Продовжуйте отримувати "Помилка отримання інформації з сервера. [RH-01] ”від магазину ігор


21

Раніше це працювало чудово, але тепер, коли я відкриваю додаток Play Store, він говорить "Помилка отримання інформації з сервера. [RH-01]", і я нічого не можу зробити. Я спробував очистити кеш-пам'ять Google Play Store та Google Play Services, але проблема все ще є. Gmail все ще працює з телефону, тому я не думаю, що це проблема з підключенням до мого облікового запису google.

У мене є дуга Xperia з користувацькими ромами, що виявляється проблемою. Дивіться прийняту відповідь.


Можливо, це викликано помилковим пакетом пропусків та / або користувацьким ПЗУ. Принаймні, здається, це не відбувається на запасних ROM. Якщо я помиляюся, будь ласка, прокоментуйте тут.
Потік

1
@Flow Це може трапитися на складі, але це не надто часто
Dan Brown

Відповіді:


12

Це може бути спричинено миготінням несумісного пакета GApps. Якщо це не так (і ви впевнені, що встановлені правильні / сумісні GApps), спробуйте наступне:

 1. Відкрийте додаток "Google Play" та натисніть домашню кнопку, щоб повернутися
 2. Перейдіть до Установки → Програми → Керування програмами
 3. Виберіть вкладку "ВСІ", знайдіть "Google Play Store" і натисніть її, щоб відкрити.
 4. Натисніть "Очистити кеш"
 5. Натисніть "Примусово зупинити"
 6. Поверніться до Установки → Програми → Керування програмами
 7. Натисніть "Рамка служб Google"
 8. Натисніть "Очистити дані"
 9. Натисніть "Припинити"
 10. Запустіть "Google Play Store", і це повинно дати помилку
 11. Перезавантажте. Після перезавантаження вашого пристрою Google Play Store повинен працювати. Зачекайте хвилину або занадто, якщо цього не відбувається.

Це може допомогти, якщо пошкоджений кеш є причиною ваших проблем (пошкоджений кеш може призвести до дивних повідомлень про помилки серед інших). Якщо це не допоможе, ви можете спробувати ті ж самі кроки, але включити "Очистити дані" для програми playstore.


Що таке пакет GApps? Я нічого не спалахнув, крім самого ПЗУ.
Селерітас

1
Користувацькі ROM багато разів не включають Google Apps (GApps: Playstore, GTalk, Maps тощо), але пропонують їх в окремому пакеті / поштовому індексі. Це так званий пакет "GApps" (Google Apps). Я вважаю, тоді ваш ROM вже їх включив?
Іззі

У ній не було Карт Google, і я дуже потребував цього вечора, тому я вирішив пропустити інший ROM (тому ця проблема більше не існує). Дякую за допомогу всім!
Celeritas

це працювало для мене у 2016 році, Asus ZenUI, Non Root Android 5.0
Gaurav Chauhan

2
@ Maveň не потрібен кореневий доступ для жодного кроку. Дивіться коментар Гаурава прямо перед вашим, його пристрій також не вкорінився.
Izzy

4

Мабуть, деякі користувальницькі ROM не постачаються з будь-якими службами Google, і щоб виправити це, вам потрібно прошивати пробіли за допомогою такої програми, як Clock Work Mod. На цій сторінці є посилання для завантаження прогалин.


Спеціальні ROM рідко постачаються з уже інтегрованими програмами Google Apps. Тож мені цікаво, як вам вдалося: а) запустити додаток Play Store та б) очистити кеш із Play Store + Служб Google (як зазначено у вашому запитанні), якщо вони не встановлені :)
Izzy

Хороший момент, дуже погано, що так давно я забув.
Селерітас

Так і думав. І все-таки додали його для інших таких заплутаних людей, як ми, тому вони не думають, що вони зійшли з розуму і є єдиними, хто бачить тут невідповідність :)
Izzy

Ти це сказав. Прочитайте ще раз свій власний коментар (мій акцент): Ви спалахуєте пробілами. Окремо. Вони не постачаються з ROM. Якщо ви просто встановите ROM, але не чітко прошивайте GApps, GApps немає. Ясно? :)
Izzy

1

Я вирішив цю проблему, скинувши налаштування програми.

Після скидання налаштувань програми воно скине всі налаштування програми. Вам не потрібно турбуватися про дані свого додатка; ви не втратите його.


Боже, дякую за цю пораду! Зараз у мене є циклічна помилка, яка заважає мені робити що-небудь ... Аварій запуску, показуючи те саме спливаюче повідомлення та вуаля ...
Олександр
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.