Samsung Galaxy S3 не підключається через USB


20

Приблизно тиждень мій S3 більше не підключається через usb до жодного комп'ютера. Я не думаю, що це стосується драйверів, як це працювало раніше, і я нічого не змінив на комп’ютерах. Зараз він працює за допомогою Jelly Bean, але це не відбулося відразу після оновлення (лише через тиждень або близько того, він перестав працювати).

У S3 навіть не відображається сповіщення із значком usb, а також можливість перемикатися між PTP та MTP ...

  • Я перевірив 3 різних кабелів usb, на Vista, win 7 та mac os x.
  • Намагався ввімкнути / відключити налагодження usb, перезапустити телефон і подія, зроблена жорстким скиданням, вона все ще не працює.
  • Телефон не вкорінений

Можливо, це обладнання, але телефон не впав або щось подібне ...

У вас є ідея?


1
Це здається проблемою для технічної підтримки Samsung, як я думаю, це обладнання. Ви вже зробили те, що, на мою думку, є достатнім тестуванням, щоб зробити програмне забезпечення малоймовірним.
Скотт Северанс

У мене ця проблема є лише на моєму Mac, це добре з моїм іншим комп'ютером під управлінням Windows 7 (після встановлення деяких драйверів - робиться автоматично Windows). Будь ласка, оновіть своє запитання, якщо воно стосується лише Mac
ericn

Ні, це стосується Windows для (як сказано в моїх питаннях, перша куля)
ygosteli

Відповіді:


6

У мене саме сьогодні була така ж проблема. Раптом мій ПК не розпізнав мій S3, коли я підключився через USB. Я спробував налагодження USB спочатку і перезапустив ... не працював. Я витягнув акумулятор і перезапустив, і з’явився значок USB. Сподіваюся, що це допомагає.

Дякуємо за все корисне усунення несправностей;)


4

Ось що для мене спрацювало. Я не знаю, що це спричинило, але я підозрював, що його застосувала політика сервера Exchange. Я видалив ці акаунти на всякий випадок. Потім я перезавантажився в режим відновлення (збільшення гучності + домашній час, утримуваний під час завантаження). У меню відновлення я витерла розділ кеша. Коли він відновився, він знову побачив USB-з'єднання.


Привіт, дякую за ваше рішення. Я тільки зараз спробував, на жаль для мене це не вийшло. Я думаю, що єдиним способом буде надіслати його на технічну підтримку samsung ...
ygosteli

2

У мене була та сама проблема з моїм S3 з моменту оновлення до JB 4.1. Мій ПК не розпізнає мій s3, і телефон не перейде в режим налагодження usb, лише індикатор зарядки, коли я підключаю usb до телефону.
Я вирішив свою, видаливши весь кеш для додатків. Не впевнений, яке це було, але відразу після того, як я очистив увесь кеш, я підключив його до ПК, і він знову почав працювати. Kies працює і працює налагодження usb.


2

У мене була проблема і після оновлення. Я можу лише припустити, що це було від оновлення; Раніше у мене не було проблем.

Моєю проблемою були порти USB на моїй клавіатурі, і передня панель ПК не розпізнавала мій S3. Отже, я підключив її назад, і він перевстановив драйвери.

Він зараз добре працює; не впевнений, як і чому, але хто я, щоб сперечатися.


1

Ви можете передавати музику на свій пристрій за допомогою медіапрогравача Windows на Windows 7 та Windows Vista.

  1. Підключіть свій пристрій до ПК за допомогою кабелю USB, що постачається в комплекті.
  2. На своєму Galaxy S3 перейдіть на сторінку Settings > Developer Options > USB debugging.
  3. Відкрийте програму Windows Media Player та натисніть вкладку Sync праворуч. Ваш пристрій має відображатися на екрані синхронізації.
  4. Перетягніть музичні записи, які потрібно синхронізувати на своєму пристрої, до списку синхронізації праворуч. Додавши всі композиції, натисніть опцію «Почати синхронізацію» у верхній частині екрана.

Коли синхронізація завершена, ви можете відключити кабель або від комп'ютера, або від пристрою.

Джерело .


0

Ви перевірили дозволи на своїй машині? У мене виникли проблеми з доступом до мого пристрою через usb через дозволи, коли я підключив пристрій через usb до вікна Linux.


Тестування на 3 різних платформах, ймовірно, виключає це, але гарна ідея.
ce4

Я ще раз перевірю, але як я вже тестував на двох платформах ... І значок usb не відображається на панелі сповіщень.
ygosteli

0

Якщо ви знімете контекстне меню вгорі та виберіть сповіщення про його підключення до USB-пристрою, вам слід запропонувати різні варіанти того, як ви хочете, щоб телефон обробляв ваше USB-з'єднання.

Виберіть параметр Медіа-пристрій (MTP) і тепер ви зможете переглядати файли на вашому телефоні так, як і будь-який інший пристрій передачі даних.


Якщо ви читаєте запитання, в якому йдеться: "S3 навіть не показує сповіщення із значком usb, а також можливість перемикатися між PTP та MTP ..."
Арахіс

0

У мене була така ж проблема, і вилучення акумулятора та живлення на велосипеді телефону дозволило комп'ютеру знову розпізнати його.


Як сказано в іншій відповіді: На жаль, в моєму випадку це питання не вирішило. Але все-таки спасибі
ygosteli

0

Через кілька днів після того, як я отримав оновлення OTA для Android 4.1.1 і вкоренив його, мій Galaxy S3 не впізнав USB-з'єднання.

Видалення та повторне встановлення акумулятора дозволило моєму Galaxuy S3 розпізнати USB-з'єднання. Передача файлів Android все ще не працювала, поки я не видалив Kies. Зараз це працює.

Я ціную пости.


На жаль, в моєму випадку це питання не вирішило. Дякую за відповідь
ygosteli

0

Що, здається, працює для мене, це позначити поле Налагодження USB у Параметри розробника .

Я пробував всілякі хитрощі (включаючи деякі з перерахованих вище та більше), але нічого не допомогло.

Це робить!

Сподіваюся, це вирішить вашу проблему ...


0

Це не допоможе ОП, але може допомогти іншим. У мене була така ж проблема, ніякої допомоги з вилученням акумулятора / вимкненням живлення або налагодженням режиму розробки USB тощо. Нарешті зрозумів, що використовую сторонній USB-кабель (халява від costco). Коли я використовував кабель Samsung з коробки, він знову почав працювати. Кабель Costco все ще не працює.


0

У мене був кабель, який добре працював (зарядка та передача даних) до оновлення до Jelly Bean 4.1.2. Оскільки оновлення не спрацює, і мені доведеться змінити кабель на маркування ДАНОГО ТРАНСФЕРУ, тому я пропоную спробувати інший кабель.


Не всі USB-кабелі однакові?
wonea

Не для пристроїв, деякі заряджатимуть лише ваш пристрій, а деякі дозволять вам передавати файли, ... Найкраще зберігати свій оригінальний кабель, купуючи смартфон.
ygosteli

0

У мене була така ж проблема, коли телефон не був розпізнаний ПК. Я спробував ВСЕ ((видалення, USB-кабель, налагодження, Kies тощо, тощо).

Це остаточно спрацювало після вимкнення телефону та виймання акумулятора! Не міг повірити (але щасливий зараз).


0

Я спробував інший USB-кабель, і все зібралося і почав працювати.


Ви ОП використовуєте інше ім’я користувача? Якщо ні, я сумніваюся, це відповідає на питання.
Стівен Шраугер

0

Зсередини JB від'єднайте кабель від мережі та виконайте наступне:

  • Перейдіть у Налаштування> Про телефон
  • Прокрутіть донизу
  • Тепер натисніть на номер збірки 7 разів, щоб активувати Параметри розробників .

Тепер активізовані параметри розробника ( це навмисно приховано від налаштувань ), вийдіть із цього екрана. Параметри розробника повинні бути присутніми, потім натисніть на це, шукайте налагодження , натисніть на налагодження USB, щоб поставити галочку на цьому.

Потім спробуйте підключити USB-кабель до телефону ... :)

Додаток:

Навіть якщо вибрано налагодження USB, зніміть його та повторно виберіть його. Це працювало для мене.


На жаль, редагування потрібно було дозволити замість відхиленого. Вибачте.
geffchang

-1

Якщо ви цього ще не зрозуміли. Найпростіший спосіб виправити це - вимкнути телефон, вийняти акумулятор, почекати 30-60 секунд, а потім повернути акумулятор назад у телефон. У мене виникли подібні проблеми, і це виправлялося це практично кожного разу.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.