Якщо я завантажую свій Android-телефон, я втрачу всі свої дані?


20

Як випливає з назви запитання, якщо я виведу свій Droid Incredible (або будь-який телефон Android), я втрачу всі свої дані? Мені не цікаво зараз встановити користувальницький ПЗУ, тому вкорінення призведе до втрати моїх даних? Крім того, який інструмент я повинен використовувати для кореневого використання телефону?

Редагувати №1: На підставі пропозиції я вкоренив неймовірно за допомогою Unrevoked, і я не втратив жодної інформації.


Залежно від того, як ви це зробите, ви не втратите жодних даних. Яку конструкцію ви маєте зараз?
Метт

Інформація про програмне забезпечення @Matt повідомляє 3.26.605.1 як номер збірки.
Wesley Wiser

Як наступне запитання, я викорінив неймовірно за допомогою Unrevoked і не втратив будь-якої інформації.
Wesley Wiser

Відповіді:


14

Коротка відповідь: ні

Довга відповідь:

Укорінення - якщо успішно - не змінює жодних ваших даних, воно просто надає кореневий доступ.

Тепер, якщо ви перевстановите ПЗУ телефону - щось, що ви можете зробити лише з кореневим доступом - тоді, так, ви можете втратити речі. Дуже багато людей автоматично пов'язують вкорінення з комутацією ПЗУ, оскільки вкорінення потрібно. Але ви можете вкоренитися, а потім нічого не робити, якщо хочете.

Я такий ледачий, що я вкоренився і встановив додаток для скріншотів; але воно того було того варте [Добре, не лінь - на даний момент у мене просто немає ні потреби, ні бажання. Але якщо я хочу, можу .]

Застереження: все, що зроблено по-справжньому, насправді не так, може накрутити речі. Див.: Чи є ризики вкорінити пристрій?


3

Я рекомендую використовувати Невикликаний для кореневого використання вашого пристрою. У мене немає Droid Incredible, але я використовував цей метод на своєму бажанні, не маючи проблем.

Вам не потрібно видаляти свої дані, якщо ви не прошиваєте користувацькі ROM. Навіть якщо ви хочете пізніше, вам не потрібно буде видаляти свої дані, і навіть якщо у вас є багато варіантів для резервного копіювання та відновлення даних (особливо після того, як ваш пристрій вкорінюється!).

Удачі.


Я використовував Unrevoked на своїй неймовірній. Це спрацювало. Врешті-решт Мені довелося спробувати приблизно три-чотири рази. Я повинен був робити нотатки ....
Майкл Паулуконіс

Коли ви користувалися Unrevoked у своєму бажанні, чи це витирало ваш телефон? Переглядаючи документацію, вона часто згадує про повторне зображення, завдяки чому звучить так, ніби витираючи мій пристрій.
Wesley Wiser

@wawa ні, телефон не витер. Все, що змінилося, було 1) додано власні зображення для відновлення; 2) Увімкнено кореневий доступ із додатком Super User White-list.
FoleyIsGood
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.