Що робити s *! +, Щоб зробити, щоб клавіатура 4.2 пальця перестала цензурувати мене?


25

Нова клавіатура swype-стилю на моєму оновленому 4.2.1 Galaxy Nexus 4.2.1. Однак, коли я намагаюсь висловити себе більш барвисто, пробіжна дія не дає слова, яке я хотів би написати. Це слово вже є в словнику пристрою, тому воно не дозволяє мені додавати його до словника для розпізнавання, як я це робив з іншими словами. Хтось знає, як це виправити?


Щойно я провів полювання (також на 4.2.1 Galaxy Nexus), у моїх налаштуваннях "Google Voice Typing" не вибрано "Блокувати образливі слова". Я можу вводити образливі слова, торкаючись клавіш клавіатури без будь-яких проблем, я просто не можу "провести їх", навіть якщо це саме те слово, яке я просто прослухав без проблем. Не вдається переглянути налаштування пальця, щоб дозволити всі слова.
GAThrawn

Відповіді:


16

Я те, що я назву вирішенням для сьогодення, оскільки це не просте рішення, як допускати образливі слова при голосовому введенні, але воно має той самий остаточний ефект:

  1. У розділі Налаштування виберіть Language & Input
  2. Виберіть Personal Dictionary
  3. Натисніть кнопку плюс (+) у верхньому правому куті
  4. Введіть "образливе слово" під Phraseта Shortcutпробілами
  5. Клацніть кнопку "Назад" (система або вгорі зліва)
  6. Насолоджуйтесь своєю нестандартною ненормативністю

Ви повинні прийняти цю відповідь, оскільки це найкраще і "єдине" рішення, яке я знайшов, що працює.
slybloty

Клянусь! Часто! І хтось повинен зробити персональний додаток для словника, попередньо завантажений усіма кольорами мови, які ви, можливо, захочете. Я б заплатив за це.
Zooks64

7

У мене Nexus 4 від T-Mobile, Google, з Android 4.2.2. Я помітив цю саму проблему, і знайдене виправлення - перейти в Налаштування -> Мова та введення даних -> Потім натисніть значок налаштувань поруч із опцією Клавіатура Google (англійською, американською) -> та зніміть позначку Блокувати образливі слова.

Тепер я можу лаяти слова, хоча часто це не автоматично розпізнаване слово, і мені доводиться вручну вибирати його зі списку інших можливостей. Щодо параметрів голосового тексту, я б запропонував спробувати те саме (тобто знайти його в розділі Налаштування та зняти виділення Блокувати образливі слова чи якийсь подібний варіант). Сподіваюся, це допомагає!


Здається, це не дозволяє безпосередньо переносити слово, але воно пропонує автоматично правильні параметри до передбачуваної профанації. Іноді.
ThorSummoner

1

Деякі клавіатури мають своєрідний "чорний список" для поганих / образливих слів. Перевірте, чи можете ви знайти цю опцію в Налаштуваннях → Мова та введення , де ви зможете її відключити. Я точно знаю, що є така опція для голосового введення ("Блокувати образи" в Налаштуваннях → Голосовий ввід та вихід → Налаштування розпізнавача голосу ), але я не впевнений, чи застосовується ця опція і для клавіатури.


4
Можна підтвердити, що налаштування "Голосова введення" блокувати образливі слова "не стосується перенесення. Я не можу знайти жодного еквівалента для перенесення.
GAThrawn
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.