Як працює NFC на Google Nexus S та Android 2.3?


15

Мені цікаво спілкування поблизу, NFC, яке має Google Nexus S. З того, що я розумію, цю технологію можна використовувати для читання RFID-тегів, чи я помиляюся з цього приводу?

Що я можу прочитати із програмою Google Nexus S з підтримкою NFC? Чи можу я прочитати всі RFID-теги? Чи можу я прочитати щось інше, ніж RFID-теги?


Ваш заголовок трохи неоднозначний. Ви запитуєте "як добре це працює" чи "як це працює"?
алле

@Al Everett: Я не є носієм англійської мови, але я оновив зараз. Я сподіваюся, що це краще.
Йонас

Я це розумію, і це добре. Ми намагаємося допомагати немовцям, що виступають (добре, письменникам), коли це можливо. Зараз ти набагато зрозуміліший. Спасибі.
але

Відповіді:


13

Використовуючи телефон з підтримкою NFC, як Nexus S, можна прочитати вміст повідомлень NFC (Формат обміну даними), присутній у тегах NFC. Пряники (тобто Android 2.3) здатні читати формат NDEF, який визначений специфікацією NFC Forum Type 2.

NFC працює в діапазоні частот 13,56 МГц. NFC - це підмножина RFID, яка обмежує діапазон зв'язку на декілька сантиметрів.

Виходячи з того, що я прочитав і зрозумів, я гадаю, що Nexus S повинен мати можливість виявити теги NFC, а не RFID. Можливо, апаратне забезпечення в пізніших випусках буде достатньо для цього!

EDIT: Ось додаткова інформація.

EDIT2:

У блозі Android наступні нові функції, пов'язані з NFC в Android 2.3.3:

  • Комплексний API для читання / запису NFC, який дозволяє програмам читати та писати майже будь-який стандартний тег NFC, який використовується сьогодні.
  • Розширена розсудлива диспетчеризація, яка дає додаткам більше контролю над тим, як / коли вони запускаються, коли тег NFC потрапляє в діапазон.
  • Деяка обмежена підтримка однорангового зв’язку з іншими пристроями NFC.

4

NFC працює при 13,56 МГц, що є HF. HF NFC з NDEF справді є RFID. Однак галузь RFID здебільшого відійшла від ВЧ до УВЧ, 860 МГц-960 МГц, через більші відстані та стандартизацію (EPC gen2). Більшість реалізацій ланцюга постачань, IE: Walmart, DOD, є UHF для більш довгих дистанцій зчитування та більшого вибору / зрілості постачальника.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.