Як поділитися загальнодоступною публікацією Google+ поза додатком Google+?


17

Більшість додатків ділиться своїм вмістом з іншими програмами на основі намірів телефону. Функція спільного доступу до програми Google+ лише видає ще одну публікацію в Google+. Як я можу поділитися загальнодоступною публікацією Google+ поза додатком із самого додатка? Наприклад, надіслати посилання повідомлення на Twitter, Messenger, Facebook тощо.

Я не можу вірити, що Google може задіяти спільний доступ до такої важливої ​​для них служби, як Google+, коли більшість інших популярних соціальних додатків можуть вільно ділитися між собою. Копіювати та вставляти URL-адресу датовано та обтяжливо на Android.

Відповіді:


6
  1. Торкніться публікації, якою ви хочете поділитися
  2. Відкрийте меню переповнення (три вертикальні точки)
  3. Торкніться "Посилання"
    • Ви отримаєте повідомлення: "Опублікувати посилання, скопійоване в буфер обміну."
  4. Тепер ви можете вставити це посилання в будь-який механізм спільного використання, який ви хочете

Це не те саме, що використовувати функцію Android Share, але, знову ж таки, Google+ не самотній. Я не знаю, коли цю функцію додали в додаток G +.

Звичайно, це працює лише для публічних постів.


Відмінна новина, дякую. Варто зазначити, що ця методика працює лише на публічних посадах, як і належить.
Джон К

2

Проста відповідь

Ви не можете.

Розгорнута відповідь

Кнопка спільного доступу в публікаціях Google+ у додатку називається кнопкою "повторного доступу" - це подібно до ретвіту на Twitter (як це, мабуть, знає більшість людей).

В даний час немає можливості ділитися вмістом Google+ іншим додаткам у соціальних мережах / Повідомленнях / Чатах тощо - це за дизайном програми, і його неможливо змінити.

Єдиний спосіб зробити це - попросити Google реалізувати цю функцію або декомпілювати додаток і додати його самостійно (що, очевидно, було б дуже складно).

Висновок

Отже, я знаю, що це не те, що ви хотіли почути, але я боюся, що ніхто не зможе дати вам "правильну" відповідь на це запитання, оскільки немає можливості ділитися вмістом Google+ за межами Google+, використовуючи додаток Google+.


Дякую. Прикро, цей факт, тому що це обмеження змушує мене ухилятися від G + на своєму мобільному пристрої на користь інших служб, в яких обмін вмістом є більш відкритим та простим. Навіть з офіційним мобільним клієнтом Twitter я можу поділитися багатьма іншими службами, крім простого ретвітування.
Джон К

Одне, що я виявив після створення цієї публікації та присвоєння прибутків, - це те, що публікації G + Public не відображаються, якщо користувач не входить у свій обліковий запис Google через службу Google, як Gmail, Google+ тощо. з: чому б користувач хоче розділити публічну посаду G + , коли він по - , як і раніше за стіною Google в дорозі, а не обов'язково відразу ж доступними для мас від інших платформ.
Джон К

Хоча поділитися "публікацією" (включаючи коментарі) може бути важко, спільний доступ до URL-адреси посилання, який було розміщено, повинен бути відносно простим: простий спосіб досягти цього - мати додаток, який виглядає як веб-браузер (і таким чином з'являється в меню "відкрити з", коли ви торкаєтесь, щоб відкрити посилання), а потім автоматично відкриває меню "поділитися з", використовуючи це посилання як вміст, яким слід ділитися (так само, як якщо б це URL-адреса, "спільно використана" з додаток веб-браузера). Я ще не знайшов такого додатку, але зробити його було б просто. (так, це можна зробити повільно, відкривши посилання в браузері / потім поділитися)
Марк

1

Щоб поділитися посиланням з Google+ (не посиланням на публікацію в G +, а посиланням, яке надсилається у публікації), ви можете використовувати додаток, який відображається як веб-браузер, а потім передавати URL-адресу як намір спільного доступу, відкриття меню спільного доступу.

Я описав це у своєму коментарі до відповіді Ліама W і, нарешті, знайшов додаток, який виконує те, що я описав, під назвою Browser Intercept - Share URL . Працює як шарм!


0

Як усі заявили, ця програма, незрозуміло відсутня в додатку google +. (Якби я був Віком, я б і від сорому пішов у відставку)

Google+ копіює посилання лише до буфера обміну .

Але ми можемо використовувати менеджер буфера обміну для обміну вмістом відсікання з іншими програмами .

введіть тут опис зображення

І ви можете отримувати сповіщення, коли посилання копіюється в буфер обміну:

введіть тут опис зображення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.