Як я можу звільнити більше місця на телефоні Android (2.2 Froyo)?


19

Я вже перемістив усі програми, які дозволяють це зробити на карту SD. Отож, що я справді шукаю ось кілька порад, як очищення кеш-пам'яті в Інтернеті чи щось подібне. (У мене є HTC Desire.)

Редагувати: У моєму випадку верхніми космосами є:

 1. Google Reader - 19,1 Мб
 2. Swype - 10,7 Мб
 3. Карти - 9,2 Мб
 4. Зберігання контактів 8,9 Мб
 5. SliceIt - 8,2 Мб
 6. doubleTwist - 6,4 Мб
 7. Facebook для HTC Sense - 5,9 Мб
 8. Handcent SMS - 5,0 Мб
 9. Adobe Reader - 4,7 Мб
 10. Gmail - 4,2 Мб

а після цього є ще багато (TweetDeck, Bloomberg, Angry Birds, Shazam, ...).

Тепер я знаю, що у мене є багато додатків, але це те, що я хочу від свого смартфона, і мені дуже не хочеться нічого видаляти. У мене також є SD-карта на 16 Гб, яка спорожніла понад 50%, тож якби тільки більшість додатків дозволили б перенести їх на SD.

EDIT 2: Я знайшов це питання - як я можу впоратися з повідомленнями "мало місця" на моєму HTC Incredible? який займається тим же питанням, і прийнята відповідь там дуже хороша.


2
Очищення кешів насправді не очистить простір, воно просто сповільнить завантаження сторінки, поки кеш не відновиться і знову заповнить вашу пам'ять; і якщо не буде достатньо місця для відновлення кешу, ви просто відчуєте уповільнення. У будь-якому випадку, у Desire є півмігабайт внутрішньої пам’яті, він достатньо просторий для майже всього, що вам потрібно після переміщення програм на SD, а ваші дані також повинні бути в SD, чи справді ви впевнені, що вам справді потрібно більше внутрішньої пам’яті?
Лежи Райан

1
Тісно пов’язані: android.stackexchange.com/questions/2065/…
але

3
@Lie: На це я сподівався, коли купив бажання, і хотів би, щоб це було правдою, але на практиці я відчуваю, що постійно не вистачає місця, а потім змушений видаляти додатки, на які, на мою думку, я міг би обійтися без цього моменту.
snth

Останнє додаткове оновлення OTA для froyo почало встановлювати apss на SD-карту, якщо вона підтримує її.
Денис Ніколаєнко

Дивіться тут, як Android обчислює ваш особистий ліміт простору: code.google.com/p/android/isissue/detail?id=4991#c145
OneWorld

Відповіді:


9

У мене теж є HTC Desire, і я справді мав таку ж проблему довгий час. Поки я не знайшов цю публікацію: http://www.getele.com/how-to/how-to-install-apps-to-your-sd-card-on-android-froyo.html

Вам НЕ доведеться викорінювати телефон або щось подібне. Він повідомляє вам завантажити Android SDK на свій комп’ютер, а потім підключити його через USB та ввести лише одну невелику однорядкову команду. Після цього ВСІ додатки (крім системних додатків) будуть переміщуватися на SD-карту, а також матимуть SD-карту як місце встановлення за замовчуванням.

З тих пір я дійсно отримую максимальну користь від свого телефону і маю десятки додатків. На даний момент близько 130 додатків. Деякі з них скорочуються від 23mb до 120kb, інші - не так сильно, але це дійсно допомагає.

Сподіваюся, я можу допомогти, Гевал


Спасибі. Це справді правда? Чи може хтось інший це підтвердити?
snth

Так, це працює ..
Ірфан

Якщо у вас є проблеми з встановленням драйвера в Windows, перейдіть за цим посиланням: android.dkszone.net/…
pauloya

5

У мене є аналогічна проблема.

Одне, що звільнило трохи місця, - це також переміщення кешу Dolphin Browser (в межах Dolphin go Settings -> Cache to SD), звичайно, це не допоможе, якщо ви не використовуєте його!

У моєму випадку моїми основними користувачами пам’яті * є:

 1. Зберігання контактів - 14 Мб
 2. Adobe Flash Player 10.1 - 10.96MB
 3. Карти - 9,94 Мб
 4. Twitter - 4.66MB
 5. Gmail - 4 Мб
 6. Kindle - 3.8MB
 7. HTC Sense - 3,7 МБ
 8. Adobe Reader - 3,22 Мб
 9. Dolphin Browser HD - 3,16 МБ
 10. Подорож у Лондон - 2.66MB

(після чого кілька десятків інших додатків, які використовують 2 Мб або менше)

Варто зазначити, що у цьому списку лише 2 (Adobe Reader та браузер Dolphin) підтримують перехід на SD-карту .

Тож справжньою відповіддю є сподівання, що більше розробників додатків (включаючи Google!) Приймуть цю проблему на борт і дозволять перейти на SD-карту та додатково використовувати SD-карту для кешування. І звичайно видалення додатків, які ви не використовуєте.

Одне, що я можу сказати з досвіду, - це не очистити ваші дані HTC Sense, оскільки воно скине макет робочого столу!

У деяких випадках я міг трохи звільнитися, очистивши кеші, але, як зазначає Лі Раян, це лише тимчасовий захід.

* Використання пам’яті було знайдено за допомогою Settings -> Manage Applications -> "All" tab -> (menu) Sort By Size.


Спасибі. Також перевірте відповідь за посиланням у моїй другій редакції.
snth

1

Так, це є основою мого існування зараз, до того, що я роздумую про своє бажання на користь Samsung Galaxy S (або Google Nexus-S) з внутрішнім сховищем 16 Гб. Видаляти додатки кожні кілька днів - це лише сміття.

Я сьогодні трохи пограв, і найголовнішим моїм питанням було зберігання контактів. Ось мої висновки:

Оригінал:
- Google: 1662 контакти - Facebook: 344 друзів Простір використано: 17,64mb

Очищені дані для програми зберігання контактів

Видаліть синхронізацію контактів у Facebook та повторно синхронізуйте: - Google: 1662 контакти - Facebook: n / a Використовується простір: 7,12mb

Додати контакти Facebook Sync та resync: - Google: 1662 контакти - Facebook: 344 Використаний простір: 15,21mb

Так що насправді не дуже допомогло .. Здається, більша частина простору даних використовується Facebook, ймовірно, завдяки фотографіям, що є особливістю, яка мені дуже подобається, тому я дуже не хочу зупиняти синхронізацію Facebook.

Я думаю, що мені потрібно пройти свої контакти Google і архівувати все, що мені не потрібно ... зменшити їх до кількох сотень і подивитися, як це відбувається. Я доповім тому, як я пішов з цим, як тільки у мене був шанс це зробити, але насправді здається, що там є лише 7 Мб використання, так що не впевнений, що варто докласти зусиль.

ЧОМ О, ЧОМУ ми не можемо вибірково синхронізувати групи з google ... це просто сміття, яке ви не можете. Скажімо, Google - вони всі ваші системи, напевно, ви можете це зрозуміти і зробити наше життя набагато простішим !! ??

О, я також зробив "Видалення оновлень" для програми Adobe Flash 10, щоб звільнити 10 Мб місця. Flash все ще працює чудово .. Можливо, не остання версія, але насправді мені це не потрібно, якщо вона збирається зависати 10 Мб дорогоцінного простору!


Мені також подобається, що фотографії Facebook автоматично пов’язуються з моїми контактами Google, тому було б непогано зберегти цю функцію. Чи не можуть вони просто поставити їх на SD-карту? Здається, це дещо периферійно, і тому можна було б перенести на карту SD, але я не знаю, як працюють API та деталі розробки. Я сподіваюся, що Google і HTC звернуть на це увагу і виправлять це.
snth

0

Деякі додатки, такі як Touchdown, за замовчуванням зберігають величезну кількість даних у внутрішній пам'яті.

Часто вони пропонують якусь опцію всередині програми, щоб зберегти свої дані на SD-картці.


-1

Якщо вам потрібне внутрішнє зберігання, я б запропонував вкорінювати та позбавлятись від запасних додатків, які вам не потрібні. Але якщо вам потрібна інтернет-пам'ять, я б запропонував вкоренитись і все-таки встановити вдосконалений вбивця завдань і включити автозапуск. Якщо ви все ще хочете більше пам'яті ... знизьте рівень безпеки до низького. Навіть незважаючи на те, що йому належить оновити все, що багато чого звільняє. Тому я все ще задоволений своїм старим моторолом. Сподіваюся, це допомагає :)


1
Цілком очевидно, що ОП говорила про внутрішній простір.
Ірфан
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.