Як Google Play працює, якщо програма сумісна з моїм пристроєм?


17

У мене є один «загальний» планшет Android, і часто, коли я приходжу встановити та застосувати додаток, Google Play каже, що це несумісне з моїм пристроєм. Це трапляється навіть у популярних додатках, таких як Twitter, Instagram, Evernote, Foursquare і навіть Google Maps!

Я знаю, що це працює, тому що якщо я скопіюю APK зі свого телефону Motorola на цей планшет і встановлю його вручну, він працює нормально (принаймні це роблять Instagram та Twitter).

Я не намагаюся змусити Instagram працювати на своєму планшеті. Я намагаюся знайти спосіб встановити програми з Play Store.

Google Play каже, що програми несумісні

Як і де Google Play здійснює перевірку сумісності на моєму пристрої? Я підозрюю, що сказати, що перевірка не вдається. Я хочу мати змогу встановлювати додатки, які працюватимуть на моєму пристрої, і зупиняти Google Play, що запобігає мені.


2
Програми не заблоковані через країну мого пристрою. Я знаю це, тому що коли він заблокований через країну, повідомлення інше i.imgur.com/B69bn.png, і навіть не відображатиметься в Google Play, Я повинен відкрити сторінку на своєму робочому столі.
Той бразильський хлопець

1
Як мій телефон Motorola Defy, так і мій планшет Generen Genesis мають Android 4 (Cyanogenmod 9 у випадку мого телефону, невідомий rom у разі планшета).
Той бразильський хлопець

Відповіді:


10

Коли розробники роблять програми, вони повинні вказати будь-які вимоги до апаратного / програмного забезпечення у файлі, який називається androidmanifest.xmlфайлом.

Це можуть бути вимоги до апаратного або програмного забезпечення, наприклад, якщо додатку потрібен GPS або функції телефонії - або якщо він працюватиме лише в певній версії Android.

Коли ви використовуєте Google Play, він надсилає "функції" вашого пристрою на сервер, а потім фільтрує додатки відповідно.

Найбільш вірогідною причиною, яку Google Play вважає несумісною, є те, що для неї потрібно встановити певну роздільну здатність екрана - або, можливо, за замовчуванням портретний / альбомний режим.

Деякі планшети мають низьку роздільну здатність, а також говорять Google Play, що вони не можуть перейти в портретний режим.

Можливо, ваш планшетний ПК є загальним, що він не має необхідних GPS або датчиків, за якими маніфестний файл каже, що він потребує, і ринок не дозволяє вам встановлювати через це.

Я з’ясую, що потрібно для програми instagram (подивіться на маніфест) та відредагую цю відповідь для вас.

Редагувати:

Згідно з маніфестом Instagram, єдиним "необхідним" елементом є версія GLE - мінімум 131072. Це також може бути пов’язано з налаштуваннями країни / постачальника планшетів.

Twitter потребує мінімум Android 2.1, а також може знадобитися вібратор, оскільки він використовує дозвіл вібрації.


1
Ні, це не через країну мого пристрою, ані носія. У нього немає оператора зв'язку (немає можливості GSM або телефону), і коли якийсь додаток заблокований через країну, відображається повідомлення інше - i.imgur.com/B69bn.png
Цей бразильський хлопець

@ ruda.almeida Тільки що охоплює всі межі ...
Liam W

Немає проблем, я просто надав більше даних, дякую за ваші зусилля!
Той бразильський хлопець

1
@ ruda.almeida Якщо програма вимагає дозволу телефонії (надсилати / отримувати тексти), тоді також знадобиться апаратне забезпечення телефонії.
Ліам Ш

0

Я знаю, ви не вважаєте, що це пов’язано з вашою країною, ЯКЩО я помітив, що ваш знімок екрана був мовою, відмінною від англійської. Я розробник андроїдів, тому я своєрідно знайомий з локалізацією . В основному програми мають певні, localesщо "являє собою комбінацію мови / країни / варіанту. Локали використовуються для зміни подання такої інформації, як цифри чи дати, відповідно до умов, визначених у регіоні, який вони описують" (див. Це на сайті розробки Android ). Це зачепило мене:

Java-код програми стосується лише двох рядків, text_a та text_b. Ця програма включає локалізований файл ресурсів (res / values-en / strings.xml), який визначає text_a та text_b англійською мовою. Ця програма також включає файл ресурсів за замовчуванням (res / values ​​/ strings.xml), який включає визначення text_a, але не для text_b:

Цей додаток може скластись без проблем. IDE, наприклад Eclipse, не виділить жодних помилок, якщо ресурс відсутній. Коли ця програма запускається на пристрої з локальним мовою, встановленим англійською мовою, програма може працювати без проблем, оскільки res / values-en / strings.xml містить обидва необхідні текстові рядки. Однак користувач побачить повідомлення про помилку та кнопку примусового закриття під час запуску цієї програми на пристрої, встановленому іншою мовою, ніж англійська. Додаток не завантажується.

Зауважте частину про те, як додаток може скластись без проблем, але може також відображати повідомлення про помилку та примусово закривати, якщо на пристрої є локаль, який не підтримується цим додатком. Я усвідомлюю, що це не з вами, але це може бути пов'язано з вашою проблемою, оскільки Google Play побачить, що ваш пристрій може бути встановлений на локальній локації, для якої йдеться у відповідній програмі або не має певного набору ресурсів. Google Play може приховувати цей додаток від вашого пристрою, навіть якщо він може працювати нормально через ресурси за замовчуванням, про які розробник написав, але Google Play може вирішити, що не хоче ризикувати розлюченим клієнтом через проблему Force Close, тому це може просто приховуйте це повністю від вас. Знову ж таки, це лише ідея, і я розумію, що ви бачите інше повідомлення про несумісність зі своєю країною. Сподіваюся, це допомагає.


1
Цікаво, що я про це не здогадувався (і підозрюю, що деякі розробники теж не можуть знати про це). Однак і мій телефон, і планшет налаштовані на роботу на одній мові. Я знаю, що є декілька різних системних атрибутів для визначення мови, країни, місцевості тощо. У мене є декілька системних додатків, які відображають його, я збираюся запустити його та додати інформацію до мого запитання.
Той бразильський хлопець

1
Радий, що можу відкрити для вас нові двері. Ви можете перевірити дві сторінки розробника, які я надав, тому що там може з’явитися щось, що допоможе вам.
ninge

1
Перевірки сумісності Google Play не ґрунтуються на локальних локалях. Крім того, це нормальна практика для розробника мати ресурси одного локалу (наприклад, англійська) за замовчуванням, тому в непідтримуваному локалі він просто використовуватиме ресурси за замовчуванням.
Dan Hulme
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.