Відео з Youtube відкриваються у веб-переглядачі за замовчуванням


26

Коли я переглядаю мережу за допомогою програми Internet (браузер за замовчуванням), посилання youtube відкриваються у веб-переглядачі, а не у програмі youtube. Я не можу вибрати будь-який варіант, як раніше. У програмі Менеджер програм> Інтернет не встановлені параметри за замовчуванням . Я спробував очистити кеш-пам'ять та дані для додатків Інтернет та Youtube, але у мене все ще є ця проблема. Те саме з посиланнями на youtube Facebook, вони відкриваються у браузері, немає можливості відкривати його у ютубі ... це зводить мене з розуму

Я використовую Samsung Galaxy S3 з Jelly Bean.

Виявляється, ця проблема також є в HTC EVO ( http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1688866 ), що пов'язане з позовом Apple. Якщо я добре пам’ятаю, у мене не було цієї проблеми, коли в мене був «Бутерброд з морозивом».

Крім того, якщо я довго натискаю посилання YT у браузері, не з’являється жодна опція, щоб відкрити його в додатку? Що дає?


Що ви маєте на увазі під "переглядом мережі в Інтернеті"? Що таке "інтернет-додаток", який ви використовуєте. Ви маєте на увазі браузер за замовчуванням?
Pandoo

Ви можете спробувати видалити браузер, а потім перевстановити його? Подивіться, що відбувається між посиланнями в інший час у іншому браузері?
Арахіс

Так, браузер за замовчуванням.
Cris

Я не можу видалити браузер, кнопка для видалення є сірою.
Кріс

Ви спробували перевстановити додаток youtube?
Ірфан

Відповіді:


8

Спробуйте скинути налаштування програми. Перейдіть у Налаштування -> Програми , виберіть у меню Скидання налаштувань програми та підтвердіть Скидання програм . Це скине всі налаштування програми.

Щоб скинути налаштування для певного додатка (наприклад, браузера), виберіть його в Налаштуваннях -> Програми та натисніть кнопку Очистити параметри за замовчуванням у Launch за замовчуванням розділ.

Наступного разу, коли ви спробуєте відкрити відео YouTube, вам слід запитати, який додаток використовувати.

Ці інструкції були перевірені на чистому желе Jelly Bean (на Galaxy Nexus).


Людина, яка ставила це запитання, зазначила, що «чіткі налаштування за замовчуванням» не працюють для нього.
АлікЕльзін-кілака

4

У мене була така ж проблема, ось один із способів її усунення: встановити рядок агента користувача як робочий стіл.

Для цього введіть about: налагодження в адресному рядку, щоб отримати налаштування налагодження, а потім перейдіть до Налаштування> Налагодження> UA String. Встановіть його на робочий стіл, перезапустіть браузер і завантажте будь-яку URL-адресу YT - це повинно показати вам можливість відкрити додаток YouTube.

Тестовано особисто на Nexus S під управлінням Android 4.2.


Дякую Сумеш, але це теж не працює, і я зробив усе, як ти сказав, навіть перезавантажив телефон. Ну добре ...
Крис

1

FacebookLinks виправляє проблему Facebook, вона дозволяє відкривати допис у YouTube з Facebook безпосередньо за допомогою програми Youtube!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.obteq.sharetoyoutube


Ласкаво просимо до StackExchange і дякуємо за ваш внесок! Якщо вам потрібні значки, заповніть усі поля у своєму профілі та прочитайте посилання "Про" біля вікна пошуку. Насолоджуйтесь StackExchange!
Девін Коллі Джонсон

-1

Перейдіть у меню "Налаштування" та очистіть налаштування програми YouTube. Він скине ваші дані, і вам буде запропоновано відкривати відео.


-1

Це справді працювало для мене! Просто виконайте наступні дії:

  1. Перейдіть у Налаштування
  2. Перейдіть до програм
  3. натисніть на Google Chrome додаток
  4. Спустіться вниз і натисніть «очистити за замовчуванням»

Все, що ви зробили, і наступного разу, коли ви натиснете, щоб переглянути відео, воно повинно дати вам можливість вибрати додаток Youtube.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.