Чому Карти Google говорять мені, що офлайн-карти недоступні?


26

Отже, я багато подорожував світом протягом останніх кількох місяців, і одна річ, яку я роблю, щоб уникнути великих платежів за роумінгові дані на своєму особистому телефоні, - це використання функції кешованих офлайн-карт на Картах Google . Це спрацювало без проблем у Китаї, Австралії, Великобританії та США.

Тож я зараз перебуваю в Бразилії, і я раптом виявляю, що не можу завантажити жодну офлайн-карту місцевих районів.

Коли я переходжу до меню в Картах Google і вибираю Зробити доступним офлайн, я отримую звичайну квадратну накладку, щоб вибрати область, а потім вона стає червоною і каже "Офлайн карти недоступні у вибраній області".

Офлайн-карти недоступні у вибраній області

Я спробував збільшити чи зменшити масштаб і перемістити область вибору навколо, але не пощастило.

Відповіді:


29

Виявляється, що лише тому, що ви можете бачити та використовувати карту в Інтернеті, це не означає, що Google дозволить вам зробити доступну зону офлайн.

Офлайн-карти наразі доступні лише для певних країн, і Бразилія наразі не є однією з них, адже це, здається, є досить дивним вибором.

Google опублікував повний перелік країн, доступних тут: Карти для мобільних пристроїв - Доступність у режимі офлайн


РЕДАКТУВАТИ: зауважте, що в липні 2013 року оновлення Карт Google перетворило карти в автономному режимі на приховану функцію, без можливості меню. Докладніше про те, як зробити карти доступними в режимі офлайн тут: Отримайте офлайн-карти на нових Картах Google


3

Я виявив, що мені вдалося видалити встановлену мені версію google map (яка була 6.11.1) та завантажив і встановив звідси старішу версію (6.6.0), що дозволило попередньо кешувати область, у якій раніше я не був дозволено. Але в старшій версії мені довелося перейти до налаштувань, лабораторій та увімкнути опцію попереднього кешування, а потім довго натискати на карту, клацнути на кулі, а потім прокручувати донизу параметр попереднього кешування.

Я не розумію, чому завантаження карт певних областей у новіших версіях заборонено. Очевидно, це не технічна причина. Чи є якась політична чи юридична причина? Інші програми для карт можуть завантажувати карти для всього світу. Це дійсно не має для мене сенсу ...


Впевнені, що "інші програми карт" замість цього не використовують різні джерела карт (наприклад, OSM)?
Izzy

0

Ранні версії карт Google можна зберігати великі офлайн-карти в будь-якому місці. Новіші версії дозволяють зберегти лише меншу площу, а остання версія ускладнює пошук функції збереження, і ви не можете зберегти деякі країни.

Здається, все погіршується з новою версією, я думаю, що все це стосується грошей. Рекламу можна побачити лише в Інтернеті. Страшний.


1
Як давно це змінилося? Який вік програми Google Maps вам потрібно знайти, щоб зберегти будь-яку зону в режимі офлайн? (Маючи на увазі, що це запитання було задано 2 роки тому, і це не було можливо в деяких районах із поточною версією програми тоді)
GAThrawn
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.