Які мінімальні технічні характеристики для Android?


Відповіді:


37

Почніть зі сторінки сумісності Android . Це окреслює цілі сумісності Android та посилання на поточний документ із визначення сумісності, який має технічні вимоги. Всі версії CDD на сьогоднішній день наведені нижче.

Вони також пов'язані зі сторінкою завантажень сумісності Android, яка також включає тестові набори.

Не існує програми сумісності для старих версій Android, таких як Android 1.5 (відома в розробці як Cupcake). Нові пристрої, призначені для сумісності з Android, повинні постачатися з Android 1.6 або новішою версією.

Помітні бали:

Вимоги в цих документах повинні відповідати пристрою, який має "затвердження Google" та постачається з офіційними програмами Google, такими як Play Store та Google Talk. Однак вони не обов'язково є жорсткими вимогами. Оскільки Android є відкритим кодом, його можна модифікувати для роботи на меншому апаратному забезпеченні, а також можливе навпаки - зміни, необхідні для роботи ОС на пристрої, можуть зробити зображення мікропрограмного забезпечення занадто великим, щоб розміститись на ньому, наприклад.


Кілька місяців тому це було відредаговано, щоб стверджувати, що лише для Android 4.4+ потрібен процесор ARMv7, тоді як він раніше говорив про Android 4+. Яка історія для цієї зміни? Це той факт, що 4.0 за замовчуванням не підтримує ARMv5, але його можна модифікувати (перемикаючи двигуни javascript з V8 в АТ, відповідно до groups.google.com/d/msg/android-building/Q_gU1zb6DLc/… ) для роботи на ARMv5, який пізніше було видалено (у 4.4)?
mstorsjo

@mstorsjo Зміна була здійснена на основі коментаря (з часу очищення), зазначивши, що 4.0 CDD не згадував вимогу v7, але 4.4 - це зробив.
Матвій

@MatthewПрочитайте спасибі Однак, в той же час, примітка про власні версії, що підтримують ARMv6, змінила значення, можливо, ненавмисно: У 4.0-4.3, де ARMv6 не підтримувався за замовчуванням, але можна змінити джерело для його створення, відомі ARMv6 будує - але чи є насправді такі відомі збірки для 4.4+?
mstorsjo

На жаль, немає фактичного переліку вимог до обладнання. Наприклад, я не можу знайти список мінімальних наборів інструкцій x86 cpu, таких як SSE2, SSSE3, SSE4.1 і т. Д. Та сама проблема з обладнанням arm64. Я не можу знайти, які розширення процесора є мінімальними, як, наприклад, asimd, crc, aes, sha і т.д.
Зітхніть
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.