Як встановити файли APK на SDCARD?


19

У мене є Samsung galaxy 3 (I5801). Я завантажив з Інтернету багато файлів APK. У мене немає проблем із встановленням файлів APK. За замовчуванням, коли обраний файл APK, він встановлюється в пам'ять телефону. Я хочу, щоб він встановив додаток на SDCARD. Пам'ять телефону я заповнила.

Отже, мої запити є

  1. Як встановити APK на SDCARD? APK має встановити себе на SDCARD.
  2. Як перемістити вже встановлену програму на SDCARD з пам'яті телефону?

Відповіді:


13

Якщо ви користуєтесь Android 2.2, ви можете перемістити свої програми на SD з Налаштування -> Програми -> Керування програмами. Перед 2.2 вам потрібно мати root, створити окремий розділ на SD-картці та встановити користувальницький ROM, який підтримує app2sd.


4
Слід зазначити, що розробникам потрібно спеціально зробити свої програми переміщеннями на SD-карту під Android 2.2+.
алле

1
На додаток до того, що сказав @Al, ви Cyanogen mod можете змусити програми встановлювати на sd-карту (але, можливо, не рекомендується в залежності від типу програми).
Брайан Денні

1
всі дякую за відповідь. Я думаю, що на моєму мобільному пристрої працює версія Eclair, на яку я думаю, 2.1. Тож чи потрібно тримати низьку кількість встановлених програм, щоб використовувати місце в пам'яті телефону? Я не бачу жодного варіанта, як "перейти на sdcard" або "встановити на sdcard" під час встановлення або в "керувати додатком" у меню налаштувань.
JRC

Так ... Відповідь Лі Лі Райана на місці. JRC, вам потрібно перемкнути встановлені додатки або отримати такий пристрій, як перший Galaxy 7500, з 8 ГБ внутрішньої пам'яті.
Спаркс

1
@travis: з оболонки adb або програми Terminal Emulator використовуйте mv /source/path /destination/pathдля переміщення файлів і ln -s /actual/file/path /symbolic/linkдля створення символічного посилання ( -sстенд для символічного / м'якого посилання; якщо ви цього не вказуєте, ви створите жорстке посилання, яке може не перетинатися межа розділу). Зауважте, що вам потрібен root, щоб змінити apk-файли, що зберігаються в / data / app / та дані додатків у / data / data /. Якщо ви не знайомі lnабо mv, непогано пограти з ними в безпечні файли, перш ніж поплутатися з системою. Зробіть резервну копію! Робіть це лише в крайньому випадку.
Лі Лі Раян

3

Якщо ви використовуєте Android 2.1, ви можете використовувати додаток Link2SD . Щоб скористатися цим, ваш телефон має бути вкоріненим, а ваш SDCARD повинен мати розділи ext2 [АБО] ext3. Потім він встановлюється на пам'ять телефону і переміщує встановлену програму на SDCARD.

Переміщення вже встановлених програм на SDCARD: Відкрийте додаток Link2SD і відфільтруйте додатки, які є пам'яттю телефону. Виберіть кожну програму, встановлену на SDCARD, та оберіть опцію Створити посилання. Зроблено, це вирішує проблему.

Існують інструменти для розділення вашої SDCARD. На Windows Machine ви можете використовувати програмне забезпечення Minitool Partition, а на Linux - gparted.


1

Просто завантажте та встановіть SDK для android, у cmd підкажіть, перейдіть до каталогу SDK, введіть CD у каталог «платформа-інструменти» та введіть adb shell.

У $новому рядку повинно з’явитися A , а потім наберіть pm setInstallLocation 2і натисніть клавішу Enter. текст pm setInstallLocation 2 повинен з’явитися в новому рядку знову.

Тепер закрийте командний рядок, відключіть телефон та перезавантажте телефон.

Тепер ваші програми повинні перейти на SD-карту за замовчуванням.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.