Як відтворити кліп YouTube у фоновому режимі / мінімізовано?


61

Прикладний додаток YouTube (тут на 2.1-еклері, але стосується всіх версій для Android) перестає грати, коли я мінімізував, перейшов на інший додаток або навіть коли заблокував телефон. І коли я відновлю його, перезавантажте завантаження кліпу з самого початку. Чи є якийсь спосіб я відтворювати кліпи YouTube у фоновому режимі? Зауважте, я продовжую відтворювати лише аудіо.


1
Коли ви говорите "2.1", ви посилаєтесь на версію програми youtube чи версію Android? Я думав, що youtube був лише в 2.0.26.
Метт

Я маю на увазі версію для Android. вибачте. як перевірити версію програми YouTube?
Луї Ріс

1
Налаштування> Диспетчер програм> Програми> YouTube Він покаже вашу поточну версію. На moto droid найновіший додаток YouTube дозволяє відтворювати екран із вимкненим екраном, але він все одно зупиняється, коли ви переходите до іншого додатка.
Метт

там написано версію 1520
Луї Ріс

Я не думаю, що ви можете отримати останнє оновлення без froyo.
Метт

Відповіді:


7

Ось рішення з використанням повністю безкоштовного програмного забезпечення з відкритим кодом. Основна ідея полягає в тому, що хоча YouTube не може відтворювати кліпи у фоновому режимі, VLC для Android може відтворювати кліпи у фоновому режимі, тому все, що нам потрібно зробити, - це передати кліп на VLC, де ми можемо його мінімізувати.

Це звучить складно, але, на щастя, є програмне забезпечення, яке робить це для нас.

 1. Встановіть NewPipe (з APK або з програми Fossdroid).
 2. Встановіть VLC Android .
 3. Відкрийте NewPipe та в налаштуваннях переконайтесь, що прапорець Використовувати зовнішній програвач має галочку.
 4. Відкрийте VLC і в налаштуваннях переконайтесь, що відтворення відео у фоновому режимі має галочку.
 5. Тепер, коли ви відтворюєте відео в NewPipe, у діалоговому вікні, що з'явиться, виберіть програвач VLC. Він буде грати у VLC, і ви можете робити інші речі, поки він грає.

+1 за нову трубу! Прикро, що версія Android-програвача vlc не відкриває медіа з мережевого потоку, як це робить його аналог на робочому столі.
Нараянан

1
Останні версії NewPipe не потребують зовнішнього програвача для відтворення у фоновому режимі.
janot

З усіма налаштуваннями він запускається в Opera замість vlc.
cipricus

5
 • Завантажити MX Player
 • Відтворюйте відео YouTube за допомогою MX Player.
 • Натисніть кнопку Меню (або піктограму з 3 крапками), а потім виберіть «Відтворити»
 • Переконайтесь, що прапорець "Фонова гра" встановлений
 • Тепер ви можете натиснути головну кнопку та прослухати на екрані блокування. Існує також ярлик для ввімкнення фонового відтворення, який натискає та утримує кнопку відтворення, а не просто натискає її для відтворення відео

Оновлення : Тепер MX-плеєр не дозволяє безпосередньо відтворювати відео на YouTube, як згадує narayanan.

Рішення:

 • Вам потрібно завантажити браузер UC .
 • Тепер відтворюйте відео YouTube через браузер UC

( Інші браузери переспрямовують на додаток youtube, але у нього немає звичного, оскільки у нього є власний вбудований програвач )

 • Тепер ви повинні вибрати опцію " Play With" у верхній частині відеоплеєра та вибрати MX player. Це воно.

Оновлення №2:

Тільки для Rooted : Ви можете встановити встановлені модулі Xposed та використовувати сховище під назвою Youtube Background Play

Оновлення №3:
Спробуйте YouTube Vanced
для не вкоріненого телефону :

 • Установіть програму MicroG APK, якщо ви хочете увійти за допомогою свого облікового запису YouTube.
 • Знайдіть потрібний APK YouTube Vanced і завантажте його.
 • Встановіть APK так, як зазвичай.

Для вкоріненого телефону :

 • Завантажте офіційний інсталятор, знайдений у завантаженнях вище
 • Виберіть відповідний apk для свого пристрою (перевірте свою архітектуру за допомогою програми, наприклад CPU-Z) та другорядну тему, яку ви хочете. (Усі програми містять білу тему)
 • Помістіть завантажений apk в / sdcard / Завантаження або всередині інсталяційного zip
 • Видаліть усі оновлення YouTube і відключіть автоматичне оновлення в магазині відтворення (якщо ви можете повністю видалити додаток YouTube, зробіть це)
 • Прошийте інсталятор у TWRP

Здається, це дуже гарна ідея і +1 від мене, щоб змусити мене відкрити mx-програвачі в порядку від функції мережевого потоку. На жаль, коли я випробував декілька відео [URL-адрес] ( youtu.be/m3KdpzL3Hkk ), я отримую помилку can't play this link . Чи працює це для YouTube, і якщо так, у мене є сумніви, що це порушить умови та умови YouTube.
Нараянан

Дякуємо за те, що звернули увагу на увагу .. Я тільки що оновив відповідь, зараз він повинен працювати ..
Еш-Ішш ..

2

TubeMate YouTube Downloader - це чудове додаток, яке дозволить вам завантажити аудіо чи відео з файлу YouTube та зберегти його на своєму пристрої. Коли він знаходиться на вашому пристрої, ви зможете використовувати медіаплеєр (наприклад, DoubleTwist) для відтворення у фоновому режимі. Але що стосується прямої фонової музики з YouTube, то це не виходить: /2

Ви можете використовувати Firefox і запитувати сайт на робочому столі. Ви можете змінювати вкладки, відкривати інші програми або вимикати екран. Однак макет сайту на робочому столі не є оптимальним для мобільних Firefox. Це не працює в хромованому або стандартному ("Стандартному") браузері, і він не відтворюватиме відео, які потребують спалаху (vevo).


2

Замість програми YouTube відкрийте YouTube у своєму стандартному браузері. Потім відео не призупиняється і не зупиняється, коли ви вимикаєте екран. Він все одно призупинятиметься, коли ви повернетесь додому чи зведете до мінімуму.


2

Ви також можете використовувати YouTube Vanced . YouTube Vanced - це модифікована версія YouTube. Це вдосконалена версія офіційного додатку YouTube, головне - це функція для відтворення у фоновому режимі (а також інші не менш корисні функції, включаючи вбудовані рекламні блоки, темно-темні теми тощо).

Він офіційно підтримує мінімальну (API 17) версію 4.2 медузи і працює як на вкорінених, так і на не вкорінених пристроях.

На цій сторінці є інструкції з установки та посилання на завантаження для не вкорінених та вкорінених пристроїв.

Крім того, вам потрібно встановити пакет MicroG (встановити у посиланнях для завантаження), щоб мати можливість увійти в обліковий запис google (не потрібно, якщо ви не хочете входити)

(Клацніть зображення, щоб збільшити)

IMG:


Немає приналежності до цього додатка
xavier_fakerat

1
Відповідно з цим XDA нитка , це тут офіційний сайт.
Firelord

@Firelord Я оновив офіційні посилання. Дякую :)
xavier_fakerat

2

Можливе відтворення фонового режиму xposed та модуля youtube:

 1. Завантажте програму встановлення xposed
 2. З цього додатка встановіть xposed фреймворк
 3. Тоді в розділі завантаження знайдіть модуль відтворення фону на YouTube, активуйте його та перезавантажте. Насолоджуйтесь!

Але будьте обережні, якщо ваш пристрій працює з запасом rom, є великий шанс отримати завантажувальний пакет після встановлення xposed frame.

EDIT : о, вибачте, я не бачив, що на вашому пристрої працює 2.1 android, а для використання xposed Framework 4.0+ Android потрібно ..1

Виберіть відео та починайте відтворювати. Натисніть домашню кнопку (звичайно, додаток YouTube закриється / мінімізується). Якщо навушники підключені, залишайтеся на головному екрані, натисніть кнопку відтворення / паузи на самих навушниках. Працює для мене щоразу, але лише для гри в браузері, а не з програми YouTube.


1

Я поділюсь 4 методами для відтворення на YouTube у фоновому режимі та з блокуванням екрана.


+1 для YMusic , який може грати у фоновому режимі (у той час як використовується інша програма, наприклад, коли користувач переглядає Інтернет) та з вимкненим екраном (деякі інструменти, які я використав, могли робити останні, але не перші). Аналогічний додаток - Firetube .
cipricus

0

Програма Non-Stop YT робить це. Це виглядає і працює так само, як і звичайний додаток YouTube. За винятком того, що ви можете відкривати інші додатки, вимкніть екран і всі речі. Ви можете знайти його для завантаження тут:

https://m.apkpure.com/non-stop-yt/com.non_stopyt

Крім того, я повинен зазначити, що ви можете увійти та переглянути свій канал подач / підписку та всі речі.


2
Ваша приналежність до програми?
Аарон Гліон

0

Найпростіший спосіб відтворення відео або списку відтворення YouTube у фоновому режимі:

 1. Відтворення відео YouTube у Google Chrome.

 2. Перейдіть у режим робочого столу ( Options~> Request Desktop Site).

 3. Натисніть кнопку "Домашня сторінка", щоб натиснути Google Chrome на другий план.

 4. Відкрийте сповіщення вниз, щоб знайти засоби керування медіа Google Chrome. Відтворіть відео звідси.

Немає великих пальців, оскільки ви можете відкривати нові вкладки в Google Chrome, щоб зробити ще одну справу.

Насолоджуйтесь прослуховуванням YouTube-подкастів та списків відтворення пісень, роблячи інші речі в смартфоні чи реальному світі!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.