Служби Google вбивають мою батарею, тримаючи телефон у спокої


19

В останні кілька днів мій Galaxy S3 перейшов від 12-13 годин до приблизно 6 годин. Перевіряючи монітор акумулятора, схоже, це говорить про те, що телефон постійно залишається неспаним і в цьому винні Google Services.

Нещодавно у мене виникли справжні проблеми із заморожуванням телефону Google Chrome, тому я видалив і повернувся до рідного веб-переглядача, але проблема з акумулятором зберігається ...

Зображення акумулятора 1 Зображення акумулятора 2 Зображення акумулятора 3

Хто-небудь відчував щось подібне .... це скидання фабрики єдине рішення? (Версія Android 4.1.1)

Відповіді:


9

Після кочення через усі варіанти я виділив першопричину цієї проблеми.

У режимі синхронізації облікового запису Google я ознайомився з усіма доступними налаштуваннями, але, здавалося, викликає проблему, був варіант «Синхронізувати Інтернет», який просто постійно працює (і, здається, не підтримує телефон у режимі пробудження.

Якщо вимкнути це, повернувся акумулятор до норми.

Я досі не маю уявлення, чому мій телефон намагався синхронізувати весь Інтернет :-)


Мавен, мабуть?
theTuxRacer

2
синхронізація Інтернету, ймовірно, означає, що історія браузера вашого комп'ютера та дані синхронізуються з вашим мобільним хромовим браузером. це найгірша частина споживання даних.
таван

@thavan Існує окремий параметр для синхронізації Chrome.
Спук

1

Щоб додати відповідь Діна, у мене також було кілька додатків для Android, які розряджали мою батарею, використовуючи Sync протягом усього дня. Програми, перелічені на вкладці "Облікові записи" в розділі "Налаштування", синхронізуються через Служби Google. За допомогою програми Tasker я запланував запуск Sync щогодини протягом 3 хвилин. Після цього мій ресурс акумулятора значно покращився. Ось рецепт профілю Tasker:

Програма планування синхронізації

  • Час: з 06:00 до 23:00 (повторювати кожні 1 год)

Завдання

  • Дія 1 (необов’язково): Повідомте [Назва: Планувальник синхронізації, Текст: Тепер синхронізується !, Піктограма: ваш вибір]
  • Дія 2: Автосинхронізація [Встановлено: увімкнено]
  • Дія 3: Зачекайте [MS: 0, секунд: 0, хвилин: 3, годин: 0, днів: 0]
  • Дія 4: Автосинхронізація [Встановлено: Вимкнено]

0

Просто хотів подякувати Діну за його відповідь. "Служби Google" також розряджали акумулятор, як божевільний, і після вимкнення безлічі варіантів синхронізації облікових записів Google - включаючи "Синхронізувати Інтернет" - час роботи батареї мого S3 помітно покращився. Зараз я синхронізую лише електронну пошту, календар та контакти. (Я також прямо відключив додаток Пошуку Google, який включає Google Асистент, щоб він міг також грати роль.)


0

Я не бачу цієї відповіді тут, тому додавання цього як описаної проблеми схоже на проблему, яку я мав саме цього тижня.

Нещодавно, з моїм huawei p9, сталося злив акумулятора, раптом, без видимих ​​причин. Популярний акумулятор служби Google Play Services, а також різноманітні інші програми.

Пропозиція вимкнути автоматичні оновлення додатків вирішила проблему для мене (після того, як я здійснив загальне очищення та оновлення ОС та видалив обліковий запис google (для якого аутентифікація застаріла), що не вирішило проблему).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.