Як запустити веб-додаток "офлайн" на своєму Android?


9

У мене є веб-додаток, написане за допомогою HTML5, яке використовує кеш програм для доступу "офлайн".

На моєму iPod touch я можу зайти в Інтернет, перебуваючи в Інтернеті, натиснути значок "+" та встановити ярлик на головному екрані. Це запустить веб-додаток на весь екран і запустить додаток, навіть коли немає підключення до Інтернету.

Чи є подібний процес на моєму пристрої Android чи він буде відрізнятися залежно від виробника?


Це звучить як питання для StackOverflow
але

2
хе-х, спочатку SU закрила його, тепер AE збирається відскакувати мене до SO? Я думав, що це простіше, ніж це! 8 ^ D
Діллі-О

Відповіді:


7

Збереження даних в режимі офлайн підтримується на Android. Це можна побачити, якщо зайти у веб-переглядач, вибрати Налаштування, Додаткові налаштування, Налаштування веб-сайту, і ви можете побачити, які веб-сайти використовують кеш-офлайн, а також які інші розширені можливості доступу, наприклад GPS .

Щоб створити піктограму веб-сайту на головному екрані: як тільки ви створили закладку у своєму браузері для сторінки, ви можете перейти на головний екран, довго натискати трохи вільного місця, вибрати ярлики, закладку та вибрати он той. Це має дати вам значок прямо на цій сторінці.


Дякую! Режим "повного екрану" може бути лише iPhone, але я зміг переконатися, що програма працює з піктограми, поки телефон знаходився в режимі літака.
Діллі-О

2

З моїх знань HTML5, офлайн-вміст та доступ, навіть якщо він реалізований веб-сайтом, працюватимуть лише в тому випадку, якщо браузер, який використовує клієнт, підтримує його. Браузер iOS, здається, підтримує офлайн-програми, але Android ще не працює, виходячи з того, що ви сказали. Тож вам доведеться почекати, поки браузер не буде оновлений.


Збереження даних в режимі офлайн підтримується на Android, перейдіть у веб-переглядач, Налаштування, Додаткові параметри, Налаштування веб-сайту, і ви можете побачити, які веб-сайти використовують кеш-офлайн, а також які інші розширені можливості доступу, наприклад GPS.
GAThrawn

@GAThrawn Мені вдалося це перевірити, і я перевірив, як додаток працював у режимі "літака" на Samsung Fascinate минулої ночі. Я більше шукав, як повернути посилання на "домашній екран" до роботи, і якщо є спосіб, щоб він відкривав додаток у "повноекранному режимі", як це робиться на iPhone / iPod touch.
Діллі-О

@ Dillie-O Після того, як ви створили закладку у своєму браузері для сторінки, ви можете перейти на головний екран, довго натиснути трохи вільного місця, вибрати ярлики, закладку та вибрати цю. Це має дати вам значок прямо на цій сторінці. Я не маю iPhone Я не впевнений, що ви маєте на увазі під повним екраном, всі веб-сторінки на весь екран, чи не так?
GAThrawn

@GAThrawn Ви повинні перемістити свої коментарі до відповіді. Це те, що я шукав. Що стосується режиму "повний екран", він функціонує аналогічно режиму "веб-додаток" у Chrome, де він знімає елементи навігаційного заголовка / колонтитула та просто запускає додаток саме так для вас.
Діллі-О

0

Ви можете скористатися цією програмою: Офлайн- посилання браузера : ви можете завантажити частину веб-сайту на свою sd-карту, а потім прочитати її в автономному режимі

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.