Помилка драйвера “MTP USB Device” (знімок екрана) під час підключення Galaxy S до мого ПК у режимі Kies - Як я можу вирішити цю проблему?


18

alt текст

Я завжди отримував цю помилку, коли намагався підключити свій Galaxy S до ПК в режимі Kies. Я можу з'єднати це як "Масове зберігання" без проблем. Але мені потрібно підключитися до режиму Kies, щоб отримати 2.2 (froyo), але я завжди отримую цю помилку. Що це за помилка і як її виправити?

У мене Windows 7, Galaxy S 2.1 та kies вже завантажені до останньої версії. Якщо це допоможе, ПК намагається встановити "MTP USB Device" на деякий час (приблизно 3-5 хвилин), і протягом цього часу на дисплеї відображається дисплей із написом "Ініціалізація бла-бла, натисніть додому, щоб вийти".

Як це виправити? Або якщо це можливо, чи є інший спосіб оновлення до 2.2?

Відповіді:


14
 1. Перейдіть до програмного забезпечення Samsung Kies, у верхньому лівому куті вікна натисніть меню> Відновлення драйверів.
 2. Нехай він перевстановить драйвери
 3. Після завершення встановлення драйвера перейдіть до свого телефону, Налаштування> Програми> Розробка, позначте режим налагодження USB.
 4. У режимі налагодження USB підключіть телефон до ПК за допомогою USB.
 5. Він встановлюється правильно!
 6. Відключіться від ПК
 7. Скасувати режим налагодження USB
 8. Знову підключіться

і це працює!


Дуже дякую вам за спільний доступ, але ця штука SGS MTP стає дратувальною, і існує кілька способів її виправити, але немає конкретного способу зробити це, що для мене може не мати для вас, як ваш спосіб працював з трубкою мого друга, і мій шлях не відбувся :)
Омар Аль Барахамтошей

Так. Дякую ще раз за вашу відповідь, на жаль, це не спрацювало для мене :( я все-таки схвалив це, хоча
Фітрі

Як слідкувати за цим процесом за допомогою найновішого програмного забезпечення Kies? btw та OT: це мій перший досвід Android - не весело
CVertex

Для мене працювало - видалення драйвера Windows 7 в диспетчері пристроїв, потім повторно підключення пристрою та надання дозволу перевстановленню драйвера пристрою. потім kies бачить пристрій - yay
CVertex

6
 1. Видаліть Kies та всі драйвери та перезавантажте.

 2. Завантажте та встановіть відповідні драйвери з цього посту XDA .

 3. Завантажте та встановіть Kies Mini з Samsung.com (Підтримка вгорі, потім просто виберіть модель телефону та перейдіть до програмного забезпечення).

 4. Підключіть телефон!


6
 1. Створіть резервну копію своїх даних, усієї, внутрішньої та зовнішньої пам'яті SD.
 2. Підключіть телефон до свого ПК, вибравши опцію Mass Storage (спочатку змусіть його запитати, перш ніж підключитися, як підключитися), потім перегляньте всі ваші програми, перевіривши наявність будь-якої папки з назвою кеш або щось подібне, а потім видаліть все, що в ній є.

Якщо ви зіткнулися з будь-яким іншим файлом, який є кешем або пов'язаний з кешем, видаліть його.

Ця проблема трапляється тому, що деякі, більшість із них насправді, кешові файли мають дуже довге розширення, і це перешкоджає встановленню з'єднання MTP.

Для мене я спробував це двома способами: перший, я відформатував пам'ять SD, як внутрішню, так і зовнішню, і це не окупилося, потім я спробував метод, про який я згадував вище, і він спрацював, якщо він не будь ласка, відповідайте, сказавши так.


як я можу створити резервну копію, якщо я не можу підключитися до ПК? Звідки ви знаєте, який файл пов’язаний з кешем і його слід видалити?
Фітрі

створити резервну копію всіх своїх контактів на SD-карті, це можна зробити з налаштувань чи так. і на ринку багато застосувань для резервного копіювання ваших контактів, текстів тощо.
Омар Аль Барахамтошей

Підключіться в режимі масового зберігання, скопіюйте всі свої дані на ПК, майте на увазі, що це не створить резервну копію вашої програми чи контактів, це лише для збереження ваших файлів, а потім перегляньте папки вашої трубки, файли кешу розміщені у папках, які називаються "кеш", наприклад, у вас є програма під назвою XYZ, відкрийте її папку, швидше за все, ви знайдете папку під назвою кеш, видаліть файли з папки кеша.
Омар Аль Барахамтошей

ОК скопіювала всю папку під назвою кеш, і вона не працювала. Я навіть створив програму, яка переміщує всі файли з довжиною імені файлу> 16 до зовнішньої картки SD, і вона все ще не працює. Чи потрібно також видаляти довго названі папки?
Фітрі

1
вибачте, що я спробував видалити всі підозрілі файли, але це не працює. Однак я знайшов інший спосіб роботи. Опублікуємо це як відповідь
Фітрі

4

Виявив проблему таким, як один з хлопців сказав в іншій темі. Це був зовнішній SD, який, швидше за все, не розпізнає символи (принаймні, для Samsung Kies) або занадто довгі символи.

Я видалив зовнішній SD і запустив Kies, і він працює. Це може бути не дуже корисно зробити так, але мені потрібно було лише оновити SW та керувати контактами, щоб його знайти.


3

Підказка від Омара виявилася для мене найкращою. Я з'ясував, що програма шпалер встановила файли довгих розширень на моїй SD-карті, і мені трапилось знайти підпапку з назвою "кеш" всередині папки з назвою програми. Після того як я видалив його і знову вставив кабель usb на телефон, "voilá", ПК знову розпізнав його в режимі MTP !!1

Я багато зробив, включаючи видалення програм Nokia, пов'язаних з телефоном, перехід на режим налагодження та режим масового зберігання usb для отримання різних драйверів. 18-футовий екзе, розташований у драйвері Samsung \ Kies \ USB, витягує багато папок, включаючи .inf, але жодна не призначена для драйвера MTP. Опція перевстановлення драйвера від Kies також не допомагає.

ДОСЛІД

Я перемикаюсь на головний екран за замовчуванням, не запускаючу програму, не HeLauncher, а TwLauncher, я отримую екран "MTP Application" на телефоні, що показує "Підключено" негайно. Якщо цей екран не з’явиться, це неможливо.

Отож, моя остання порада - відновити телефон до заводських налаштувань і побачити, чи це проблема, пов’язана з тим, що у вас є у внутрішньому SD. (зовнішній SD видалено звичайно)


1

У мене була така ж проблема зі своїм пристроєм. Проблема полягала у запущених програмах, які уникали переходу телефону в режим очікування (для мене це був, наприклад, мій клієнт електронної пошти K-9).

Тому я закрив ці програми, знову підключив телефон до свого ноутбука, і все було нормально.


1

Не потрібно резервного копіювання або форматування SD-карт.

Все, що вам потрібно зробити, це

 1. Підключіть телефон. Коли він говорить про помилку, перейдіть до диспетчера пристроїв і видаліть його звідти.
 2. Відключіть телефон від мережі, перейдіть до Kies, відкрийте інструменти → встановіть драйвери.
 3. Після встановлення підключіть телефон.

Тестовано лише для Windows 7 x64 Ultimate.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.