Як зробити фотографії автоматично географічними тегами?


18

Чи можна зробити фотографії, зроблені камерою, автоматично та надійно географічними тегами, щоб розташування було розпізнано, коли я завантажую їх у Flickr?

У камері увімкнено функцію "GPS", але, здається, що якщо GPS не ввімкнено або "не готовий", він не записується (коли я перевіряю деталі фотографії в Галереї, то розташування "Невідомо").

Як варіант, чи є спосіб географічного позначення фотографії після її зйомки? (редагувати: зробив це окремим питанням )

Якщо це доречно, мій телефон - Samsung Galaxy S.

Відповіді:


10

Поки ви ввімкнули GPS на своєму телефоні (на Galaxy S найпростіший спосіб зробити це - за допомогою кнопок, які з’являються, коли ви потягнете панель сповіщень вниз у верхній частині екрана) і увімкнено GPS у камері , ви побачите значок GPS-супутникового приймача та почне блимати, коли відкриєте додаток для камери. Поки ви бачите це, ваш телефон намагається геотегувати ваші фотографії.

Пам’ятайте, що навіть у найкращих умовах ваш телефон може зайняти 30 секунд або більше, щоб заблокувати пристойну позицію GPS, тому трохи зачекайте після відкриття програми камери, перш ніж зробити знімок.

Ви також можете прискорити блокування GPS, переконавшись, що увімкнено функції допоміжних GPS , перегляньте це попереднє запитання, щоб дізнатися, як увімкнути ці функції.


Спасибі. Шкода, що додаток Camera не дає жодних відгуків щодо того, отримав блокування положення чи ні ...
pfctdayelise

1
Миготить піктограма супутникового приймача перестає блимати, як тільки він починає заблокувати будь-який GPS за допомогою програми, він повинен бути і на вашому?
GAThrawn

1
додаток Камера має власну піктограму, і я не знаю, що він колись перестає блимати (якщо миготінням ви маєте на увазі анімацію "випромінювання"). Я щойно сфотографував, почекавши близько 15 секунд, піктограма все ще блимала, але DID геотекстував її.
pfctdayelise

4

Ви можете встановити додаток Tasker і використовувати його, щоб завжди включати GPS при запуску камери. Увімкнення GPS для додатків, яким це потрібно, є одним із найпоширеніших застосувань Tasker, але він робить набагато більше, ніж це.

Ось стаття з інформацією: http://lifehacker.com/5599116/how-to-turn-your-android-phone-into-a-rely+automated-superphone


Навіщо взагалі вимкнути GPS? Це не так, якби він взагалі використовує енергію, поки не запустиш додаток, який використовує GPS?
GAThrawn

1

Після тестування свого додатка для Android на основі локації під час розробки я помітив, що це може зайняти вічне місцезнаходження, коли GPS увімкнено. Якщо увімкнено функцію "Місцезнаходження через мережу", місце розташування з’являється протягом декількох секунд. Використовуйте цю відповідь, коли відповідь GAThrawn не задовольняє вас.


Мені здається, що камера не використовує "Місцезнаходження через мережу", коли GPS відключений / повільно, що прикро.
pfctdayelise

Ой, теж погано. Ну, розташування через мережу не дуже точне. Можливо, марно для тегів фотографій ...
OneWorld
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.