Чи переважають програми, які потребують повного доступу до Інтернету, налаштування мережі Android?


9

Ви всі знаєте, що для деяких додатків потрібен "повний доступ до Інтернету" та інші дозволи. Деякі використовують його для реклами, деякі використовують з інших причин і т. Д. Отже, чи можуть ці додатки отримати доступ до Інтернету, коли моя мережа wifi та мобільна мережа відключені? Я боюся додаткових платежів від свого оператора за додаткові МБ. Я маю на увазі, що ці додатки все ще показують рекламу, навіть якщо будь-яке мережеве з'єднання відключено - як це можливо? Іншими словами - як я можу бути впевнений, що програма не використовує будь-який трафік під час відключення Wi-Fi та мобільних мереж?

Відповіді:


5

Ну, якщо у вас вимкнено 3G, вони не можуть отримати доступ до цього, я пропоную, якщо ви не перекривали його, використовуйте APNdroid з ринку, щоб зробити це, і він також має хороший віджет. У будь-якому разі програми не можуть змінити ваші налаштування Wi-Fi, якщо він вимкнено, вони не можуть увімкнути його, але якщо ви залишили свій 3G без будь-якої додаткової програми, наприклад APNdroid, вони можуть використовувати це, і це зіпсує ваш план даних.

Я пропоную вам використовувати сторожовий дозор 3G та APNdroid, обидва доступні на ринку, щоб їздити та контролювати ваш план даних, а для WiFi ви отримали віджет живлення або будь-який інший спосіб його включення та вимкнення.

Майте на увазі, весь час вимикайте Wi-Fi та 3G, поки ви не вирішите, що хочете підключитися. А якщо ви активували 3G, увімкніть автоматичну синхронізацію, перш ніж увімкнути 3G, синхронізуйте життя над МБ, якщо у вас є більше двох облікових записів для синхронізації, як я.


4

Додатки використовують кеш реклами, щоб показувати ваші оголошення, коли і Wi-Fi, і мобільна мережа відключені.

Ви можете використовувати щось на зразок DroidWall, щоб запобігти доступу програми до Інтернету. Але для цього потрібен укорінений телефон.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.