Помилка 504 під час завантаження програм із Play Store?


26

Мій пристрій - Motorola Xoom MZ604 . Підключення до Інтернету - 4G WiMax через мій ноутбук як гаряча точка. Проблема полягає в тому, що я намагаюся завантажити будь-яку програму з Google Play Store, вона дає мені помилку 504 із повідомленням, яке я згадав у назві.

Однак якщо я переходжу до програми через браузер і натискаю: Install → Select Device → Installа потім перезавантажую пристрій, іноді це працює.

Деякі googling довели мені, що це помилка тайм-аута шлюзу. Але я все ще не можу зрозуміти, як вирішити проблему. Тож чекаємо на вашу допомогу.


1
Скріншот із повним повідомленням допоможе, оскільки помилка 504 може означати різні речі.
Ніколя Рауль

Відповіді:


10

Відповідно до переліку кодів статусу у Вікіпедії помилка 504 означає наступне:

504 Тайм-аут шлюзу
Сервер діяв як шлюз або проксі і не отримав своєчасної відповіді від верхнього сервера.

Іншими словами: винуватець не повинен бути (на) вашим пристроєм, а також (на) Google Play - але між ними.

Нитка на форумі Nook описує ту ж саму проблему, і один з висновків , існує:

Як правило, це означає помилку шлюзу, і я б підозрював, що проблема знаходиться на кінці маршрутизатора, а не на стороні Nook. Іноді скидання маршрутизатора вилікує це.

Що відповідає моєму висновку. Тож якщо ви користуєтеся мобільними даними, це може допомогти вимкнути та знову ввімкнути дані (а ще краще: перейти в режим літака і назад), сподіваючись, що ви зв’яжетеся з іншим сегментом мережі вашого постачальника (і таким чином інший шлюз для цього кінця).


З теми в XDA про всі коди помилок Google Play

Спосіб 1:

 • очистити дані
 • очистити кеш-пам’ятку сервісу Google Play Store і служби Google

Спосіб 2:

 • видаліть обліковий запис Gmail
 • перезавантажити
 • Повторно додайте обліковий запис

Як не дивно, саме те саме питання приходить до зовсім іншого висновку щодо відповідей Yahoo : тут користувачеві не вистачало місця на своєму пристрої, тому після видалення якогось іншого додатка він раптом спрацював. Я підозрюю, що це була випадкова ситуація (коли він спробував ще раз, звільнивши місце, шлюз був "зафіксований") - але це не завадить перевірити це.


З часом може спливати ще кілька всмоктувань. Для мене виявилося корисним пошук в Google "" Google Play "" помилка 504 "' .


8
Я не знаю, чи помилка 504 від google play збігається з помилкою HTTP 504. Якщо це насправді HTTP 504, я згоден, він нічого не виправить на сервері.
Райан Конрад

1
Так. На жаль, цей пост XDA не говорить про причини , а лише про можливі рішення .
Izzy

6
знайшов ще якусь інформацію, яка говорить про помилку 504 INSTALL_FAILED_UID_CHANGED - це коментарі до помилки, виправленої в резервній копії титану, але це додаткова інформація :)
Ryan Conrad

3
UID зазвичай вважають UserID, який іноді називають SID у Windows. Що, якби це все-таки "змінилося", то було б сенс, чому ці методи працюють, оскільки він повторно ініціалізує UID (метод 2) або повторно кешує те, що, на його думку, є UID (метод 1).
Райан Конрад

4
-504, будучи INSTALL_FAILED_UID_CHANGED на відміну від HTTP 504, здається, ймовірно, враховуючи, що встановлення оновлення Chrome на попередньому перегляді розробника M не вдається з -504 (оскільки пакет не побудований для M IIRC)

3

Сподіваюся, що це комусь допоможе.

У моєму випадку я намагався оновити додаток (наразі встановлений на пристрої), який має цільовий SDK 23, до додатка (нещодавно завантажений додаток у ігровому магазині), який має цільовий sdk 22.


1
Так, журнал сказав: "Помилка -504 під час встановлення <package>: -26: Пакет <package> новий цільовий SDK 21 не підтримує дозволи на виконання, але стара цільова SDK 23 робить"
Ujjwal Singh

Я не впевнений, що це комплексне рішення питання ОП. Наприклад, я видалив зі свого телефону всі попередні екземпляри програми, спробував її перевстановити через Google Play і все-таки отримав цю помилку.
ІгорГанапольський

1
@IgorG. на жаль, вам потрібно видалити додаток із усіх пристроїв, які використовують цей a / c ... (наприклад, якщо три пристрої, які використовують один і той же обліковий запис, і у вас встановлено додаток, використовуючи цей a / c, потрібно видалити додаток з усіх трьох пристрої для позбавлення від помилки.)
wasimys

1

Спробуйте скинути програму магазину ігор. Ви не втратите програми, виконуючи ці дії. Нічого важливого не буде втрачено.

Вказівки щодо наступних дій на Motorola xoom

 1. Перейдіть до ящика додатків (меню)
 2. Торкніться налаштувань
 3. Торкніться програм
 4. Торкніться вкладки "Усі"
 5. Прокрутіть і знайдіть магазин ігор
 6. Торкніться Play Store (не грайте служби магазину!)
 7. Торкніться "Очистити дані"
 8. Потім ви отримаєте попередження, натисніть "ОК"

Ось це, перегляньте свою проблему ще раз і подивіться, чи вона виправлена. Майте на увазі, що вам доведеться знову прийняти умови для додатка магазину ігор, коли це з’явиться, просто натисніть «прийняти»


Чудово, я спробую це, і дам вам знати.
Самірон

Добре. Радий, що можу допомогти!
cw1998

Я :) Я обов'язково відповім про те, як ваше рішення працювало на мене, але, напевно, трохи пізно. зайнятий у цей момент :(
Самірон

1

Це також може з’явитися при спробі встановити додаток, який не встановлено на поточному користувачеві, але все-таки встановлено на гостьовому або іншому користувачі.

У вас є більше одного користувача на пристроях Lollipop.


0

Переведення телефону в режим літака і назад зробив для мене трюк. Тож, швидше за все, це було справді питання про шлюз. Порада, хоча. Не вмикайте його, а потім вимикайте. Зачекайте приблизно 60 секунд, перш ніж знову вимкнути режим літака. Якщо ви просто переключите його, він підбере той самий шлюз.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.