Безпека платних додатків у Google Play?


25

Які заходи вживає Google, щоб платні додатки, які завантажуються, не розповсюджувалися безкоштовно? В даний час я бачу можливість витікати велику кількість програм:

  1. Хтось платить, щоб завантажити додаток на свій мобільний.
  2. Створює резервну копію програми.
  3. Надає резервну копію друзям / родині або розповсюджує її через Інтернет.
  4. Багато людей користуються платним додатком безкоштовно.

Я цього не пробував. Моє запитання: чи це можливо? Який стан заходів щодо безпеки платних додатків у Google Play?


1
Це насправді має значення? Більшість людей цього не роблять, і навряд чи ви отримаєте більше продажів, запобігаючи цьому.
Відновіть Моніку

Відповіді:


23

Окрім відповіді Мартіна про шифрування.

Це може бути трохи на стороні розробника, однак Google пропонує ліцензування програм :

Завдяки ліцензуванню Google Play ваша програма може запитувати Google Play під час запуску, щоб отримати статус ліцензування для поточного користувача, а потім дозволити або заборонити подальше використання відповідно до необхідності.


18

Ви правильні, що піратство програм в Android - це проблема , і це багато причин, що багато розробників додатків пішли на розробку більшої кількості моделей придбання додатків, а не на продаж своїх додатків на ігровому ринку. Ви також правильні у своєму методі - вилучення файлу APK з укоріненого телефону є тривіальним. Google визнав це і відповів доданим шифруванням додатків, яке буде доступне для будь-яких пристроїв, на яких працює Jelly Bean і більше:

Шифрування додатків

Починаючи з Android 4.1, Google Play допоможе захистити активи додатків, зашифрувавши всі додатки, що платять, спеціальним ключем до пристрою перед їх доставкою та зберіганням на пристрої.

http://developer.android.com/about/versions/jelly-bean.html

Це означає, що кожен додаток буде доступний лише на цьому пристрої, тому робота навколо вас, про яку ви згадали, не працюватиме. Я не впевнений у тому, як це вплине на пристрої, на яких працює будь-яка ОС до Gingerbread.


7
Як і у всіх схемах запобігання копіюванню, можна припустити, що це в кращому випадку обмежить поширення конфіденційності і не видалить його повністю.
Йоахім Зауер

Будь-яке шифрування є настільки ж сильним, як і шифр, що використовується.
Мартін

@JoachimSauer, це відшкодує великий відсоток, так як зараз lnoger не варто докладати зусиль, щоб заощадити долар чи два. А для тих, хто все ще його вкраде, вони б хоч би не купили його.
CaffGeek

1
Чи справді це допоможе довгостроково? Пристрій повинен мати ключ, щоб розшифрувати додаток і запустити його. Додаток, щоб знайти ключ і використовувати його для створення розшифрованого APK, не здається, що для натовпу варезів було б занадто важко писати та робити доступними випадковим піратам для роботи на пристроях, що вкорінюються.
Ден Нілі

5
@Martyn: це не має значення. у вас вже є ключ (інакше ви не можете запустити програму). тому ви вже виграєте за визначенням. І жодне це звичайно не ускладнює піратські програми (якщо ви не рахуєте, набравши додаткові 2 рядки в терміналі «важче»). Це лише для маркетингу, щоб заохотити тупих розробників (які турбуються про їхню нікчемну ІС) розробити для android.
megazord
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.