У моєму Samsung Galaxy S у розділі Налаштування - Стан - Номер телефону говорить "невідомо": Чому?


24

Заголовок каже все (я думаю), якщо я дивлюсь у розділі " Налаштування - Статус - Номер телефону " на мобільному телефоні Samsung Galaxy S, він говорить " невідомо ".

Що це означає ? Чи потрібно мені десь вводити число? І якщо так, то мені це потрібно чи навіщо мені це робити?

Відповіді:


19

Це лише показує, чи збережено ваш номер телефону у властивості опису номера телефону на вашій SIM-картці. Деякі мережі завжди запрограмують це на вас, у багатьох - ні. Деякі телефони дозволяють вам писати в цю власність, деякі - ні, деякі читають її, деякі - ні.

Це не має нічого спільного з тим, який фактичний номер телефону прив’язаний до цієї SIM-картки телефонною компанією.

Можна ввести свій номер телефону туди, і це простіше, ніж ви могли подумати:

Зайдіть у Контакти -> [Меню] -> Ще -> Установки -> Власні номери -> [Меню] -> Створіть і введіть свій номер телефону в полі Число, тепер збережіть.

Потім вимкніть і знову ввімкніть телефон, і він повинен відображати правильний номер (або будь-який номер, який ви ввели) у статусі зараз.


на жаль, це, здається, не працює на галактиці s2
yincrash

5
У додатку "Контакти" ніде немає "Власних номерів", принаймні, не в наявності Galaxy S4 Mini.
RomanSt

2

Деякі телефони Android не підтримують такі розширені функції, як "встановлення власного номера телефону". У цьому випадку спробуйте встановити його на інший телефон , бажано німий телефон.


1

Також існує проблема з кодом 2.2-Froyo для Galaxy S, який може спричинити це, навіть якщо ваш номер відображався під 2.1. (Це для мене справа).


1

Не було вище запропонованого шляху і на моєму телефоні. Натомість для мене працювали наступні:

Перейдіть до налаштувань виклику (кнопка дзвінка, потім налаштування). Прокрутіть униз і знайдіть додаткові настройки. Потім встановлюється Мій номер телефону, де ви можете встановити свій номер.


2
Зверніть увагу, що "вище" не має контексту у відповідях, оскільки відповіді можна сортувати декількома різними способами.
але

1
Неможливо встановити свій номер телефону в Додаткових настройках на моїй акції SGS3 ...
ADTC

1

По-перше, з якою ви телефонною компанією ви працюєте, бо це могло б значно допомогти принаймні знати, що набагато більше, ніж просто ім’я телефону? Якби це був інтегрований телефон, такі постачальники мереж Sprint, Verizon і т.д. компанії з телефонами 3G, оскільки 3G з такими провайдерами працювали без SIM-карт. Якщо це так, це означатиме, що телефон не запрограмований, і це потрібно, і я вважаю, що те саме стосується і компаній, яким потрібні SIM-картки, які використовуються в своїх телефонах для таких послуг, як AT&T, T-Mobile тощо.

Якщо SIM-карта, яку ви використовуєте, не була активована, вона не відображатиме жодного номера або якщо SIM-карта не є бажаною SIM-карткою для відображення номера телефону. Є кілька інших причин того, чому ви отримуєте це невідоме читання для свого номера, але в основному це пов'язано з помилками в межах сумісності SIM та телефону. Якби я був ти, я знайшов би якийсь Wi-Fi для підключення через ваш телефон із вставленою SIM-карткою, а потім завантажив програму SIM-менеджера, щоб ви могли знайти та усунути цю помилку з відображенням вашого номера.


Чи є у вас якісь докази того, що це викликано помилкою в сумісності SIM або телефону, або це означає, що телефон не запрограмований і має бути? Всі інші, включаючи запропоновану відповідь, кажуть, що це лише налаштування на SIM-картці, і це не має ніякого значення.
Дан Хулм

У мене є докази, що проблема може бути інактивованою SIM-карткою. Мені потрібно було деякий час, щоб зрозуміти, що SIM-пам'ять потрібно забезпечити. У мене була інактивована SIM-картка в Galaxy S5. Він почав показувати номер телефону після активації SIM-карти та заряджання живлення.
ShawnFeatherly

1

Найпростіший спосіб зробити це - вставити сим в iPhone, перейдіть до Settings > Phone > My Number. Тут ви можете встановити свій номер телефону та зберегти його.

Тепер, якщо ви вставите сим в телефон Android, ви зможете побачити свій номер.


1

Щоб відредагувати вміст вашої SIM-картки (включаючи власний номер), відкрийте набір номера телефону та введіть код, ∗#∗#4636#∗#∗а потім перейдіть до "Інформація про телефон" -> ⋮ (меню) "Переглянути адресну книгу SIM" та змінити там запис власного номера на початку з AA_. Після цього перезавантажте телефон (перевірено на android 6)


1
Такий код нічого не робить. Коли я натискаю кнопку Дзвінок, вона просто намагається набрати такий номер, який очевидно не існує. Тестовано на Samsung Galaxy S8 + (Android 8.0.0).
Dawid Ferenczy Rogožan
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.