Чи є будильник, який враховує особисті та / або державні свята?


12

На моїх нинішніх та попередніх телефонах Android (HTC Magic з ОС Android 1.6 та Samsung Galaxy S з 2.1 та TouchWiz) були досить хороші додатки будильника, які дозволяють встановлювати різні сигнали тривоги з різними термінами та днями. Це дає вам зручну можливість встановлювати різні сигнали, наприклад, на вихідні та будні дні. На жаль, я часто маю досвід з нетерпінням чекати приємного відпустки у відпустку, але прокидатися занадто рано, бо забув вимкнути будильник.

Що мені хотілося б - це додаток, який або налаштовує вбудований будильник, щоб автоматично встановити будильник у вихідні дні, коли в будній день припадає особисте чи державне свято, або той, що замінює вбудований будильник і пропонує цей засіб.

Я думаю, що це може отримати інформацію про державні свята в моїй країні із загальнодоступного каналу (майже впевнений, що Google Calendar публікує такий для більшості країн), тоді як для моїх свят він може підібрати конкретні зустрічі на цілий день з певним текстом із номінального календаря Google.


Спробуйте це - це витягується з календаря, плюс ви можете додати користувальницькі дні - я використовував його довгий час назад або вибирав зі списку Іззі список годинників, що знають про відпочинок . Годинник, який рекомендується спочатку, також є у списку Іззі
бджоли

Усі, хто хоче зробити відповідь, спираючись на вищезазначені пропозиції та спробувати виграш, ще не соромтеся. Я не буду розміщувати публікації, оскільки не маю часу / схильності скласти гідну відповідь. Спасибі
beeshyams

Відповіді:


5

Існує додаток під назвою « Діаблер відпустки» . Я сам не пробував цього, але він має досить хороший рейтинг у Androlib.

QR-код для відключення тривожних свят:

QR-код для відключення тривожних свят


"Досить хороший рейтинг" - це 2 люди, що оцінюють його як 5, а 2 оцінюють його як 1? Це 99 центів, і він був попередньо запрограмований на 2010 рік, а потім ніколи не оновлювався.
квітня

1
І більше не зустрічається в Google Play. Посилання більше не працює.
Хосе Гомес

1

Існує функція Sleep As Android, яка читає календар Google, щоб вимкнути тривогу у встановлені законні свята та ваші особисті вихідні, якщо ви #holidayвведете назву події на цілий день.

Деякі встановлені законом відпустки можуть не стосуватися вас. Наприклад, в Альберті День медичної допомоги - 18 жовтня 2018 року, але моє робоче місце (як і більшість місць) не надає його як оплачуваний вихідний день. Як такий, я можу вписати #notholidayназву цілоденної події в Календарі Google на 18 жовтня 2018 року.

Детальніше дивіться у розділі: Сон як Android: трекер циклу сну, розумна тривога


Важко уявити, що ніхто не придумав можливість вимкнути звичайний понеділок по п’ятницю Будильник Google Android на основі статистичних свят Google Android Календар, а також будь-які дні відпусток та особисті дні, які ви додаєте до календаря.


Відповідь на коментарі: Використовуючи всі мої бали на баунті, у мене більше не вистачає відповідей на коментарі. До @beeshyams

Посилання констатує:

Ви коли-небудь проходили від доброго, глибокого сну на державному святі, оскільки будильник не був вимкнений? AMdroid знає державні свята для вашої країни; Сигналізація не вимкнеться в ці дні (необов’язково).

Я не впевнений, що означає "необов'язково". Плюс тут не згадуються ваші вихідні дні (відпустка, особисті дні, літні поплавки, зимові поплавки, день народження тощо)


0

Я шукав програми Google Calendar на Google Play і натрапив на нагадування Holiday Alarms . Можливо, це допоможе


Зважаючи на те, що додаток має дуже низьку кількість встановлень (1-5) та відгуків (лише 1), тут він може зараховуватися як СПАМ (тобто відсутність розкриття приналежності). Впевнені, що ви його знайшли, а не створили?
Firelord

Цей товар недоступний у вашій країні (я в Австралії)
Річард Ев
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.