Як віддати перевагу мережам певної країни, щоб уникнути плати за роумінг?


21

Нещодавно я переїхав до району Женеви на кордоні між Францією та Швейцарією. Я живу у Франції, де у мене є французький контракт на мобільний телефон (і домашній телефон), але працюю трохи більше кордону (в милі від нього!) У Швейцарії.

Швейцарські мережі сильніші біля моєї роботи, ніж французькі, але я зазвичай можу отримати французький сигнал. Я можу користуватися кількома французькими мережами, не стягуючи плату за роумінг за користування телефоном / SMS / Інтернетом, але будь-яка з швейцарських буде коштувати мені невеликого статку.

В Android (насправді Cyanogenmod версії на основі пряників та ICS - це те, що я намагався до цього часу) у мене, здається, є два варіанти:

а) тільки дозволяють приєднатися до моєї домашньої мережі і ігнорувати всі інші, як французькі і швейцарські. У цьому випадку у мене часто взагалі немає зв’язку.

b) Підключіться до будь-якої мережі, і в цьому випадку телефон часто вибиратиметься підключитися до швейцарської мережі, а отже, несе витрати. (І на практиці мені не вдасться використовувати мобільне передачу даних, оскільки я відключив роумінг даних).

Чи є спосіб я класифікувати мережі за уподобанням, щоб французькі мережі (якщо вони приєдналися) віддавали перевагу швейцарським, навіть якщо є швейцарські мережі з більш сильним сигналом? Я шукав налаштування та додатки для цього, але без успіху ... окрім деяких досить небезпечних матеріалів із списком бажаних роумінгів (PRL), який, схоже, не піддається звичайному інтерфейсу користувача.

Я думаю, що більшість людей не живуть / не працюють на кордонах, тому ця функція не користується великим попитом - але, на жаль, оператори мережі не мають жодних транзакцій, щоб допомогти мешканцям кордонів, тому це технологічне рішення напевно, потрібно!


Як щодо використання ручного методу вибору мережі? Одним із мінусів є те, що вам потрібно змінити мережу вручну під час переміщення в іншу зону, інакше це знизить потужність мережевого сигналу до нуля, а ваш мобільний телефон буде в автономному режимі.
Нараянан

@Narayanan Звичайно, але це призводить до того, що часто перебуває в режимі офлайн (і зазвичай не усвідомлює, що це так). Я погоджуюсь, що іноді мені потрібно буде використовувати іноземну мережу, але я хотів би, щоб мій телефон віддав перевагу рідному, коли це можливо, незалежно від (не нульової) потужності сигналу.
Andybuckley

Відповіді:


2

Хоча я взагалі не зрозумів вашу проблему, я думаю, що ця програма (Roaming Control Trial - INSADCO GmbH) допоможе вам певним чином.

Це пробна версія, але якщо вона функціонує на ваших тестах, ви можете придбати її - це обійдеться дешевше, ніж ця маленька статка ...

Зважаючи на це, я думаю, ви не створите список пріоритетів підключення до мережевих даних, але ви можете просто відхилити всі дані швейцарських перевізників ...

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.