Які ризики розігнати мій процесор?


10

Які ризики розігнати процесор на телефоні?

Питання про бонус: Який максимальний профіль я повинен встановити на своєму Motorola Droid 1, щоб отримати максимальну продуктивність (не зважаючи на тривалість роботи акумулятора), але без вибуху (якщо це навіть можливо)?

Відповіді:


15

Ви можете зруйнувати процесор, ваші дані та, можливо, вашу шкіру (ой!).

Відповідно до "Ризики розгону вашого процесора" [на настільних ПК], ризики включають:

  • Успіх : Процесор може прекрасно розігнати та стабільно працювати довгі роки. Є тисячі людей, які це зробили, і я точно не збираюся заперечувати це. Це найкращий результат.
  • Негайне знищення: можна повністю знищити процесор, намагаючись розігнати його. Під руйнуванням я маю на увазі, що процесор не завантажиться з більшою швидкістю, а коли повернеться до нормальної швидкості, продовжить не працювати. Це в основному найгірший результат. Такий постійний збій зустрічається дуже рідко, але він трапляється. Це стає більш імовірним за допомогою неадекватного охолодження, а також від смішної агресії в тому, наскільки далеко ви намагаєтесь розігнати (тобто, намагаючись запустити Pentium 75 на 166 МГц.)
  • Нефункціональність: Процесор може не працювати на новій швидкості, але може працювати нормально, коли повернеться до початкової швидкості. Це досить поширений результат при розгоні, і в більшості випадків процесор не буде гірше зношуватися.
  • Нестабільність системи: Процесор може завантажуватися з новою швидкістю, але ви можете бачити, що система веде себе дивно. Випадкові жорсткі блокування, помилки паритету, конфлікти з ресурсами, дивні проблеми на жорсткому диску, звуковий сигнал, збої програми та [ваша ОС] відмова від завантаження - лише вершина айсберга. Особливо підступними є розгони, які працюють майже ідеально, оскільки цей випадковий збій може бути пов’язаний з вашою операційною системою, але це може бути пов’язано і з цим розігнаним чіпом.
  • Електроміграція: коли процесор працює із швидкістю, що перевищує його, як передбачається, працює, є ймовірність, що внутрішні компоненти процесора можуть з часом вийти з ладу. Внутрішні особливості процесора розміщені в діапазоні мікронів. Можливо, коли під час напруги процесора працює надто висока частота, а також додаткове тепло, яке викликає розгін, фактичні металеві лінії всередині процесора можуть утворювати шорти або відкриватися та пошкоджувати процесор протягом певного часу. Скільки ймовірно, що це станеться і скільки часу це потрібно, насправді не відомо. Система може деякий час працювати нормально, а потім раптом припинити роботу.

І не забувайте, що більш висока швидкість означає більше тепла - ваш крихітний кишеньковий розмір стискання, як можливо, в цей маленький район має дуже мало на шляху охолодження плавників. Прискоріть його, і ви можете перегрітися. Напевно, не спалить дірку в штанах.

Однак, погодився на "Білий Лу" @

Сучасні процесори не завдають шкоди розгоном. Ви не змінюєте напругу, а лише множник. Якщо що-небудь, Droid не завантажиться або може виглядати кумедно, але як тільки ви повернетесь до меншої тактової швидкості, це буде добре (і це стосується більшої швидкості, пам’ятайте).

Все, що не перевищує 1,3, перевірено, щоб добре працювати на Droid. Тепло може піднятися, але OMAP3 оцінюється приблизно до 200 градусів за Фаренгейтом. Ви нікуди не дістанетесь до цього, і у випадку, якщо ви це зробите, ви завжди можете встановити SetCPU автоматично повертати тактову швидкість.

YMMV. Зверніть увагу, як оригінальний текст посилається на 75 МГц Пентиумів. ха-ха-ха.

ця публікація @ Overclockers.com охоплює додаток SetCPU , яке може регулювати швидкість та швидкість роботи акумулятора, час початку роботи для збільшення годин та ін.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.