У чому секрет супер довговічності останнього ADW Launcher EX? [зачинено]


19

Оновлення ADW Launcher EX знову повертається через довгий час. Він приносить багато візуальних настроїв, а також підвищення продуктивності. Після декількох днів досвіду я зіткнувся з ще однією цікавою річчю: я не в змозі вбити його, збільшивши завантаження системи (що дуже добре).

Після запуску програм переднього плану Android вбиває фонові програми на основі minfreeзначень. Програми, які працюють із службами та сповіщеннями, мають вищий пріоритет, ніж звичайні фонові програми, але мають менший пріоритет, ніж програми переднього плану.

В останній версії ADW Launcher EX є послуга, що працює (але не більше запущеного сповіщення), яка є такою ж, як і старі версії та інші програми запуску. Я використовував Go Launcher EX, LauncherPro, стару версію ADW Launcher EX і т. Д. Усі вбиваються при запуску важких додатків переднього плану, але остання версія ADW Launcher EX не вбивається. Натомість програми переднього плану вбиваються, коли завантаження системи велике.

Раніше гаряча перезавантаження також могла вбити ADW Launcher EX, але тепер навіть це не вдалося.

Що за все це магія? Мені просто цікаво ...


Ви маєте на увазі значення oom_adj? Як описано в прирученні вбивці ООМ ?
Іззі

3
@Izzy Ні. Це oom_adjне може бути, тому що ADW Launcher EX взагалі не вимагає кореневих привілеїв.
Android Quesito

Було б цікаво сказати, яку версію Android ви запускаєте, оскільки політика управління завданнями може сильно відрізнятися на цьому фронті
rds

@rds Один і той же досвід роботи з GB та ICS ..
Android Quesito

4
Це питання видається поза темою, оскільки справа не в тому, щоб вирішити проблему.
але

Відповіді:


-1

Програми можуть отримати більш високі привілеї. Наприклад, сторожовий дозор 3G (додаток для моніторингу використання даних) просить користувачів отримати більш високі привілеї, щоб його не можна було вбити. Це може бути той самий випадок із запуском ADW.


Чи потрібен він root, щоб встановити нитку зазначеної програми на більш високу привілей?
t0mm13b
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.