Як відновити відновлення програми, зупинивши її під час першого відкриття Google Play?


23

Я встановив свіжий ROM із сайту Google на своєму Galaxy Nexus.

У той час, коли я відкрив Google Play і почав встановлювати 157 додатків ... проблема полягає в тому, що мені потрібно було припинити завантаження в середині, оскільки мені потрібно було переміститися в область без покриття Wi-Fi, тому я натиснув стоп.

Зараз я не бачу жодної можливості відновити цю установку.

Це справді один постріл? Як я міг призупинити його, щоб не завантажувати його на 3G?


2
Я думаю, що це "один постріл". Але я готовий бути неправдивим. Я стикався з цим кілька разів.
Suraj Bajaj

1
Це має бути запит на особливість, я в тому ж солінні, що і ви!
Бен

За останньою відповіддю, схоже, це не так. Принаймні, якщо ви готові використовувати команди оболонки.
neteinstein

Відповіді:


33

Використання bmgrвід adb shell. Дивіться цю відповідь для повного пояснення наборів резервних копій.

Кореневий доступ не потрібен .

shell@maguro:/ $ bmgr list sets
  1234567890abcdef : droid48
  34567890abcdef12 : galaxy49
  ...

shell@maguro:/ $ bmgr restore 1234567890abcdef
Scheduling restore: droid48
done

Це викликало повне відновлення всіх раніше встановлених програм на моєму пристрої.


Дивовижна, чудова порада. Чи працює це на кожній версії Android?
neteinstein

1
@NeTeInStEiN Це було 5.1. За документацією: bmgr працює на пристроях, що підтримують API рівня 8 або вище.
дракон

Корисна порада. Ця робота над моєю заміною Note 7. Я перервав відновлення програми / налаштувань, намагаючись одночасно підключитися до свого мобільного постачальника. Телефон запропонував мені перезапустити. Я перезапустив, припускаючи, що відновлення відновиться. Після того, як цього не сталося, я зайшов в Інтернет і знайшов цю пораду. Це відновило завантаження програми. FYI: Моя примітка 7 не з'явилася автоматично в adb devices. Я дотримувався цього посібника, щоб видалити драйвери за замовчуванням та встановити "Koush" "Universal Windows ADB Driver": makeuseof.com/tag/…
montooner

1
Я тільки що спробував це на варіанті 7.1 (від lineageos), і він вимагав root під час запуску з термінального емулятора (проти abd). Але це спрацювало жахливо, щоб почати все заново.
Лінвуд

1
Просто хотів сказати Спасибі, це приблизно п'ятий раз, коли я знайшов цю замітку і використав її. Просто зробив це через adb (без кореня) на Pixel 2 XL, тому він все ще працює на 8.0.
Лінвуд

8

Немає можливості відновити. Якщо ви зупините, завантажуйте їх вручну лише вручну.

Якщо ви не натиснули стоп, ви можете просто відключити передачу даних, і, знову підключившись, завантаження триватиме .

Якщо ви зупинитесь, поточний стан синхронізації буде надісланий на сервер, і він буде відновлено (без додатків, які не були встановлені) після відновлення як остаточний стан пристрою.

І, до речі, чіткі дані про ринок не допоможуть (Випробувано> 5 разів на перепрошивку мого бажання)


У той час я хоч повинен бути спосіб відновити його або перезапустити його пізніше ...
neteinstein

1
Стан пристрою на ринку магазину, тому якщо зупинити з вимкненням Інтернету, а потім очистити дані ринку перед підключенням - відновлення можна відновити (немає гарантії). Якщо ви зупинитесь із ввімкненим Інтернетом - новий стан пристрою буде збережено, і наступного разу відновлення перейде до стану виправлення (поки ви не зміните його, встановивши нові програми).
Пінгвінолог

"Ринковий стан пристрою магазину" цим ви хочете зберігати в Інтернеті стан пристрою, правда?
neteinstein

2

Якби ви вимкнули 3G або навіть пристрій взагалі, завантаження було б "призупинено", так би мовити, і відновилося б, як тільки з'єднання даних стало доступним.

Крім цього, немає можливості призупинити завантаження програми з Google Play, щоб відновити його пізніше.


1

У мене була ця сама проблема. Не точно знаю, що я зробив, але я видалив обліковий запис Google зі свого телефону та повторно ввійшов. Потім я відкрив Play Store і всі мої попередні програми почали завантажувати. Сподіваюся, це допомагає


Побічна зауваження. На пристроях, що попередньо ICS (Android 2.x), видалення облікового запису Google також видаляє з пристрою дані, підключені до Google Apps (наприклад, облікові записи, дані календаря тощо). Хоча це не має великого значення для даних, які вже синхронізовані, я не впевнений у налаштуваннях (несинхронізовані дані, звичайно, будуть втрачені). Немає проблем, починаючи з Android 4.0 - і так, випадання та повторне додавання облікового запису повинно викликати відновлення при перевірці опції резервного копіювання на додавання.
Izzy

0

Аналогічна проблема трапилася і зі мною, і я намагаюся кілька разів скинути фактор. Це не спрацювало. Працювало так:

  1. Фактор скидає телефон.
  2. Після встановлення мови телефон попросить вас підключитися до wifi. Під час підключення до Wi-Fi перейдіть до верхньої панелі завдань, проведіть пальцем даних та вимкніть мобільні дані.
  3. Після підключення Wi-Fi пройдіть процес і під час вибору скидання, якщо є резервне копіювання, яке не перевищує добу, не використовуйте. Ви можете втратити дані на один або два дні, смс-повідомлення тощо, але в основному будуть відновлені інші речі. Це також позбавить вас від проблеми пройти встановлення кожного додатка окремо.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.