Як налаштувати Nexus 7/10 для сімейного використання


17

Я розглядаю можливість придбати один із планшетів Nexus для своєї родини. Я думаю, що підтримка багатьох користувачів - це чудовий спосіб відокремити мої програми від дитячих ігор. Але те, що я читав про впровадження декількох користувачів, здається відсутнім. Без пристрою для експерименту на мене залишається запитати, як це працює.

Що я хотів би зробити, це налаштувати себе як власника, використовуючи мою електронну адресу Google та облікові дані Play Store. Далі я хочу додати користувачів для своєї дружини та своїх дітей. Налаштувати профіль для моєї дружини дуже просто, оскільки у неї є власний телефон Android, і я можу використовувати для цього її обліковий запис Google. Це додавання профілю користувача для кожного з моїх дітей, в чому я не впевнений.

  1. Мої діти молоді та не мають електронних адрес. Також я не хочу їх ще. Чи потрібно створити адресу для кожного з них? Які мої альтернативи?

  2. Чи можу я налаштувати Play Маркет для дитячих профілів користувачів для використання мого входу / облікових даних Play Store? На своєму телефоні у мене є можливість зробити це, хоча я не знаю, який ефект це буде мати там (чи він видаляє додатки з першого входу та синхронізує ті з другого)?

Очевидно, я не хочу платити кілька разів за додатки для своїх дітей. Для дорослих одна річ купувати власні програми, але чи дійсно Google очікує, що кожна дитина матиме пов’язану кредитну карту та купувати власні додатки?

Будемо вдячні за будь-яку допомогу в правильному способі налаштування планшетного ПК.


У мене Nexus 7, я налаштую нового користувача і випробую його, візьму кілька скріншотів і опублікую їх як відповідь. Гарне питання.
Арахіс

Дякую, мені дуже цікаво, що відбувається з деякими різними перестановками.
tcarvin

Якщо ви протестуєте декілька речей, подивіться, чи можете ви створити тестовий профіль користувача для малюка без облікового запису google, а потім налаштуйте Play Маркет для використання справжнього облікового запису google.
tcarvin

Так, я це роблю, я це трохи напишу.
Арахіс

Не впевнений, що моя відповідь охоплювала "(чи видаляє програми з першого знака та синхронізує ті з другого)?" Ви могли б уточнити, що ви маєте на увазі?
Арахіс

Відповіді:


9

Налаштування облікового запису дитини на пристрої, це досить просто, є огляд цього процесу тут . Ви не повинні підписувати дитину в обліковому записі Google, вона дозволяє пропустити ці кроки.


Припустимо, що ви хочете, щоб ваші діти мали змогу завантажувати будь-які додатки, за які ви вже заплатили, або бажаєте завантажувати будь-які додатки, які ви купуєте, увійдіть у Play Store на дитячому обліковому записі за допомогою облікових даних вашого основного облікового запису. також вирішив не синхронізувати всі електронні листи / контакти / тощо. в цей момент. Потім ви можете додати PIN-код до Play Store, щоб вони нічого не могли купувати з вашими реквізитами, а також вибрати рейтинг зрілості вмісту, який вони бачать, це не вплине на налаштування Play Store основного облікового запису на пристрої, незважаючи на факт, що ви використовуєте той самий обліковий запис Google у магазині.

З цього моменту ваші діти можуть отримати доступ до всіх уже оплачених заявок, але завдяки PIN-коду не буде витрачено жодних ваших грошей, принаймні, не без ваших знань, і вам не довелося реєструвати їх у акаунті Google.

Будь-які додатки, які вони також завантажують, автоматично не включаються до списку додатків для ваших основних облікових записів, тому вам не доведеться турбуватися про те, що вони завантажуватимуть безліч ігор, і це заповнює ваш домашній екран у стилі la iPad / iPhone.

Мінусом цього підходу є те, що ваші діти зможуть читати ваш GMail, бачити ваш календар та контакти тощо. Хорошим рішенням цього є шафка додатків, яка обмежує їх у використанні цих програм. Я перевірив APP Lock, і, здавалося, добре робив цю роботу.


Якщо ви не заперечуєте проти того, щоб ваші діти не могли завантажувати додатки, які ви вже заплатили на свій рахунок, і не турбуєтесь про те, що не можете отримати доступ до жодної гри, яку ви купуєте, тоді я думаю, що варто було б зареєструватися на новий основний обліковий запис Google та додавання до нього реквізитів вашої кредитної картки. Потім ви можете ввійти в магазин Google Play за допомогою цього нового облікового запису, налаштувати PIN-код та термін погашення таким же чином, як і останній підхід, але цього разу вам не доведеться турбуватися про те, щоб вони побачили ваші електронні листи чи будь-яку іншу інформацію, яка є пов'язано з вашим основним обліковим записом.


Для обох цих підходів, якщо ви завантажите програму в обліковий запис дитини з основним обліковим записом, вибраним у магазині, але також додали електронну пошту дитини, а потім переключитесь до цього в магазині після завантаження, додаток залишиться на пристрої та як і раніше бути корисним.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію, уточнення або знімки екрана, просто скажіть у коментарях, і я додам її або випробую, якщо я ще цього не зробив.


Це здається, що поки що я маю робити другий варіант, але для тих, хто має більше ніж одну дитину, це все ще створює проблеми, оскільки кожна дитина не може мати власну установку в цій ситуації правильно (не купуючи повторно ту саму гру для однаковий пристрій для кожної дитини)?
tcarvin

1
Будь-яка опція може працювати для декількох облікових записів дітей на пристрої, оскільки існує одна основна облікова програма, яка купує додатки, і вони пов'язані з цим. Тож якщо ви створили обліковий запис двох дітей на планшеті та додали свій обліковий запис до обох своїх Play Магазинів, коли ви купили гру для однієї з них, вона буде доступна і для іншого.
Арахіс

Солодке! Бажаю, щоб я міг вам закинути додатковий +1
tcarvin

2

Якщо ваші діти користуються вашим обліковим записом Google, ви можете встановити якусь шафку додатків, щоб зупинити їх відкриття програми GMail та читання ваших електронних листів.

Новіші версії Google Play також дозволяють застосувати PIN-код до покупок - що, мабуть, було б зручно в цьому місці.

Якщо вони користуються вашим обліковим записом Google, вони матимуть доступ до всіх придбаних вами програм, але якщо їх немає, їх доведеться купувати знову.

Якщо ви не хочете використовувати свою електронну адресу / обліковий запис google для своїх дітей, вам доведеться зробити їх такими, якби вони користувалися Google Play. Ви можете зберегти паролі та встановити шафку додатків, щоб запобігти відкриттю програми gmail.

Єдине питання, у якого вони мають свої облікові записи, - це те, що вам доведеться заново купувати програми для їхніх облікових записів.

Якщо ви бачите номер 2, ви можете мати необмежену кількість пристроїв із одним обліковим записом google - він не видалить додатки з вашого телефону, але він може завантажувати програми, якщо вони є резервними копіями. Щоб протидіяти цьому, вам потрібно буде встановити прапорець "Відновити дані з цього облікового запису Google" під час налаштування облікового запису Google.


Якщо я створую профіль для кожного зі своїх дітей із новою секретною адресою електронної пошти для них, чи можу я згодом змінити обліковий запис Play Store на свої облікові дані та придбати для них додатки, які потім пов’язані з їх профілем?
tcarvin

Ні. Покупки додатків пов’язані з обліковими записами google, і їх неможливо перенести. Ви можете зробити їх обліковим записом, а потім додати свій обліковий запис для google play та завантажувати платні додатки. Ви навіть можете видалити свій обліковий запис, але додатки не будуть пов’язані з їх обліковим записом, і вам доведеться використовувати його для оновлення.
Ліам Ч

Я не заперечую, що вони не пов'язані з підробленим обліковим записом google, який я налаштовую, доки вони пов’язані / доступні зі свого "профілю" на планшеті. Я не можу сказати, чи обліковий запис Google і профіль у таблиці є синонімами або просто пов’язані один з одним.
tcarvin

Вони пов'язані один з одним. Якщо ви налаштували новий профіль на планшеті, він має власний обліковий запис Google і його потрібно використовувати для завантаження програм.
Liam W

Для підтвердження, схоже, що з тестування Арахіс зробив, що відповідь на моє запитання "Якщо я створую профіль для кожного зі своїх дітей з новою секретною адресою електронної пошти для них, чи можу я згодом змінити обліковий запис магазину Play на мої облікові дані і купувати для них додатки, які потім пов’язують із їхнім профілем? " це так ? (Хоча можливо замінити пов’язане з доступним більш точним). Я вдячний за всю допомогу та відгуки ... Я б вам обох
додав

0

Якщо ви щасливі укоренити планшет, ви можете використовувати Multi-User App Share . При цьому придбайте / встановіть усі програми для планшета як користувач адміністратора, тоді ви можете вибрати, який із цих додатків доступний іншим користувачам.

Таким чином, вам не потрібно встановлювати адресу електронної пошти для кожної дитини, і дитина ніколи не матиме доступу до вашого облікового запису. Якщо ви своєчасно дасте дитині електронну адресу, тоді вона може отримати доступ до своїх електронних листів, не бачачи ваших.

Попередження: Багатокористувацька програма додатків наразі знаходиться в бета-версії.


Чи знаєте ви, що якщо використовувати щось подібне - це щось, з чим Google у порядку, чи, можливо, вони намагатимуться дещо відключити цей злом в майбутньому?
Іларі Каясте

0

Ще одна альтернатива, якщо у вас є вкорінений пристрій або ви хочете його викорінити, - AppShare (+) .
(Повне розкриття: Я розробник).

Це імітує метод, який Google використовує для вмикання / відключення програм у акаунті користувача.

Ви можете встановити його в основному обліковому записі, а потім вибрати, який із ваших додатків ви хочете "поділитись" (увімкнути) для кожного з ваших дітей-акаунтів.

Ви також маєте можливість "скасувати" (відключити) систему чи програми користувачів.
Таким чином, ви можете видалити додаток Gmail або навіть магазин Play Store, щоб запобігти дітям потрапляти на речі, які ви не хотіли б. Я виявив, що це найкраще працює, коли ви видаляєте системні програми від "свіжого" користувача - тобто такого, у якого ще не було налаштовано обліковий запис Google.

Однак для платних додатків ви можете - залежно від того, як працює їх ліцензування - потрібно додати обліковий запис Google, який ви використовували для придбання програми, до користувача, з яким ви хочете поділитися платним додатком, щоб він працював.

Play Маркета опис пояснює , що може бути зроблено, і деякі обмеження, більш докладно.


Чи знаєте ви, що якщо використовувати щось подібне - це щось, з чим Google у порядку, чи, можливо, вони намагатимуться дещо відключити цей злом в майбутньому?
Іларі Каясте
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.