Де параметри розробника в Android 4.2?


44

Я хотів отримати доступ до параметрів розробника, щоб дозволити доступ adb на Android 4.2, але не можу його знайти.

Як я можу це ввімкнути?

Як тільки я активував меню, як його знову приховати?


1
... і будь-яка ідея, як їх знову приховати?
pelms

@pelms Вам слід задати це питання в новому запитанні.
Потік

@Flow: Це справді варте власного питання? Крім цього: Не впевнений, що ви можете це зробити, принаймні я не знайшов способу зробити це за допомогою інтерфейсу користувача.
ce4

2
Оскільки задавати питання безкоштовно, так. Потім процес голосування вирішить, чи це добре питання. І я б підтримав таке питання.
Потік

Відповіді:


45

Починаючи з Android 4.2. Параметри розробника за замовчуванням приховані для очищення меню параметрів. Вони приємні для налагодження, але деякі параметри накладення можуть бути дуже відчужуючими для середніх користувачів, коли вони активовані за допомогою офіційного доступу.

На Android 4.2 та новіших версіях параметри розробника за замовчуванням приховані. Щоб зробити його доступним, перейдіть у меню Налаштування -> Про телефон та сім разів торкніться номера збірки. Поверніться до попереднього екрану, щоб знайти параметри розробника.

Ви бачите спливаючу шапку з написом Ви зараз розробник, коли він був успішним.

Джерело: http://developer.android.com/tools/device.html

Неможливо приховати його знову, якщо ви не вкаріньте та не видалите цей файл:

/data/data/com.android.settings/shared_prefs/development.xml

РЕДАКТУВАТИ: Відповідно до цієї відповіді, можна також просто видалити дані додатка програми " Налаштування " (com.android.settings, розташовані в розділі Налаштування-> Програми-> Все-> Налаштування-> Очистити дані ).


Оновлення: Відповідно до цієї відповіді можна видалити дані програми налаштувань (якщо ви, звичайно, готові пожертвувати іншими налаштуваннями)
ce4

1
Видалення даних програми налаштувань не знищує ваші налаштування. Щоб стерти всі налаштування, вам потрібно буде видалити дані з програми "зберігання налаштувань", хоча (на моєму GS3 все одно) це не дозволить вам зробити це.
Compro01

1
Скидання на заводі може це зробити? : P
t0mm13b

Звичайно, але це, здається, є «маленьким» надмірним ...
ce4

Що ще робить додаток налаштувань? Я здивований, що ти не можеш натиснути номер збірки сім разів, щоб приховати її чи щось подібне.
Анонімний пінгвін
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.