Як я можу отримати список усіх моїх платних (лише) програм у магазині Play?


16

Мені цікаво знати всі мої програми, які я заплатив у магазині Google Play. Чи є простий спосіб отримати цей список, фільтруючи лише платні програми?


4
На веб-сайті Play Store або в додатку (або в обох)?
eldarerathis

Якщо ви використовуєте Google Wallet лише для Play Store, ви можете перелічити їх після входу в систему wallet.google.com.
Android Quesito

Відповіді:


3

Ви також можете скористатися додатком Мої платні додатки . ( Детальніше )


Ласкаво просимо до ентузіастів Android! Хоча це теоретично може відповісти на питання, бажано було б сюди включити істотні частини відповіді та надати посилання для довідки. В іншому випадку ваша відповідь стане марною у випадку, якщо посилання вмирає.
Izzy

10

(1) Перевірте Legacy Play Store . Ви можете отримати цей список на невстановлених платних додатках. ВСТАНОВЛЕНИЙ список включає як ПЛАЩАНУ, так і UNPAID.

Якщо ви вирішили встановити його, вам може знадобитися:

  • використовувати Root Explorer (у мене були проблеми з Astro та File Expert)
  • скопіюйте apk в / system / app
  • chmod apk до 644

ПРИМІТКА. Це працює на моєму Samsung Galaxy S2, працює під управлінням CyanogenMod9.

РЕДАКТ: Хм. Зараз веб-сайт недоступний. Опублікуйте коментар, якщо ви не можете отримати доступ до нього. Можливо, я міг би десь завантажити apk. [Або ви можете шукати додаток в іншому місці]

(2) AndroidPolice щойно демонстрував сценарій GreaseMonkey, який дозволяє розділяти свої платні програми в Google Play. Ви також можете перевірити це.


5

Якщо ви хочете цей список у браузері, тоді ви можете перейти до сценарію Greasemonkey Artem, який може показувати ваші платні та безкоштовні програми в різних списках.

Ознайомтеся з усіма детальними відомостями та посібником з установки тут скриптом Greasemonkey Artem


3

Зараз ви можете зробити наступне:

  1. Відкрийте додаток Play Store.
  2. Відкрийте параметри, перетягнувши зліва екрана.
  3. Виберіть мій рахунок ", потім прокрутіть униз, щоб переглянути історію замовлень.
  4. Натисніть "більше", і ви побачите список всього, що вам заплатили в магазині ігор.
  5. Успіху!

Це працювало з листопада 2015 року на Android 6.0. Я впевнений, що Google досить скоро його змінить.


1

Інший спосіб (якщо ви використовуєте Google гаманець лише для покупок Google Play) - це просто переглянути історію придбань Google Wallet. Якщо ви використовуєте його лише для придбання додатків Google Play, усі вони будуть перераховані тут.

Щоб у майбутньому все було організовано, за бажанням ви завжди можете створити папку на своєму домашньому екрані, яка містить усі ваші платні програми та додавати будь-які доповнення.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.