. Мені цікаво ще одне (я вважаю, що Куш не намагається зробити щось тіньовим). Але чому диспетчеру ROM потрібен доступ до контактів? Це пов'язано з відновленням "речей?" Знову дякую!
JasCav

1
@JasCav Ви говорите про дозвіл на телефонні дзвінки? Це може бути причиною: stackoverflow.com/questions/1747178/…
Брайан Денні

Так, саме тому і потрібен доступ до інформації ваших контактів. Дякую ще раз за відповіді.
JasCav

@JasCav Я переглянув дозволи та не побачив жодної для інформації про контакт.
Брайан Денні

Моя помилка. Я мав на увазі сказати, що потрібні дозволи переглядати / відкривати облікові записи та облікові дані. Це я не міг зрозуміти. (Звичайно, той факт, що для програми потрібен кореневий доступ, значною мірою нівелює усі дозволи, але я все ще цікавий.)
JasCav
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.