Чи є ярлик для закриття вкладки в Chrome?


26

Мені здається дуже прикро відкривати список вкладок і переносити пальцем або натискати на маленький X для закриття вкладки (дія, яку я роблю багато ...)

Чи є ярлик для закриття передньої вкладки за допомогою якогось одного жесту? Якщо ні, чи є якийсь спосіб створити таку власну функціональність за допомогою деякого доповнення / злому?

Відповіді:


5

Здається, описаний вами метод - це єдиний справжній спосіб зробити це. Однак, якщо натиснути клавішу "назад", вона закриє поточну вкладку, коли ви перейдете назад в історію ТО Вкладки. Тож якщо ви відкриєте безліч вкладок, а потім закриєте кожну після прочитання, це дуже швидкий метод для вас (1 клік). Якщо ви здійснюєте широкий перегляд у кожній вкладці, це не так добре, але все-таки просто, що ви просто натискаєте одну кнопку

Є багато інших браузерів там ( Firefox , Dolphin HD / Mini , Boat Browser / Mini , Opera , Maxathon , SkyFire ) , які все великі програми (як ви можете сказати їх додаток зіркових рейтингів), хоча і з різними рівнями інтеграції з ви обліковий запис Google. Кілька допоміжних доповнень або плагінів для надання додаткової функціональності.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.