Android 4.2: Як отримати пасхальне яйце, нову мрію та параметри для розробників?


40
 1. Як я можу знайти писанку сховано в Android Jelly Bean?
 2. Як я можу використовувати це пасхальне яйце, щоб увімкнути приховану мрію в Android 4.2?
 3. Як я можу включити параметри розробника , приховані за замовчуванням в Android 4.2?

Відповіді:


50
 1. Пасхальне яйце з квасолі:

  • Перейдіть до ящика додатків та відкрийте Налаштування , перейдіть донизу та торкніться Про телефон
  • Повторно торкніться Android версії 3 рази: на ній слід відкрити екран, на якому відображаються ваші поточні шпалери та червоний желейний боб
  • (Цей крок не є обов’язковим) Натисніть один раз на червоний желейний боб, і він зміниться на усміхнену голову Android-Jelly Bean, і на екрані відобразиться текст

  Android <4.x версія>

  ЖЕЛЕ

  1-1 1-2 1-3

  На цьому екрані є великоднє яйце Jelly Bean. Але не закривайте це: він повинен бути відкритим, щоб включити ...

 2. Прихована мрія Android 4.2:

  • Торкніться і утримуйте червоний квасоля близько 1 секунди.
  • Ви побачите мультиплікаційний екран з великою кількістю різнокольорових квасолі з Jelly Beans та усміхненими Jelly Beans, з якими ви можете грати, відсуваючи («кидаючи») їх з екрану.

   2-1

  У цей момент буде включена прихована функція: цей анімований екран відомий як BeanFlinger, і відтепер він буде доступний (з чорним фоном), як обраний як один із мрій . Daydreams - це нова функція Android 4.2, що складається з додатків заставки, які можна запускати, коли телефон або планшет підключений або заряджається ( детальніше про Daydream ).

  2-2 2-3 2-4

 3. Увімкніть параметри розробника (якщо ви їх включили, але хочете відновити цей процес, див. Примітку 3)

  • Перейдіть до ящика програм і відкрийте Налаштування
  • Перейдіть донизу та торкніться Про телефон
  • Натисніть кілька разів. Збірка номер 7 разів. Починаючи з 3-го крана, ви побачите приказку з тостомYou are now X steps away from being a developer.
  • Після 7-го торкання вам слід отримати тост: " You are now a developer!Якщо ви продовжуєте натискати номер збірки , тост зміниться на No need, you are already a developer.:)

   3-1 3-2 3-3

  • Наведені вище дії вмикають екран параметрів розробника , відключений за замовчуванням у 4.2 ( більше інформації ). Відтепер параметри розробника відображатимуться на екрані налаштувань .

   3-4 3-5


ПРИМІТКИ:

 1. Якщо натиснути Android-версію на екрані про телефон 4 рази, ви теж зробите фокус, показуючи прямо усміхнений Jelly Bean.

 2. У різдвяний сезон, поряд з квасолею, ви зможете побачити мандрівну цукерку ! Він працює як у великодньому яйці BeanFlinger (зображення ліворуч), так і у мріях BeanFlinger (зображення праворуч).

  N-1 N-2

 3. Якщо вам не потрібні параметри розробника, ви можете вимкнути комутатор на цьому екрані (ліве зображення) або очистити дані з програми Налаштування ( Settings > Apps > All > Settings), якщо ви хочете повністю видалити запис параметрів розробника з екрана налаштувань (зображення праворуч).

  N-3 N-4

 4. Все вищезазначене працює і в Android JellyBean 4.3 та Android KitKat 4.4.x


3
Перша частина також працює в інших версіях Android . Анімація відрізнятиметься від кожної версії.
Телпер

1
Параметри розробника можна повторити, перейшовши в Налаштування -> Програми -> Все -> Налаштування та очистивши дані. Це приховає лише параметри розробки, AFAIK. Інші параметри, такі як тривоги та паролі Wi-Fi тощо, як і раніше,
Raghav Sood

Дякую @ raghav-sood, тепер я можу оновити відповідь, додавши всі пропущені скріншоти!
Франциско Альварадо

Поведінка, яку ви вказали у пункті 3 у першій частині своєї відповіді, насправді вимагає CDD для Android , розділ 6.2, і не є лише писанкарством.
bwDraco

(продовження попереднього коментаря) "Реалізація версії Android за замовчуванням приховує меню" Параметри розробника "та дає змогу користувачам запускати Параметри розробника після натискання семи (7) разів пункту меню Налаштування> Про пристрій> Номер збірки. Реалізації пристрою ОБОВ'ЯЗКОВО забезпечують послідовний досвід для параметрів розробника. Зокрема, реалізація пристрою ОБОВ'ЯЗКОВО приховує параметри розробника за замовчуванням, і ОБОВ'ЯЗКОВО забезпечити механізм включення параметрів розробника, який відповідає вхідній версії Android ".
bwDraco
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.