Чи можу я побачити свій список бажань у магазині Play в Інтернеті?


20

Нещодавно магазин Google Play отримав довгоочікувану функцію списку бажань у версії програми 3.9.16. Мені було цікаво, чи можна змінити список бажань із веб-версії Play Store під час використання, наприклад, ПК. Я шукав веб-сайт, але не зміг знайти спосіб це зробити, але, можливо, мені щось не вистачає.

Також, чи список побажань синхронізується з усіма пристроями Android, підключеними до одного облікового запису Google, чи це просто локальний пристрій, на який він налаштований?

Відповіді:2

Мені було цікаво, чи можна змінити список бажань із веб-версії Play Store під час використання, наприклад, ПК.

Поки це неможливо, треба чекати нової веб-версії Play Store.

Також, чи список побажань синхронізується з усіма пристроями Android, підключеними до одного облікового запису Google, чи це просто локальний пристрій, на який він налаштований?

Так, список побажань зберігається в хмарі Google і синхронізується між усіма вашими пристроями, підключеними до одного облікового запису Google.

Я дуже задоволений цією функцією і широко використовую її. Я навіть можу автоматично відстежувати будь-які майбутні оновлення додатків зі списку бажань за допомогою нової функції "Спостережувані програми" в додатку Changelog Droid (CD) . Як це зробити:

Компакт-диск не може синхронізуватися зі списком бажань, оскільки Google Play Store не має API, тому додатки сторонніх розробників не можуть взаємодіяти з ним. Однак ви можете заповнити спостережувані програми на компакт-диску вручну з самого компакт-диска або відкривши Google Play на своєму пристрої та обмінюючись елементами списку бажань по одному на CD. Це здається нудним, якщо у вас є список бажань дуже довго, але ви будете винагороджені. Ось справжній приклад того, як мені допомогли спостережувані програми у програмі Changelog Droid:

У моїй країні у нас є незалежна споживча організація dTest. Вони опублікували в Google Play власне додаток dTest деякий час тому. Але це працювало лише на телефонах, а не на планшетах. Оскільки я не хочу мати цю програму на своєму телефоні, але на своєму планшетному ПК, я поставив це додаток у свій список бажань і поділився ним із програмами спостереження Droidlog Droid. Через деякий час Changelog Droid повідомив мене про нову версію dTest із підтримкою планшетного ПК, тому я зміг встановити її на свій Nexus 7 першого дня, коли ця нова версія для планшетів з’явилася в Google Play :)


2

Для доступу до списку бажань із браузера, який увійшов до Google Play, вам потрібно натиснути кнопку "Налаштування" (верхній правий кут, значок шестірні) та вибрати пункт "Мої замовлення" зі спадного списку. Далі зліва в розділі "Додатки", "Фільми", "Музика" тощо ви знайдете опцію "Мій список бажань". Клацніть на цю опцію, щоб побачити / змінити свій список бажань.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.