Чому одне MMS-повідомлення відображається у вигляді трьох окремих кнопок завантаження?


9

Використовуючи програму обміну повідомленнями за замовчуванням, CyanogenMod 6.1, T-Mobile Pay As You Go, коли хтось надсилає мені MMS, він відображається у вигляді 3-х окремих повідомлень, усі із кнопками Завантажити. Якщо я натискаю першу кнопку Завантажити, вона завантажує зображення. Якщо я натискаю два інших, вони виходять з ладу і не відходять, поки повідомлення не закінчиться днями пізніше.

Використовуючи менеджер SQLite для перегляду таблиці pdu mmssms.db, всі очікувані повідомлення мають mtype 130. Після завантаження вони стають mtype 132.

https://github.com/jberkel/sms-backup-plus/isissue/issue/80

Чому 3 повідомлення? Чи можу я змінити таку поведінку? Це помилка?


Ви спробували скористатися стороннім додатком для обміну повідомленнями?
Даніель

2
я отримую те саме, використовуючи Handcent SMS ...
Савас Далкіціс

Відповіді:


4

Я б сказав, що це одна з 3 речей:

  1. помилка в CM6. Я регулярно використовував Handcent в CM7 і не бачив такої поведінки.

  2. Можливо, пов'язано з встановленням Handcent / якогось іншого MMS-програми. Усі додатки зареєстровані, щоб їх повідомили, коли повідомлення надійшло, і всі програми захоплюють його та вставляють у базу даних MMS / SMS телефонії. Це здається малоймовірним, тому що додатки зазвичай покладаються на вбудований додаток для вставки повідомлення в базу даних.

  3. Це може бути проблемою взаємодії з мережею та блокування повідомлення, через що повідомлення про нього неодноразово.

Я думаю, що найкраще в цьому випадку зробити захоплення деяких журналів за допомогою ADB та logcat та розміщення їх на форумах Cyanogen, де ми можемо їх оглянути та з’ясувати, чи це помилка. Якщо вам не зручно користуватися комплектом розробок, на ринку є додаток під назвою aLogCat, який захопить журнал для вас і дозволить надіслати його на електронну адресу.


-1

Вимкнути автоматичне завантаження у програмах MMS, які ви не використовуєте.


1
У мене є лише одна програма MMS, про яку я знаю, за замовчуванням.
ендоліт
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.