Назва "Алісія Хан", схоже, дзвонить!


29

Я думаю, що в Android є помилка, де, схоже, дзвонить якась Алісія Хан . Це трапляється кілька разів, якщо ви повісили на когось, хто дзвонить вам, або у вас пропущений дзвінок. Ім’я з’являється в мить, перш ніж на телефоні з’явиться правильне ім’я абонента. Щоб бути конкретним: у проміжку між екраном телефону вмикається і вміст завантажується на екран.

Усі відповідні хіти, які я отримую на цю тему, - це твіт. Тож я не божевільний!

Хтось із вас бачив це, і чи знаєте ви, що відбувається / хто Алісія Хан? Це сталося випадково, оскільки я отримав свій HTC Sensation XE рік тому.

Редагувати: Я думаю, що проблема може полягати в тому, що існує стандартний текст мітки для запису "Особа" (наприклад, такий у списку "Особи"), який встановлений на "Алісія Хан", і текст мітки замінюється, коли інформація про особу повністю завантажена. .

Редагувати: bugвідтворюється (принаймні для мене), повісивши вхідний дзвінок. Ім'я Алісія Хан з'являється за кілька мілісекунд до завантаження справжнього імені.


5
Ви можете їй передзвонити? Чи є номер, пов’язаний із записом?
RR

9
Я можу бачити, як розробники посміхаються, вставляючи ім’я колеги в збірку Android. :) Але я цього ще не відчував.
Пропелер

5
Ну, я не знайшов нічого про Alicia в офіційному вихідному коді Android Contacts або ContactsProvider. Можливо, це в коді HTC Sense.
Siebe

13
Твіттер у вашому запитанні підтвердив, що це було на Sense. Знайшли ще 2 осіб на Sense теж із цією проблемою. Я зв’язався з командою htc dev. Зараз я чекаю відповіді.
Siebe

4
Я надіслав повідомлення з проханням про це представнику HTC Reddit, який був досить активним і здається гарним хлопцем, можливо, він може допомогти у цьому.
Арахіс

Відповіді:


2

Я шукав відповідь на це питання, оскільки прочитав її рік тому. Я шукав кілька разів, і завжди знаходжу те саме питання на багатьох форумах, але відповіді немає. Єдина впевненість полягає в тому, що це не помилка Android як такої, оскільки це відбувається лише для користувачів марки HTC, але я ніколи не знаходив нічого продуктивного, що виходить у співробітників HTC у цьому плані. Це запитання було задано більше року тому, і відповіді досі немає, тому я хотів би першим дати відповідь, навіть якщо це здогадка.

Що я можу зробити висновок з коментарів на цьому та інших форумах, це те, що "Алісія Хан" - це заповнювач імені контакту, який розробники HTC ставлять заміненим на реальні контактні дані, коли ви отримуєте дзвінок (таким же чином, як і цей заповнювач заповнення "Джон Доу" англійською або "Фулано де Тал" по-іспанськи), хоча це видається можливим згідно з коментарем @qdoe (будучи HTC китайською корпорацією), я не знаю, наскільки випадковим може бути такий вибір імені , це це може бути навіть ім'я колеги, як це запропонувало @Propeller, або, можливо, це лише звучати менш китайською мовою, враховуючи, що "Аліса" - західне ім'я .

Проблема полягає в тому, що, ймовірно, через помилку в програмуванні такої функціональності, замість реальних даних відображається заповнювач місця, коли активний блокувальний екран або під час відключення вхідного дзвінка. Ймовірно, до цього часу помилка вже виправлена, тому HTC пропонує безкоштовний "ремонт" телефону, як це сталося з @Siebe.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.