Чи можу я використовувати свій пристрій Android в якості адаптера Wi-Fi для свого ПК (наприклад, Приєднання до ПК через USB, але за допомогою Wi-Fi не телефонної мережі)?


37

Я хочу використовувати свій телефон Android для підключення настільного ПК (Windows 7) до Інтернету через Wi-Fi (тобто не дуже, хоча мій план даних). Чи можливо це за допомогою різних варіантів прив’язки?

З тієї причини, про яку я запитую, більшість підтримує Wi-Fi навпаки, тобто телефон є точкою доступу Wi-Fi, а підключення до Інтернету відбувається через телефонну мережу. Я хочу підключитися до існуючої мережі Wi-Fi та поділитися цим із ПК.

Передумови - з різних причин мережа нашої офісної локальної мережі працює дуже повільно. Офісна мережа WiFi з іншого боку є щасливою і швидкою. Але мій робочий стіл ПК є провідним. Якщо я можу використовувати свій телефон як wifi dongle / модем / адаптер і підключитися до офісного wifi, тоді я набуду набагато швидше з'єднання.

Редагувати: У мене HTC Desire HD, я до цього часу не вкорінювався.


Це залежить від того, який телефон у вас є, і яку версію ОС ви працюєте. У Froyo є набагато більше варіантів підключення до неї, включаючи обмін деякими підключеннями телефону через USB до ПК.
GAThrawn

Відповіді:


24

Ви можете досягти цього спочатку на деяких версіях Android (для мене це працює на KitKat 4.4.4). Все, що вам потрібно зробити, - це підключити телефон до wi-fi, як зазвичай, а потім підключити USB-кабель і зробити тетер USB. Ваш комп'ютер повинен виявити нове обладнання - "USB-мережу" або подібне, можливо, вам знадобиться встановити драйвери для цього, ymmv. Тоді вона поводиться так само, як і будь-яка інша мережна карта. Це працює для всієї звичайної операційної системи, включаючи Windows (де можуть застосовуватися частина драйверів).

Напевно, ви можете відключити мобільні дані на телефоні на даний момент, але телефон повинен бути досить розумним, щоб автоматично маршрутизувати трафік через Wi-Fi, коли він доступний.

Корінь не потрібен.


1
Єдина проблема - підключення через ssh до ПК, оскільки прив'язка USB до іншої мережевої маски. Чи є для цього якийсь суть?
Talespin_Kit

Вам просто потрібно встановити правильні маршрути та шлюз.
mikky

Чи слід це робити на мобільному пристрої Android?
Talespin_Kit

Для мене це не спрацювало. Коли я перевіряю перемикання прив'язки, воно відключається автоматично. Коли я вимикаю WiFi, він працює просто чудово. Я впевнений, що у мене є запас Android на OnePlus 2.
xaviersjs

8

Це можна зробити за допомогою PdaNet .

Від KnowYourMobile.com :

Щоб використовувати ваш Milestone як мобільний широкосмуговий ключ, вам знадобляться:

Крок I:

  • Торкніться стрілки вгору вгору на головному екрані Milestone, щоб перейти до меню програми
  • Торкніться значка "Налаштування"
  • Торкніться програми
  • Натисніть Розробка
  • Поставте прапорець для налагодження через USB

Крок II:

  • Встановіть програмне забезпечення PDANet як на ваш ПК, так і на Milestone - коли він встановлений на робочому столі, він повинен автоматично встановити USB-драйвер для вас, але якщо його немає, вам доведеться використовувати драйвер, який ви завантажили вище.
  • Підключіть Milestone до свого ПК через USB, а потім запустіть PDANet на своєму пристрої. Клацніть на "Увімкнути PdaNet" на "Milestone" Клацніть правою кнопкою миші піктограму PDANet на панелі завдань на вашому ПК, а потім натисніть "Підключити".

7

PDANet стверджує, що може це зробити. Інші телефони, такі як мій Sidekick, роблять це поза коробкою.


Я отримую помилку про невдале завантаження цього вмісту, який не підтримується на цьому телефоні. Я використовую sanyo zio android 2.2
Xitcod13

0

Якщо припустити, що на вашому комп’ютері вже немає Wi-Fi-картки, і ви не вкорінені, я б, напевно, просто придбав USB-карту USB. Ви майже напевно можете придбати його за меншу, ніж вартість PDANet.

Якщо ви вкорінені, Cyanogenmod вже деякий час має вбудовану прив'язку в меню налаштувань бездротового зв’язку та мережі . Ви можете увімкнути прив'язку USB та підключити телефон до точки доступу, щоб він працював як USB-карта Wi-Fi.

Для моїх інших потреб у прив’язці, які не охоплені ПЗУ (наприклад, прив’язка до мережі Bluetooth), я віддав перевагу Android Wi-Fi Tether , який є безкоштовним, хоча я не знаю, наскільки добре він працює на етапі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.