Як відключити "відхилити дзвінок за допомогою SMS"?


25

ICS представила можливість відхиляти вхідні дзвінки SMS.

Чи є спосіб відключити цю функцію. Якщо так, то як?

Телефон Sony Xperia S під керуванням JB


Здається, немає відповіді :(
Sid

1
Я не бачу, що ти можеш. Схоже, в кращому випадку ви можете змінити можливі відповіді на порожні поля. (Рішення користувальницьких ROM незважаючи на це .)
елю

1
@Al Everett Ну, це kindda вирішує проблему. Але повідомлення все одно надсилається. Тож основна проблема залишається такою, якою є. :(
Сид

1
@avirk О, ні !! Тож чи буде можливість цього в майбутньому оновлення програмного забезпечення? Використання сторонніх функцій виклику додатків для мене не найкращий варіант. Дякую за пораду, хоча.
Сід

2
@Таким чином, це залежить від зворотного зв’язку користувача до їх телефонної компанії. Якщо більшості людей це дратує, можливо, вони будуть чи Google, але не впевнені, чи буде це робити в майбутньому.
avirk

Відповіді:


6

На жаль, немає можливості цього відключити. Sony використовує фірмовий дозвон, який має цю функцію з жорстким кодом. Без використання користувальницького ПЗУ не обійтися.

Я знаю це, тому що у мене є досвід роботи на пристроях Samsung (у них також є нижня панель, яка дозволяє відхилити текст), а також з великим досвідом роботи з Android, поза тим, як якось перекомпілювати програму Dialer apk та використовувати свої знання Java для знайти запис, видалити його та перекомпілювати, на жаль, ви нічого не можете зробити.


3

Просто перейдіть до Phone > Call Settings(Xperia Z3 перейти Settings > Call > Reject call with message). Там ви побачите опцію "Відхилити виклик повідомленням". Зайдіть туди, і ви побачите деякі повідомлення з шаблонами. Просто видаліть усі повідомлення одне за одним, і все. Ваша проблема вирішена.


Хаккі. Але це працює;)
Пощастило
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.