Як я можу синхронізувати фотографії з мережевим накопичувачем через wifi?


9

Мій поточний робочий процес полягає в тому, щоб знімати зображення на моєму Droid, підключати його через USB та синхронізувати фотографії. Я хотів би просто запустити сценарій для синхронізації папки DCIM із спільним мережевим накопичувачем, якщо хтось знає про спосіб, що я можу це зробити?

Я можу підключитися до папки за допомогою програми провідника файлів, але копіювати файли це навіть незручніше, ніж підключення USB. Технологія є, мені просто цікаво, чи є просте рішення одним дотиком.


Я задав це запитання щодо найпростішого способу перенесення фотографій на сайт фотографій. Ви, можливо, захочете скористатися мережевим накопичувачем, але якщо ні, то рекомендую PicPush . Як тільки ви його налаштуєте, зробіть знімок та воно завантажується автоматично. Це нульовий дотик. ;)
gary

Відповіді:


3

Виглядає добре. У відгуках згадується безкоштовна версія, але я її ніде не бачу. Хто-небудь знає, чи є безкоштовна / легка версія, щоб спробувати її? В іншому випадку я думаю, що я поступлюсь і покладаюся на гроші, що повертаються на 24 години.
GAThrawn

2

Завантажити 2 NAS це можна, і є також легка версія. Я фактично не використовував це, але це в моєму списку, щоб спробувати.


Я бачу використання запланованих пакетних завантажень, цікава знахідка.
Кара Марфія

Мав гру з завантаженням 2 NAS, але, здається, він міг завантажувати лише на FTP-сервери, а не загальні папки.
GAThrawn

1

Я б завжди пішов на rsync

якщо ваш телефон не вкорінений, ви можете використовувати rsync4android (який безкоштовно) https://market.android.com/details?id=eu.kowalczuk.rsync4android

якщо ваш телефон укорінений, ви можете скористатися вищезгаданим, але якщо вам потрібні додаткові речі, я б поєднав BTEP (Better Terminal Emulator Pro, не безкоштовний), який має клієнтський кліп ssh, який можна викликати від SL4A (сценарій корисного двигуна для BASH сценарії, які безкоштовно)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.