Як працюють автоматичні налаштування яскравості?


12

Можливо, тупе запитання, але я не зміг знайти жодної офіційної документації для підтвердження.

Він використовує датчик світла? Чи підтримує це більшість пристроїв?

Відповіді:


16

Так, він використовує датчик освітлення, і так, більшість смартфонів підтримує його.

Щодо того, як це працює;

Смартфони, як правило, мають датчик світла, розташований на панелі прямо поруч із екраном, який вимірює навколишнє світло разом із програмним забезпеченням управління, яке належним чином підвищує або знижує яскравість екрана на основі вимірюваного рівня освітлення. Якщо ви спостерігаєте в темряві, екран повинен бути належним чином тьмяним. Коли рівень освітлення навколишнього середовища вищий, екран слід зробити належним чином яскравішим з двох причин: через відблиски навколишнього світла, відбитого від екрану, що змиває зображення, і через те, що чутливість ока значно зменшується в міру збільшення рівня навколишнього світла. .


І останнє, якщо ви запитуєте з будь-якої причини, пов’язаної із збереженням акумулятора, будь ласка, скажіть про це, тому що є набагато більше інформації, якщо вона стосується акумулятора, про це слід сказати.
Омар Аль Барахамтошей

1
світловий датчик має стандартизований інтерфейс в рамках Android; у своїй відповіді я вказав на офіційну документацію інтерфейсу програмування, яку можуть використовувати програми, які хочуть використовувати світловий датчик.
Лежи Райан

8

Так, як ви здогадалися на пристроях, які підтримують автоматичну яскравість екрана, є датчик світла , як правило, це невеликий отвір збоку екрана.

Не всі телефони мають світловий датчик; наприклад, Samsung Spica не вистачає одного, хоча ви можете використовувати віджет Power Control, щоб швидко змінити яскравість.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.