Як я можу знати, які додатки зараз підключаються до Інтернету?


26

У мене Samsung Spica працює з Eclair (з корінням). Я неодноразово помічав, що, незважаючи на параметр Автосинхронізація, вимкнено , на панелі сповіщень з’являється значок синхронізації. За замовчуванням Gmail, Календар та контакти налаштовано для синхронізації кожного разу, коли включена опція Автосинхронізація.

Я не використовую програми для планування, як-от Locale або Tasker.

Чи є програма чи якийсь спосіб побачити, який додаток підключається до Інтернету в будь-який момент часу? Або хтось може перевірити, чи подібне поведінка відображається значка синхронізації є нормальним?


Чому ви не відключите wifi / 3g, коли він вам не потрібен?
балки

@balki Можливо, щоб отримувати сповіщення?
Revetahw каже: Відновити Моніку

Можливо, ви хочете побачити тут відповідь, яка робить цю роботу та багато іншого, з точки зору відстеження використання даних додатків у реальному часі
beeshyams

Відповіді:


8

OS Monitor це робить. Показує назву програми та IP-адресу з'єднання (включаючи WHOIS з картою при натисканні на нього).

EDIT: Я повинен зазначити, що значок синхронізації TYPICALLY позначає синхронізацію на рівні системи. У вас кожен елемент (GMail, Контакти, календар, Facebook) явно вимкнено в налаштуваннях?


Ні ... насправді я використовую Gmail, Календар та контакти (без FB) для синхронізації. Але я розумів, що вони цього не роблять і не повинні, якщо не ввімкнено функцію автоматичної синхронізації або не буде виконано ручне синхронізація в розділі "Облікові записи" налаштувань. Я спробую OS Monitor деякий час, перш ніж звітувати. Спасибі!
Спаркс

@Sparx: Параметр Синхронізація на системному рівні є добровільним, не обов’язковим, додатки можуть ігнорувати його, і погано написані програми можуть все ще синхронізуватися, навіть якщо ви вимкнули синхронізацію на системному рівні.
Лежати Райан

Правда ... Я бачив, як це відбувається. Але завдяки OS Monitor, відомо, які програми намагаються підключити.
Спаркс

Я використовую Redmi note 4X під керуванням MIUI 9, і він говорить, що мій пристрій не сумісний з цією версією. Якісь покажчики?

4

PhoneUsage відстежує кількість даних, які ви використовуєте щодня, і добре відображає, які програми використовували, скільки даних.

Ось приклад того, як виглядав мін у цьому місяці:

введіть тут опис зображення
Натисніть, щоб збільшити зображення

ПРИМІТКА. Відстеження починається лише після встановлення.


Чи показує це використання в режимі реального часу? Адже це питання.

2

Перевірте бездротовий монітор SPB . Він може надавати вам звіти за діапазоном дат, які програми використовували дані, скільки даних вони використовували, і розбиває їх, щоб ви могли бачити дані Wi-Fi порівняно з даними плану даних.

Є новий додаток " Мій менеджер даних" , який коштує частку.

Ви також можете це перевірити. Це в основному те саме, хоча також покаже вам дані роумінгу. Крім того, ця дозволяє вводити щомісячну дату початку, щоб ви могли відстежувати її відстеження даних відповідно до вашого платіжного циклу.


2

Я здивований, що Онаво ніхто не згадав ! Це чудово працює! І досить інтуїтивно зрозумілий інтерфейс!

ОНОВЛЕННЯ: Здається, Onavo витягнуло додаток менеджера даних з магазину додатків і створило додаток VPN + Data Manager. Ви можете знайти його тут . Я не користувався ним, тому не знаю, наскільки це корисно.


Схоже, відстежуються лише мобільні дані, а не WiFi.
sancho.s Відновіть Моніку

1
У Google Play Store йдеться про те, що "предмет не знайдено".

@ Snađошƒаӽ оновив посилання
Nikhil

1

Використовуйте Netlive . Це дасть вам статистику використання даних програмами в режимі реального часу.0

Cm менеджер даних

Чи найкращі програми показують, що ви хочете, щоб програми були підключені навіть система, можливо, віруси для виявлення

І може заблокувати використання будь-яких програм


-1

Так, я використовую цю програму з Google Play під назвою AndroidBooster від NetQuin . Цей додаток надає вам список програм, які, можливо, використовують вас в Інтернеті.

Після встановлення перейдіть на вкладку «Утиліти»> «Менеджер мереж» і там ви побачите список програм, які можливо використовують Інтернет. Він повідомить, чи може програма користуватися Інтернетом. Він не вказує, скільки даних використовує або використовує кожен додаток.
Удачі

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.