Чому мій телефон повільний?


17

Мій телефон останнім часом був дуже повільним. Коли я включаю екран, особливо якщо він був вимкнений деякий час, телефон дійсно млявий. Наприклад, на моє введення може знадобитися 30 секунд. Або якщо хтось дзвонить, він може не відповісти на мій жест відповіді, поки абонент вже не відмовився і відклав трубку.

Якщо я залишу екран увімкненим на кілька хвилин (до п'яти), з часом телефон почне нормальніше реагувати.

Інформація про CPU в параметрах розробника показує, що процесор прив’язаний під час всієї цієї повільності, і процес system_serverспоживає майже всю цю ємність процесора при інших процесах, що борються за невеликий час процесора.

Також ця діяльність процесора вбиває мою батарею. Я отримую лише половину ресурсу акумулятора, який я повинен отримати.

Я нещодавно втратив корінь під час оновлення OTA; під час повторного вкорінення мені довелося протерти телефон. Як тільки я все відновив, проблема повернулася.

Мій телефон - це Galaxy Nexus з управлінням Jelly Bean (4.1.2). У мене також виникли подібні проблеми з моїм попереднім телефоном, Nexus One, під керуванням MIUI та "ICS". Я приписував повільність цього телефону своєму віку, але зараз я думаю, що має бути щось ще.

Що може бути неправильним чи як я можу розібратися в проблемі?

Відповіді на поставлені запитання

 • Мій поточний телефон працює 4.1.2. Проблема стала значно гіршою після оновлення. Мій попередній телефон був той, про який я сказав, що працює під керуванням "ICS". Я ставлю це в лапках, тому що це був власний ПЗУ, який стверджував, що він є 4.0, але, як я підозрюю, насправді пряник +.
 • Моя оперативна пам'ять зазвичай працює приблизно на 85%. Але я сумніваюся, що це занадто корисно, оскільки Android автоматично вбиває програми, коли йому потрібно більше оперативної пам’яті, а ядро ​​Linux призначене для збереження оперативної пам’яті в основному повної, щоб не витрачати її.
 • Наразі в Картах Google використовується найбільше акумулятор, за ним - Tasker. Я повністю впевнений, що це не типово. Я не можу уявити, чому Google Maps були б настільки високими, оскільки я не використовую її часто. У будь-якому випадку я вимкнув дозволи про місцезнаходження, тому, сподіваюся, це вилікує Карти Google. Та Tasker зазвичай не споживає так багато, але, коли процесор зав'язаний, здається, що він працює важче, ніж у більшості програм. (До речі, у мене в Tasker немає профілів на основі місцезнаходження.)
 • Після перезавантаження мого телефону все в порядку, поки екран не згасне протягом певного періоду часу. Потім проблеми поновлюються. Вони настільки серйозні, що перезавантажуватися часто швидше, ніж намагатися користуватися телефоном без перезавантаження.
 • Автоматичне обертання, здається, не впливає. Я регулярно перемикаю його в звичайному режимі користування телефоном, і жодної різниці не помічаю.
 • Зрозуміло, що винуватцем є програми, оскільки я пережив ту саму проблему на двох різних телефонах і з моменту скидання фабрики. Однак:
  • Процес, що споживає процесор , не є додатком, але system_serverє основною частиною Android.
  • У мене дуже багато додатків, тому відключення їх по одному було б трудомістким процесом.
 • Я спробував повторно оцінити нотатку system_server, але ніякого ефекту не досяг .

4,0 - ICS, 4,1 - JB. Але все одно, можливо, ви можете опублікувати ще трохи інформації про те, наскільки повна ваша оперативна пам'ять, коли це станеться. Це можна побачити в програмах> Запуск. А ви подивилися, які програми використовують найбільше акумулятора? Які це? І як часто це відбувається? Раз дат? Щоразу, коли ви вмикаєте телефон? Кілька випадкових спробу: - вимкнути автоматичне поворот; - оновлення до 4.1.2. Якщо ви скажете, що проблема відновилася після відновлення, чи може бути винуватцем певна програма чи комбінація певних програм? Я б, мабуть, змусив зупинити всі програми, якби я був ти, а потім увімкни 1 на 1.
Cerberus

@Cerberus: Дивіться мою редакцію вище.
Скотт Северанс

1
Можливо, ви також хочете перевірити, чи мій пристрій повільно, програми починають керуватись / відключатись. Що я можу зробити? для деяких корисних підказок.
Izzy

Відповіді:


7

Схоже, це може бути проблемою, коли деякі фонові послуги не працюють. Спробуйте переглянути фонові служби та відключіть деякі з них, щоб побачити, чи можете ви потрапити на винуватця. Для того, щоб зробити це менш постраждалим і пропущеним, на ринку є кілька додатків для акумуляторів, або ви можете скористатися натурним монітором батарейок ICS, щоб побачити, чи є щось, що споживає більше акумулятора, ніж насправді.


Дякую за цю відповідь. Я використовував резервне копіювання Titanium, щоб заморозити ряд фонових процесів. Зараз мій телефон працює нормально. Я ще не знаю, який саме процес був, але я це зрештою вирішу.
Скотт Северанс

5
Виявляється, образливим додатком були Google Goggles.
Скотт Северанс

У мене була подібна проблема із HD-віджетами, що спричиняла всілякі проблеми на моєму Nexus 7.
Тім Скарборо

Подальший досвід показав, що фактичним винуватцем є будь-яке антивірусне програмне забезпечення.
Скотт Северанс

3

У мене була подібна проблема з моїм новим мобільним телефоном Razr Maxx під керуванням ICS. Виявилося, що це надмірний автомобільний додаток HUD, який споживає цикли процесора, навіть коли не працює. Видалення його вирішило проблему. Спочатку мене бентежило те, що ОС Android була показана як основний зливний акумулятор, а не сама програма. Оскільки у вас була та сама проблема з попереднім телефоном, це говорить про неправильну роботу програми, яку ви встановили на обох.

Я б спробував вимкнути GPS та мобільні дані / Wi-Fi і спостерігати, чи батарея продовжує розряджатися зі схожою тривожною швидкістю. Якщо проблему викликає Інтернет-з'єднання, це, ймовірно, через те, що додаток, що підтримується рекламою, невдало намагається зателефонувати додому.


2

Ще одне дуже поширене джерело уповільнення Galaxy Nexus - це досить неприємне питання щодо апаратного / прошивного програмного забезпечення, задокументованого тут: http://code.google.com/p/android/isissue/detail?id=39154 .

Це, ймовірно, вплине на вас, якщо у вас менше 3–4 ГБ пам’яті. Існують деякі способи вирішення, але вони містять корінь і, таким чином, можливі гарантійні недійсні. Я виявив, що очищення деяких сховищ та перезавантаження певною мірою допомагає, але ще не спробував вирішити цю проблему.

У відповідь на коментар Скотта проблема може зберігатися навіть після того, як ви здебільшого очистите своє сховище, якщо воно на певний час було заповнене (іш). Основне виправлення, яке я бачив, було запропоновано - FSTRIM, який є стандартною процедурою зберігання флеш-пам'яті, але не вбудований у старіші версії Android. Я, здається, отримував певну користь від цього на деякий час. Посилання в магазині Play знаходиться тут: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.grilledmonkey.lagfix


Дякую, але це не моя проблема, додамо, що моя проблема виникає без урахування вільного місця.
Скотт Северанс

Це був не мій оригінальний випуск, але він був дуже корисним для мого поточного випуску. Спасибі.
Скотт Северанс

1

Перевірте запущені служби. Ви будете знати, що працює без потреби. Я закрив їх, і я міг відразу побачити зміну швидкості.


Це в основному те саме, що використання вбивці завдань. Це не працює. Якщо послуга працює без необхідності, її потрібно видалити. Однак, як зазначалося в моєму запитанні та у прийнятій відповіді, не просто просто заглянути в список процесів і зрозуміти, яке саме додаток відповідає. -1 для пропозиції, яка як вбивця задач, і для відповіді, яка менш корисна, ніж наявні відповіді.
Скотт Северанс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.