Яка офіційна назва третьої екранної кнопки?


68

Я шукаю офіційну назву третьої (правої) екранної кнопки Android.

Ліва та середня кнопки чіткі:

  • Зліва: кнопка " Назад"
  • Посередині: кнопка " Головна"
  • Право: ???

Android 1 - 4.4 Екранні кнопки Android Android 4.x і раніше Android 5.0 -? Екранні екранні кнопки Android з 5.0

Будь ласка, додайте посилання, де у вашій відповіді вказано ім'я третьої / правої кнопки.Чому ви його шукаєте ... Просто цікаво.
Ліам Ш

У Android 1.0 до 2.3.7 були фізичні (апаратні) клавіші. Android 3.0 до 3.2.6 замінив їх на "м'які кнопки навігації" на "системній панелі", про що йдеться у цьому питанні. Android 4.0 до 4.4.4 трохи змінили дизайн цих програмних кнопок. Нарешті, Android 5.0 до 8.1 спростив дизайн ще більше. Ви можете побачити скріншоти різних конструкцій тут . Назва найбільш правої кнопки - "Огляд" або "Одержувачі" , як називається наступний екран.
кай

Хто-небудь може сказати, що в якому рядку розміщені ці кнопки ?? Як і годинник, і сповіщення відображаються в рядку стану.
Аашиш

@Aashish: Я припускаю, що це має бути щось на кшталт "панелі програмних кнопок", "панелі програмних клавіш" або "області програмних клавіш"
Роберт

Відповіді:


34

Це називається кнопкою Огляд. Я спочатку дізнався про це з опису налаштувань скріплення екрана.

Google у розділі " Обійдіть" на своєму пристрої (див. Обійти за допомогою навігаційних кнопок ) зазначив:

Огляд : відкриває список мініатюрних зображень програм та вкладок Chrome, з якими нещодавно працювали. Щоб відкрити додаток, торкніться його. Щоб видалити ескіз зі списку, проведіть його вліво або вправо.

  • Це виглядає приблизно так

    IMG

  • Якщо на вашому пристрої працює Android 4.4 або новішої версії, кнопка «Огляд» виглядає приблизно так

    IMG


29

Це називається "Одержувачі" - інформацію про нього можна переглянути тут

EDIT

Як зазначає Дан Даскалеску , його тепер називають "Огляд".


3
Це застаріло. Зараз це називається Огляд. Джерело: Я працюю в Google і запитував команду Android. Ми поновлюємо випадки "Одержувачі", щоб прочитати "Огляд".
Дан Даскалеску

Іноді застаріла відповідь вартує нагороди. :)
Стівен Хоскінг

1

Я не знаю, чи є офіційна назва, але зазвичай її називають кнопкою перемикача завдань або кнопкою Останні завдання. Якщо ви пишете інструкції / посібник, можливо, ви не хочете називати його кнопкою, оскільки у старих пристроїв Android немає спеціальної кнопки перемикання завдань (до перемикача завдань на моєму старому телефоні було доступно довгим натисканням кнопки додому, для приклад). Натомість спробуйте сформулювати це так, щоб було зрозуміло, що ви хочете, щоб вони перейшли до іншого завдання та залишили специфіку для кількох загальних способів у різних пристроях на бічній доріжці.


0

Різні змушують називати це різними речами.

Android називає це список останніх програм (натисніть його, мовляв, останні програми).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.