Розширений пошук у магазині додатків Play?


22

Знайти хороші програми непросто. Чи можливо за допомогою іншого веб-сайту додатків здійснювати пошук тільки в додатках (список програм), які мають принаймні 500 тис. Завантажень і принаймні 10 к. Відгуків?

Щось на кшталт того, щоб зробити магазин Play в базі даних назв додатків із стовпцями для перегляду рахунків та облікових записів, а також виконайте команди SQL з пунктами де


2
500k завантажень, 10k оглядів! Ви намагаєтеся бути жорсткими щодо нових / маленьких розробників, таких як я .. :( І Google Play вже надає найпопулярніші додатки у верхній частині результатів пошуку, тому більшість з них є популярними додатками.
Suraj Bajaj

2
Не підводить вас, @SurajBajaj - ОП не заявив, що завжди цим користуватися. Але я можу уявити собі чимало випадків, коли така річ виявилася б корисною для розбору небажаних результатів. Як і на інших сайтах магазинів (напр., Amazon), тут би непогано знайти деякі фільтри: "лише 3+ зірок, ціна від ... до, 100+ рейтингів, 1000+ завантажень, плюс ваші слова пошуку ... Подумайте про це.
Іззі

1
@Izzy Я розумію. Перше речення мій коментар, я просто жартував ... :)
Suraj Bajaj

Відповіді:


18

Я створив це .

Це вдосконалена пошукова система Google Play, я хотів її створити давно. Тепер це зроблено 😀

Оскільки в Google немає API для пошуку в Play, я використовую скрепер із відкритим кодом.

Практично всі характеристики додатків можна відфільтрувати та сортувати.

Сподіваюся, вам це сподобається, і, будь ласка, повідомте мене, якщо ви знайшли помилку чи маєте запит на особливості.

Це відкритий код: KPlaysearch


Пошукова маска виглядає добре (якщо ви хочете ще кілька ідей, ось мій обмежений пошук, який базується на додатках ~ 14k у моїх списках). Хороша робота!
Izzy

Підтверджено, саме в цей момент це працює, дякую! Прибирання коментарів потім. // Хороша робота! Оновлений і вже згадуваний у моїй (німецькій) Android книзі Android (у новій версії щойно вийшов тиждень тому :)
Izzy

1
Я створив дивовижний список безкоштовних додатків без реклами та додатків для Android, якщо це може допомогти комусь із вас ^^
KaKi87

Просто стежте за програмами із зіркою в списках моїх програм для них. І неодмінно уникайте тих, хто має "піктограми монітора" (або занадто великі "цифри", а також "дозволи" поруч із їхніми іменами) :) Але дякую!
Іззі

Не слід рекомендувати людям уникати програм через кількість дозволів, оскільки це не завжди все гаразд або неправильно: більше дозволів також означає більше функцій, а також кращу роботу користувачів. Я погоджуюсь, що дозволи іноді можуть знизити безпеку та конфіденційність, але це занадто багато стереотипів на сьогодні.
KaKi87

3

Схоже, те, що шукає ОП, можна зробити в AppBrain, використовуючи &sort=popularпараметр URL. Дивіться, наприклад, цей приклад пошуку синхронізації файлів : Перша сторінка результатів mosly містить програми з 10 к + завантаженнями з хорошим "внутрішнім рейтингом" (вони мають власний "рейтинговий номер" на додаток до рейтингу магазину). Перевіряючи деякі, вони, схоже, мають і 10k + рейтингів на GPlay. Можлива додаткова фільтрація для безкоштовної / оплаченої, нової / оновленої, app2sd, зниженої ціни.

Хоча це не саме те, про що просили, я думаю, це досить близько. Ще один хороший список результатів можна отримати з &sort=highest-ratedваріантом, який, здається, сортується за рейтингом магазину: "синхронізація файлів" за рейтингом .


2

Оскільки Google (та інші пошукові системи) індексують веб-версію Play Store, створена масивна база даних про кожен елемент Play Store, і пошук в ньому абсолютно безкоштовний!

У Google ви можете уточнити пошукові запити в Інтернеті, як, наприклад, -для виключення слів із пошуку або ..для пошуку в діапазоні тощо.

Наприклад, для пошуку безкоштовних програм, які не містять реклами та покупок у додатках: site:play.google.com/store/apps/details -"Contains ads" -"in-app purchases" -Buy Free


На жаль, Google іноді повертає інші локалізовані версії Play Store (наприклад, Німеччина, Еспанол, Французька мова тощо), як показано на URL-адресі &hl=), а оскільки для різної локалізації використовуються різні ключові слова (наприклад, "Contiene anuncios" замість "Містити рекламу" ), може бути важко розібратися в реальному результаті ...
Ендрю Т.

ця сторінка стверджує, що я можу поставити знак долара перед номером, щоб шукати ціну, але коли я це роблю, вона повертає лише результати з тим числом, яке не є цінами! Я хотів би, щоб був спосіб шукати конкретну ціну для (наприклад,> 4,99 дол. Та <5,25 дол. США)
Майкл

Це найкраща відповідь
Марко Демайо

0

Кілька способів ви можете налагодити або усунути це:

  1. Виберіть варіант для перегляду лише результатів англійською мовою (або будь-якою рідною мовою). Я думаю, це у ваших пошукових налаштуваннях; можливо, вам доведеться переглянути настільну версію сторінки результатів, щоб отримати її.

  2. Переглядаючи сторінку, яка, здається, є з вашої мови, перегляньте & hl = та наступний текст у URL-адресі. Скопіюйте це у буфер обміну. Потім поверніться на сторінку результатів пошуку та додайте inurl: потім вставте те, що щойно скопіювали, праворуч від: (двокрапка). Переконайтеся, що між двокрапкою (:) та тим, що ви щойно вставили, немає пробілів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.