Що означає "Використання акумулятора" та як це реалізується?


11

У мене є кілька запитань щодо "Налаштування -> Про телефон -> Використання акумулятора", головним чином тому, що я не розумію, що саме ці елементи означають.

(1) Чи вказує "Режим очікування стільникового зв'язку" енергію, яку використовує радіозв'язок з вежами, коли немає зв'язку голосом / даними?

(2) Що означає "Телефон у режимі очікування"?

(3) Що означає "Система Android", енергія, яка використовується на виконання коду ОС?

(4) Що означає "Mediaserver"?

(5) Що означає "Android Core Apps"?

(6) Тут також перелічено енергію, яку споживають окремі програми. Мені цікаво, чи включають ті елементи лише енергію, яку споживає CPU + RAM + Flash, оскільки енергія, яка використовується дисплеєм + wifi + комірка, вже перерахована окремо, без розбивки на програми. Я прав?

(7) Як Android вимірює енергію, яку використовує окремий апаратний компонент? Наприклад, для вимірювання енергії, яка використовується дисплеєм, чи вимірюється вона напругою та струмом чи просто вимірює час включення дисплея та / або підсвітки? Якщо остання справа, як вона обробляє різне обладнання?

(8) Як Android вимірює енергію, яка використовується процесором / оперативною пам’яттю / спалахом для кожного окремого процесу? Я думаю, що для процесора він може використати вибірки і виявити, як довго кожен процес займає процесор, як і багато профілі продуктивності. Але для оперативної пам’яті та флеш-пам'яті вимірювати її в Інтернеті дуже дорого.

(9) Чи точна інформація в "Використовуванні тесту"? :-)

Будь-яка допомога буде дуже вдячна. Спасибі!

Відповіді:


6

Якщо ви натиснете на кожну з них, вона дасть вам більше інформації. Я не знаю відповіді на всі ваші запитання, але поділюсь тим, що я знаю ...

(1) Чи вказує "Режим очікування стільникового зв'язку" енергію, яку використовує радіозв'язок з вежами, коли немає передачі голосу / передачі даних?

Так.

(2) Що означає "Телефон у режимі очікування"?

Це потужність, яку ваш пристрій використовує, щоб залишатися, коли ви не користуєтесь ним. Процесор продовжує працювати, а пам'ять підтримується ...

(3) Що означає "Система Android", енергія, яка використовується на виконання коду ОС?

Існує окремий варіант для ОС Android, який стосується виконання програм. Система Android - це енергія, яка використовується для запуску певних фонових служб, таких як AutoSync та програмне забезпечення для спілкування з вежами стільникових пристроїв ...

(4) Що означає "Mediaserver"?

Я вважаю, що це все обробка аудіо та відео. Я не думаю, що це відображатиме загальний час відтворення музики, але натомість загальний час обробки процесора, який використовується для його розшифровки.

(5) Що означає "Android Core Apps"?

У мене цього немає на телефоні. Цікаво, чи це те, що для мене позначено "Android OS".

(6) Тут також перелічено енергію, яку споживають окремі програми. Мені цікаво, чи включають ці елементи лише енергію, яку споживає CPU + RAM + Flash, тому що енергія, яка використовується дисплеєм + wifi + комірка, вже вказана окремо, без розбивки на програми.

Чудове запитання. Не знаю.


Гей Метт. Дякуємо за відповіді (+1). Щодо (5), ти маєш рацію, що я бачив і "Android Core Apps", і "Android OS". Наприклад, на цій сторінці, geardiary.com/2009/12/29/… , є "Android Core Apps". Так класифікується енергія, яка витрачається на виконання коду в ядрі, в категорії "Система Android" або "ОС Android"? Ви згадали, що ОС Android стосується виконання програм. Які саме ті "програми"?
вічнозелений
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.